تختخواب سفید کد WWB11

در اینجا شاهد یکی دیگر از ست مبلمان اتاق خواب سفید که به سبک کلاسیک طراحی شده است، می باشیم. این ست زیبا شامل یک تخت دو نفزه، دو عدد پاتختی، دراور و میز آرایش می باشد که همگی از چوب راش ساخته شده اند.

تختخواب سفید کد WWB12

طراحی این ست مبلمان اتاق خواب به سبک مدرن انجام شده تا ظاهری ساده، زیبا و شفاف را به فضای اتاق خواب ببخشد. این ست شامل یک تخت دو نفره، دو عدد پاتختی، یک دراور با پنج کشو و یک میز آرایش که دارای شش کشو می باشد. تمامی مبلمان ها از چوب راش ساخته شده و به رنگ سفید رنگ آمیزی می شوند. 

تختخواب سفید کد WWB13

اگر شما نیاز به جای دادن وسایل زیادی در اتاق خواب خود دارید، این ست تختخواب یک گزینه مناسب برای شما محسوب می شود چرا که دارای کشوهای متعددی می باشد. این ست مبلمان شامل یک تخت دو نفره، دو عدد پاتختی، یک دراور و یک میز کنسول و آرایش می باشد. از چوب راش برای ساخت آن استفاده شده و روی آن به رنگ سفید نقاشی شده است.

تختخواب سفید کد WWB14

یکی دیگر از ست مبلمان اتاق خواب است که به سبک کلاسیک طراحی شده و برای ساخت آن از چوب راش استفاده شده است. این ست مبلمان شامل یک تخت دو نفره، دو عدد پاتختی، یک دراور و یک میز کنسول و آرایش می باشد. 

تختخواب سفید کد WWB15

این ست شامل یک تخت دو نفره، دو عدد پاتختی و یک دراور با پنج کشو می باشد. تمامی مبلمان ها از چوب راش ساخته شده و به رنگ سفید رنگ آمیزی می شوند. توجه داشته باشید که تمامی کارها سفارشی بوده و به ابعاد دلخواه شما ساخته می شوند.

تختخواب سفید کد WWB16

این ست مبلمان اتاق خواب از طراحی خاصی برخوردار است، بنابراین اگر می خواهید اتاق خواب تان از طراحی منحصر به فردی برخوردار باشد، انتخاب این مبلمان می تواند یک انتخاب درست محسوب شود. رگه های چوب بر روی سطوح آن قابل مشاهده می باشد تا ظاهری طبیعی و روستیک گونه به فضای اتاق ببخشد. دستگیره ها متناسب با سبک مبلمان ها انتخاب شده تا همگی اجزا با هم متناسب و هماهنگ باشند. این ست مبلمان از یک تخت دو نفره، دو عدد پاتختی، یک دروار و یک کنسول میز آرایش تشکیل شده است. تمامی اجزای این مبلمان ها از چوب راش بوده و از رنگ سفید آنتیک برای پوشش روی آن استفاده شده است.

تختخواب سفید کد WWB17

در اینجا شاهد یک نمونه دیگر از تخت های سفید می باشید که از چوب راش ساخته شده است. این ست اتاق خواب شامل یک تخت دو نفره، دو عدد پاتختی، یک دراور و یک میز آرایش شش کشویی می باشد.

تختخواب سفید

تختخواب سفید کد WWB18

از ترکیب چوب و پارچه این ست مبلمان زیبا پدید آمده است. چوب به کار رفته برای ساخت آن چوب راش می باشد و روی آن با رنگ سفید نقاشی شده است. این ست شامل یک تخت دو نفره، دو پاتختی، یک دراور و یک میز آرایش هشت کشویی می باشد.

تختخواب سفید

تختخواب سفید کد WWB19

در طراحی این ست مبلمان اتاق خواب از تزیینات بسیار زیادی استفاده شده که یادآور سبک باروک می باشد. در بسیاری از فضاهای لوکس که دارای فضاهای وسیع و سقف های بلند می باشند از این مبلمان ها استفاده می شود. بنابراین اگر می خواهید ظاهری لاکچری را به فضای اتاق خود ببخشید، می توانید از مبلمان فوق استفاده نمایید. این ست اتاق خواب شامل یک تخت دو نفره، یک پاتختی، یک دراور و یک میز آرایش می باشد.

تخت خواب سفید

تختخواب سفید کد WWB20

از ترکیب چوب و پارچه برای ساخت این ست مبلمان استفاده شده است. درب های بالایی پاتختی از آینه انتخاب شده اند تا طرح را منحصر به فرد کنند. این ست مبلمان اتاق خواب شامل یک تخت دو نفره، یک عدد پاتختی، یک دراور و یک میز آرایش می باشد.

Previous Page    1    2    3    Next Page

WhatsApp WhatsApp us