لوسترهای مدرن

لوستر مدرن

لوستر مدرن

كد MCHA01

این طرح هم زمان که از پیچیدگی خاص خود برخوردار است دارای طراحی مدرن می باشد. سازه فلزی طلایی رنگ محصور در یک قاب فلزی مشکی رنگ می باشد و ابعاد آن عبارت است از : 50، 50، 35 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

لوستر مدرن

لوستر مدرن

كد MCHA02

این لوستر مناسب فضای پذیرایی و به خصوص بالای میز نهار خوری می باشد. شامل 5 لامپ می باشد که دور آن ها با یک قاب مشکی رنگ فلزی پوشیده شده است. ابعاد این کار عبارت است از : 127، 25، 22 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

لوستر مدرن

لوستر مدرن

كد MCHA03

این لوستر از طراحی ظریف، ساده و مدرن برخوردار است. شامل 8 شاخه بوده و ابعاد آن عبارت اند از : قطر 90 و ارتفاع 23 سانتیمتر.

لوستر مدرن

لوستر مدرن

كد MCHA04

یکی دیگر از لوسترهای طراحی شده به سبک مدرن می باشد که از متریال فلز برای ساخت آن استفاده شده است. این لوستر چهار شعله بوده و ابعاد آن عبارت است از : 45، 45، 50 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

لوستر مدرن

لوستر مدرن

كد MCHA05

یکی دیگر از لوسترهای طراحی شده به سبک مدرن می باشد که سازه اصلی آن فلزی است و بنا بر سفارش مشتری می تواند رنگ های متفاوتی داشته باشد. این لوستر شامل 6 شعله بوده و ابعاد آن عبارت است از : 105، 50، 55 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

لوستر مدرن

لوستر مدرن

كد MCHA06

ترکیب فلز به دو رنگ مشکی و طلایی تضاد زیبایی را در این لوستر پدید آورده است. این لوستر شامل 5 روشنایی حباب دار بوده و ابعاد آن عبارت است از : 90، 15، 40 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

لوستر مدرن

لوستر مدرن

كد MCHA07

برای رنگ روی فلزها از پتینه استفاده شده تا ظاهری متفاوت را برای این لوستر خلقکند. این لوستر شامل چهار لامپ طرح شمعی می باشد و ابعاد آن عبارت است از : 31، 31، 45 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

لوستر مدرن

لوستر مدرن

كد MCHA08

این لوستر یک روشنایی خطی را در محیط خانه شما به وجود می آورد و شامل 6 عدد جای لامپ بوده و ابعاد آن عبارت است از : 100، 2.5، 38 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

لوستر مدرن

لوستر مدرن

كد MCHA09

پایه فلزی این لوستر در سه رنگ مختلف مشکی، طلایی و برنز تولید می شود. این لوستر بسیار مناسب فضاهای پذیرایی و ورودی می باشد و ابعاد آن عبارت است از : 62، 62، 80 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

لوستر مدرن

لوستر مدرن

كد MCHA10

یک ترکیب بسیار زیبا و دلنشین می باشد که مناسب فضاهای پذیرایی، غذاخوری، نشمیمن و ورودی می باشد. ابعاد این لوستر عبارت است از : 40، 40، 35 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

لوستر مدرن

لوستر مدرن

كد MCHA11

این لوستر دارای طراحی مدرن بوده و مناسب فضاهای کوچک مانند آشپزخانه می باشد. رنگ سازه آن سفید مات می باشد و تجهیزات روشنایی برنز رنگ می باشند.

WhatsApp WhatsApp us