آباژورهای پایه بلند

آباژور

آباژورهای پایه بلند

كد MFL01

این آباژور از طراحی ساده و مدرن برخوردار بوده و محیط اطراف خود را از نظر بصری گرم می کند. کنج های فرآموش شده خانه با قرار دادن این آباژور در آن ها زندگی دوباره پیدا می کنند. قطر این آباژور 65 و ارتفاع آن 144 سانتیمتر می باشد. پایه آباژور دارای قطر 65 سانتیمتر می باشد و از لامپ 60 وات برای روشنایی آن استفاده می شود.

آباژور

آباژورهای پایه بلند

كد MFL02

طراحی این آباژور به سبک مدرن بوده و پایه های آن از جنس فلز می باشد. قطر آن 60 سانتیمتر و ارتفاع آن 144 سانتیمتر می باشد. شید آن مشکی رنگ و به قطر 50 سانتیمتر و ارتفاع 22 سانتیمتر می باشد. این آباژور مناسب فضاهای غذاخوری، پذیرایی، فضای ورودی و اتاق خواب می باشد.

آباژور

آباژورهای پایه بلند

كد MFL03

این آباژور با میز عسلی ترکیب شده و یک مبلمان پرکاربرد را خلق کرده است. این لامپ یک آباژور ایده آل برای نشستن بر روی مبل و خواندن کتاب می باشد. قطر این آباژور 40 و ارتفاع آن 150 سانتیمتر می باشد.

آباژور

آباژورهای پایه بلند

كد MFL04

همه ما از وجود یک نور گرم و ملایم در فضای خانه خود لذت می بریم و این آباژور دقیقا همین محیط را برای ما خلق می کند. پایه های آن از جنس چوب بوده از شید پلی استر سفید رنگ برای آن استفاده شده است. قطر شید 64 و ارتفاع آن 32 سانتیمتر می باشد و ارتفاع کلی اسن آباژور 166 سانتیمتر است.

آباژور

آباژورهای پایه بلند

كد MFL05

این آباژور شامل 3 لامپ ادیسونی می باشد که بر روی پایه فلزی استوار می باشد. این سه لامپ در ارتفاع های متفاوتی از سطح زمین قرار گرفته اند تا بر زیبایی این طرح بیفزایند. ابعاد این کار عبارت است از : 22، 22، 120 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

آباژور

آباژورهای پایه بلند

كد MFL06

این آباژور علاوه بر اینکه تامین کننده روشنایی می باشد، شامل یک صفحه افقی است که محل مناسبی برای قرار دادن موبایل، عینک و وسائلی از این قبیل است. ابعاد این کار عبارت است از : 30، 45، 165 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر و ابعاد شید عبارت است از : قطر بالای آن : 22 سانتیمتر، قطر پایین آن 30 سانتیمتر و ارتفاع آن 26 سانتیمتر می باشد.

WhatsApp WhatsApp us