میز های چوبی غذاخوری 

يكى از مهمترين موارد در طراحى سالن غذاخورى، انتخاب و طراحى ميز غذاخورى مى باشد. ميز غذاخورى در شكل ها، رنگ ها، سبك ها و متريال هاى مختلف در بازار موجود مى باشد و اين بدين معنى است كه شما داراى انتخاب هاى بسيارى در اين زمينه مى باشيد. در هنگام انتخاب ميز مورد علاقه تان بايد به نكاتى از قبيل؛ ابعاد و شكل ميز توجه كنيد. انتخاب درست و يا نادرست ميز غذاخورى تأثير به سزايى در سالن غذاخورى شما دارد. سالن غذاخورى يكى از فضاهاى اجتماعى در خانه محسوب مى شود، بنابراين طراحى درست و مناسب اين فضا باعث مى شود تا اعضاى خانواده ساعات بيشترى را در كنار هم سپرى كنند و از اين رو بسيار حائز اهميت مى باشد.
انتخاب شما به طرح، رنگ، سبك و متريال هاى موجود در اتاق غذاخورى تان بستگى دارد. در زير، گروه ايــتــاران طرح هاى متنوعى از ميزهاى غذاخورى گوناگون را براى شما جمع آورى كرده اند تا از اين طرح ها براى انتخاب ميز مورد علاقه تان الهام بگيريد. توجه داشته باشيد كه اين ميز ها قابليت تغيير ابعاد، رنگ و متريال را دارا مى باشند و گروه طراحان ما در اين انتخاب به شما يارى مى دهند.

میز غذاخوری

میز غذاخوری چوبی کد DRT01

یک میز غذاخوری ایده آل باید به شما کمک کند تا به هدف مد نظرتون در طراحی سالن غذاخوری نزدیک تر شوید. این مورد یک مثال خوب از همین ایده می باشد و هماهنگی بین اجزاء این سالن، هارمونی رنگ ها و متریال ها کاملاً به چشم می خورد. 

میز غذاخوری چوبی

میز غذاخوری چوبی کد DRT02

میزهایی همانند این طرح، بیشتر در خانه هایی به سبک کلاسیک استفاده می شوند. همانگونه که شاهد هستید، صندلی های تماماً چوب می باشند و کاملاً با سبک میز هماهنگ می باشند.

میز غذاخوری چوبی

میز غذاخوری چوبی کد DRT03

پایه های این میز به صورت یکپارچه طراحی شده که با انتخاب هوشمندانه سطح صاف پارچه ای تیره رنگ صندلی ها گرایش به سمت سبک مدرن پیدا کرده است و شکوه و جلال خاصی را به سالن غذاخوری بخشیده است. 

میز غذاخوری چوبی

میز غذاخوری چوبی کد DRT04

طراحی این میز بسیار خاص و با هماهنگی محیط پیرامون آن انجام شده است. پایه های منحنی شکل و زیبای این میز آن را منحصر به فرد کرده است. سازه این میز به صورت منحنی شکل اجراء شده که توسط یک مقطع دایره ای شکل فلزی با روکش کروم، با سطح زمین تماس پیدا می کند و سطح روی میز تمام شیشه ای می باشد. صندلی ها از جنس چوب میز و با روکش چرم طراحی شده است. 

میز غذاخوری چوبی

میز غذاخوری چوبی کد DRT05

در طراحی این میز از دو رنگ مختلف چوب در تُنالیته قهوه ای استفاده شده است. همانطور که در عکس مشاهده می کنید سبک این میز با بقیه فضای غذاخوری بسیار هماهنگ است و محیط خانه را گرم و صمیمی تر جلوه می دهد.

میز غذاخوری چوبی

میز غذاخوری چوبی کد DRT06

این طرح اخیراً مورد استقبال بسیاری از طراحان قرار گرفته است. طراحی این میز به گونه ای است که تعداد افراد زیادی را می تواند دور خود جمع کند و از این رو مناسب خانواده های پر جمعیت می باشد. 

میز غذاخوری چوبی

میز غذاخوری چوبی کد DRT07

در این میز گرد ٤ نفره پایه های چوبی به گونه ای هنری طراحی شده اند و نگه دارنده صفحه گرد شیشه ای می باشند. طراحی سبک میز هماهنگ با فضای سالن و به سبک مدرن می باشد. 

میز غذاخوری چوبی

میز غذاخوری چوبی کد DRT08

پایه سه طرفه چوبی، صفحه نازک روی آن و جزئیات و خُلوص طرح، همگی گویای سبک مدرن می باشد. اگر طراحی فضای خانه شما نیز به سبک مدرن انجام شده است، این میز می تواند یک انتخاب ایده آل برایتان باشد.

میز غذاخوری چوبی

میز غذاخوری چوبی کد DRT09

این میز زیبا که از چوب افرا ساخته شده است به اندازه کافی انعطاف پذیر می باشد تا در فضاهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد. 

میز غذاخوری چوبی

میز غذاخوری چوبی کد DRT10

یک میز مستطیلی ده نفره کشیده می باشد که مناسب برای فضاهای مدرن می باشد.

میز غذاخوری چوبی

میز غذاخوری چوبی کد DRT11

در اینجا نیز از ترکیب چوب و شیشه، یک میز غذاخوری کاملاً مدرن پدید آمده است و همان طور که در عکس مشاهده می کنید، این میز کاملاً با محیط اطراف خود هماهنگ است. 

میز غذاخوری چوبی

میز غذاخوری چوبی کد DRT12

نوع چوب و نحوه پرداخت تخته چوبی روی میز، رنگ و بوی سبک روستیک را وارد طرح می کند و قرارگیری صندلی های طرح شیشه ای، در اطراف میز آن را به طرح تلفیقی از دو سبک؛ روستیک و مدرن تبدیل می کند.

میز غذاخوری چوبی

میز غذاخوری چوبی کد DRT13

یک میز غذاخوری مدرن و بسیار ساده که می توانید آن را در هر فضایی قرار دهید. 

میز غذاخوری چوبی

میز غذاخوری چوبی کد DRT14

این میز غذاخوری قابلیت تبدیل به میز ٨ نفره را نیز در صورت نیاز دارا می باشد. همانند دیگر بخش های خانه این میز نیز به سبک مدرن طراحی شده است و در این محیط ،کاملاً شفاف و شیشه ای به چشم می آید. 

میز غذاخوری چوبی

میز غذاخوری چوبی کد DRT15

پایه های ضخیمِ چوبی و روستیک این میز نگهدارنده صفحه شیشه ای روی آن می باشد. در اینجا شاهد هماهنگی این میز با محیط اطراف آن هستید. 

1     2     Next Page

موضوعات مشابه
پروژه های ایــتــاران
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us