میزهای دو الی چهار نفره

ميزهاى غذاخورى دو تا چهار نفره، متداول ترين ميزهايى هستند كه در رستوران ها، كافى شاپ ها و فست فودها استفاده مى شوند. ميزهاى رستوران ها معمولاً از دو عنصر اصلى؛ صفحه رو ميز و پايه تشكيل مى شوند. صفحه هاى روى ميزها در انواع متريال هاى مختلف از جمله چوب، لمينيت، رزين و گرانيت و … در بازار موجود مى باشند. همچنين شما مى توانيد ميزهاى خود را با حك كردن لوگو و يا طراحى مخصوص خود، تزئين كنيد. ميزهايى كه از اندازه هاى مناسب براى جا دادن دو تا چهار نفر را دارا مى باشند، ابعادى در حدود ٦٠ * ٦٠ (طول، عرض) سانتيمتر براى ميزهاى مربع و ٩٠ * ٦٠ (طول، عرض) سانتيمتر براى ميزهاى مستطيل شكل را دارا مى باشد. پايه هاى صندلى نيز مى توانند از جنس های؛ چوبى، فولاد ضد زنگ، آلومينيوم و يا چدن انتخاب شوند. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی TFRT01

ارتفاع اين ميز ٨٩ سانتیمتر و قطر صفحه روى آن از ١١٠ سانتیمتر تا ١٦٠سانتیمتر متغير مى باشد. صفحه روى ميز قابل تغيير خواد بود و بنا به درخواست مشتريان مى تواند از چوب و يا شيشه باشد. اين ميز ظرفيت ٢ تا ٤ نفر را مى تواند داشته باشد و مناسب رستوران ها، فست فودها و كافى شاپ هاى بزرگ مى باشد. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی TFRT02

شكل ظاهرى اين ميز بسيار زيبا و شكيل بوده و قطر صفحه روی آن از ١٢٠ تا ١٥٠ سانتيمتر متغير مى شود. ارتفاع مناسب براى اين ميز ٧٥ سانتيمتر در نظر گرفته شده است. این مدل میز ها، مناسب براى تعداد ٢ تا ٤ نفر مى باشد. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی TFRT03

ساخته شده از چوب بلوط و مناسب براى تعداد دو تا چهار نفر مى باشد. از خصوصيات اين ميز داشتن لبه هاى منحنى شكل آن است. صفحه روى ميز در رنگ هاى مشكى، سفيد، طوسىِ روشن، آبى، قرمز و سبز موجود است و جنس آن لمينيت مى باشد. ابعاد اين ميز عبارتند از؛ ١٢٠، ٦٠، ٧٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی TFRT04

طراحى اين ميز چوبی، بسيار خاص بوده و مناسب فضاهاى تجارى به سبک و سیاق روستيك می باشد. از این میز زیبا می توانید در فودكورت ها، رستوران ها و كافى شاپ ها استفاده نمائید. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی TFRT05

پايه هاى چوبى اين ميز به طول ٦٥ سانتیمتر طراحى شده و صفحه چوبى روى آن را نگه مى دارد. يك نمونه از طراحى مينيمال، براى ميزهاى رستوران ها و فست فود ها مى باشد. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی TFRT06

ابعاد اين ميز ٧٠ * ٧٠ (طول، عرض) به سانتيمتر بوده و ارتفاع آن از سطح زمين نيز ٧٥ سانتيمتر مى باشد. پايه هاى آن از فلز براق و صفحه روى آن چوبى مى باشد. از اين ميز مى توان در فست فودها و كافى شاپ ها استفاده نمود. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز TFRT07

پايه اين ميز از جنس اِستيل بوده و صفحه روى آن شیشه رنگی مى باشد. ابعاد اين ميز بيضى شكل به صورت؛ ١٨٠، ١٣٠، ٧٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. و مناسب استفاده در رستوران ها، فست فودها و كافى شاپ ها مى باشد. 

میز رستورانی

ميز چوبی TFRT08

صفحه دايره ای شكل چوبى روى ميز، توسط سه عدد پايه هاى چوبى محكم و قوى، در جاى خود نگه داشته شده است. طراحى اين ميز چه از نظر زيبايى و چه از نظر استحكام و عملكردگرايى آن، در سطح بالايى انجام شده است. اين ميز در قطرهاى؛ ١٠٠، ١٢٠، ١٤٠، ١٦٠ به سانتیمتر موجود مى باشد. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی TFRT09

نمونه اى از يك ميز ساده ٢ الی ٤ نفره مى باشد. ابعاد صفحه چوبى روى آن ٨٠ * ٨٠ (طول، عرض) به سانتیمتر بوده و ارتفاع آن از سطح زمين ٧٢ سانتیمتر مى باشد. همانطور كه ملاحضه مى فرمائيد پايه هاى آن از استيلِ مشكى رنگ انتخاب شده است. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی TFRT10

ضخامت صفحه چوبى گرد اين ميز، ٦ میلیمتر مى باشد و قطر آن نيز ٩٠ سانتیمتر بوده و براى ٢ الی ٤ نفر طراحى شده است. پايه هاى آن تمام استيل بوده و ارتفاع آن از سطح زمين ٧٢ سانتیمتر مى باشد. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی TFRT11

طراحى اين ميز گرد ٢ الی ٤ نفره بسيار خاص و منحصر به فرد انجام شده است. پايه ها و صفحه روى ميز، تمام از چوب مى باشد و مناسب استفاده در مكان هاى تجارى ( فودكورت ها ) از جمله رستوران ها، كافى شاپ ها و فست فودها مى باشد. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی TFRT12

يك ميز غذاخورى ٤ نفره با صفحه مستطيل شكل چوبى و پايه هاى فلزى با روكش چوب بوده و بسيار مناسب استفاده در رستوران ها و فست فودها مى باشد. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی TFRT13

پايه هاى فلزى طرح بطرى اين ميز، جذابيت آن را چند برابر كرده است. صفحه گرد روى آن از چوب افرا بوده و مناسب براى ٢ الی ٤ مى باشد. 

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us