مبل مدرن

مبل مدرن

كد SOF-M21

پایه های عمودی و نازک استیل، ظاهر مینیمال به این مبل بخشیده است. جزئیات پارچه در گوشه ها و دو رنگ جلوه دادن کار، از  دیگر مشخصات این مبل می باشد. سازه این مبل فلزی بوده و از چرم مصنوعی برای روی کار استفاده شده است.

مبل مدرن

كد SOF-M22

اگر یکی از طرفداران سبک مدرن هستید، این مبل تمام زیبایی و جزئیات سبک مدرن را به همراه خود وارد فضای خانه شما می کند. این مبل قابلیت ساخت در ابعاد مختلف و برای کاربری تک نفره، دو نفره و سه نفره را دارا می باشد پس به انتخاب خود و بنا به فضای خانه خود ابعاد آن سفارش دهید.

مبل مدرن

كد SOF-M23

این مبل در طول های 190 و 270 سانتیمتر ساخته می شود که به ترتیب مبل دو نفره و سه نفره محسوب می شود. ارتفاع نشیمنگاه از سطح زمین 42 و ارتفاع دسته ها از سطح زمین 52 سانتیمتر می باشد. پایه ها فلزی بوده و از چرم مصنوعی برای روکش آن استفاده شده است.

مبل مدرن

كد SOF-M24

یکی دیگر از مبل های سبک مدرن می باشد که قابلیت ست شدن با اکثریت مبلمان ها را دارا می باشد. . ارتفاع نشیمنگاه از سطح زمین 44 و ارتفاع دسته ها از سطح زمین 60 و ارتفاع کل مبل 80 سانتیمتر می باشد. پایه ها فلزی بوده و از چرم مصنوعی برای روکش آن استفاده شده است.

مبل مدرن

كد SOF-M25

این مبل با طراحی مدرن و منحنی شکل خود دکوراسیون منزل شما را به بهترین شکل خود تبدیل می کند. از بهترین و باکیفیت ترین فوم و پارچه برای کوسن ها استفاده شده تا مبلی درجه یک را پدید آورد. ابعاد کاناپه عبارت است از : 184، 94، 75 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر و ابعاد مبل تک نفره عبارت است از : 91، 82، 74 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

مبل مدرن

كد SOF-M26

یک مبل کاملا مدرن است که همان طور که در شکل ها میبینید هم با پایه های چوبی مخروطی شکل و هم با پایه های فلزی قابل ساخت می باشد. سازه این مبل چوبی بوده و در سه سایز تک نفره، دو و سه نفره موجود می باشد.

مبل مدرن

كد SOF-M27

این مبل از ترکیب چرم و پارچه ساخته شده و از ترکیب بندی رنگی مختلف برای طراحی آن استفاده شده است. ابعاد کاناپه عبارت است از : 150، 83، 75  (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر و ابعاد مبل تک نفره عبارت است از : 77، 83، 75 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

مبل مدرن

كد SOF-M28

یکی دیگر از مبل های طراحی شده به سبک می باشد که ظرافت و جزئیات تمیز اجرایی آن بی نظیر است. ارتفاع نشیمنگاه آن از سطح زمین 43 و ارتفاع کلی آن 88 سانتیمتر می باشد.

مبل مدرن

كد SOF-M29

در طراحی این مبل از دو رنگ پارچه متضاد استفاده شده تا بر جذابیت این طرح بیفزاید. پایه های مبل فلزی بوده و در سه سایز تک نفره و دو و سه نفره ساخته می شود. ارتفاع نشیمنگاه آن از سطح زمین 44 و ارتفاع کلی آن 95 سانتیمتر می باشد.

مبل مدرن

كد SOF-M30

این مبل با دو طرح دسته هایی با زاویه قائمه و منحنی شکل طراحی و ساخته شده است. ارتفاع نشیمنگاه آن از سطح زمین 47 و ارتفاع کلی آن 89 سانتیمتر می باشد.

مبل مدرن

كد SOF-M31

در طراحی این مبل از یک پنل چوبی استفاده شده که در پشت تکیه گاه مبل جاسازی شده است. فوم های قرار داده شده در کوسن ها از بهترین متریال ها بوده تا بستری راحت را برای کاربران آن به ارمغان آورد. ارتفاع نشیمنگاه آن از سطح زمین 43 و ارتفاع کلی آن 83 سانتیمتر می باشد.

مبل مدرن

كد SOF-M32

یک مبل مدرن با پایه ها و سازه تمام چوب می باشد و از لحاظ راحتی بسیار منحصر به فرد می باشد. ابعاد این مبل عبارت است از : 185، 90، 66 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

Previous Page    1    2    3     4     5    Next Page   

WhatsApp WhatsApp us