میزهای جلو مبلی روستیک

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT01

یک میز بسیار جذاب از سبک روستیک می باشد. این میز منحصر به فرد و دست ساز می باشد و تمام گره ها و بافت چوب در ظاهر آن کاملاً مشخص می باشد. ابعاد این میز عبارت است از؛ ١٧٠، ٧٠، ٤٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT02

این میز از ترکیب سبک مدرن و روستیک ساخته شده است. استفاده از چوب های بازیافت شده و فرم نیم کره ای از مشخصات این میز می باشد و ابعاد آن عبارت است از ؛ قطر ١٢٠ سانتیمتر و ارتفاع ٤٤ سانتیمتر از سطح زمین.

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT03

یک نمونه دیگر از میزهای جلو مبلی سبک روستیک می باشد. شما می توانید بافت و گره های این میز زیبا را حس کنید. گره های موجود در چوب قطعه به قطعه فرق داشته و این یکی از جذاب ترین خصوصیات این سبک کارها می باشد. ابعاد این میز عبارت است از؛ ١٢٠، ٧٠، ٤٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT04

این میز چوبی دست ساز، از پایه های فلزی ساخته شده است. فرم زیبای چوب ها یک میز جلو مبلی روستیک را خلق کرده است و ابعاد آن عبارت است از؛ ١٢٠، ١٢٠، ٤٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT05

این میز جلو مبلی زیبا با طراحی منحصر به فرد خود از چوب گردو ساخته شده است. بدنه این میز همانند کفپوش های چوبی پوشیده شده و یک جذابیت روستیک را به فضای خانه می بخشد. ابعاد این میز عبارت است از؛ ٧٠، ٤٠، ٤٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT06

ساخته شده از چوب صاف و صیقل خورده و مناسب برای استفاده در فضاهای پذیرایی می باشد. این میز دارای یک ظاهر مدرن با چوب های روستیک می باشد و ابعاد آن عبارت است از؛ ١٢٠، ١٠٠، ٤٤ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT07

یک میز مستطیل شکل با طراحی معاصر و چوب های روستیک می باشد. این میزها از چوب هایی ساخته می شوند که هیچ اثر تخریبی بر محیط زیست نداشته و سازگار با آن می باشد. ابعاد این میز عبارت است از؛ ١٣٧، ٦٥، ٤٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT08

این میز با الهام از سبک صنعتی اوایل دهه ١٩٠٠ میلادی ساخته شده است. به جای پایه ها از چهار چرخ فلزی قدیمی استفاده شده است و ابعاد آن عبارت است از؛ ١١٠، ٧٠، ٣٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT09

این میز دست ساز نیز از تخته های چوب که به فواصل کمی نسبت به هم قرار گرفته اند، تشکیل شده است و هویت این میز را به وجود آورده است. بافت طبیعی چوب به راحتی با لمس کردن و دیدن قابل تشخیص می باشند. ابعاد این میز عبارت است از؛ ١٣٥، ٧٨، ٣٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT10

این میز دارای فرم و شکل مدرن بوده ولی با به کارگیری چوب های بلند و ضخیم و پایه های فلزی ظاهری روستیک را به فضای خانه می بخشد. ابعاد این میز عبارت است از؛ ٨٢، ٨٢، ٣٧ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT11

جزییات ظریف معماری و خطوط طبیعی چوب در اطراف و گوشه های میز به خوبی به چشم می آید. این میز شامل یک کشو می باشد که می توان از این فضا برای ذخیره ظروف و لوازم مورد نیاز استفاده نمود. ابعاد این میز عبارت است از؛ ١٣٠، ٦٥، ٤٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

1    2     Next Page

پروژه های ایتاران
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us