میزهای فضاهای بیرونی

اگر نياز به چيدمان مبلمانهايتان در فضاى باز داريد، بايد از مصالحى استفاده كنيد كه در برابر شرايط جوى و آب و هوايى مقاوم باشند. متريال هاى مختلفى از جمله چوب و آلومينيوم در طراحى اين ميزها كاربرد دارند. در هنگام انتخاب ميز به ابعاد فضاى بيرونى و شرايط آب و هوايى آن منطقه توجه كنيد. 

مكان هايى كه از آفتاب شديد برخوردارند نياز به تعبيه سايبان براى آن ها مى باشيد. اگر شرايط شما به گونه اى است كه نياز به بردن صندلى ها به داخل رستوران در شب است، بهتر است از صندلى هاى تاشو و يا صندلى هايى كه درون يكديگر جا مى شوند استفاده كنيد. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی ORT01 

اين ميز با طراحى ساده خود از يك قاب آلومينيمى و صفحه چوبی با روکشِ لمينيتى تشكيل شده است. بر اساس مواد تشكيل دهنده آن قابليت استفاده در محيط هاى باز را دارا مى باشد و از آن مى توان در رستوران ها، فست فودها و كافى شاپ هايى كه مجهز به فضاى بيرونى هستند استفاده نمود. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی ORT02

مصالح اين ميز عبارتند از؛ قاب فولادى و صفحه سراميكى روى ميز. ابعاد آن؛ ٢٠٠/٢٦٠، ٩٠، ٧٠ (طول،عرض،ارتفاع) سانتيمتر مى باشد. همان طور كه مشاهده مى شود اين ميز قابليت افزايش طول را تا ٦٠ سانتيمتر دارا مى باشد. مناسب براى استفاده در فضاهاى باز رستوران هايى است كه از فضاى نسبتاً زيادى برخوردارند. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی ORT03

يك نمونه از ميزهاى چوبی مورد استفاده در رستوران هايى كه داراى پاسيو، حياط خلوت، تراس يا هر گونه فضاى باز هستند، مى باشد. صفحه روى اين میز چوبی زیبا و ساده به ابعادهاى مختلف نظير؛ ٤٧ * ٤٧ ، ٤٧ * ٩٧ و يا ٤٧ * ١٥٠ سانتيمتر موجود مى باشد. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی ORT04

يك نمونه ديگر از ميزهاى چوبی مورد استفاده در فضاهاى باز با صفحه چوبى ضد آب و پايه هاى فولادى مى باشد. اين ميز به همراه نیمکت های چوبی آن قابل ساخت به ابعاد دلخواه و سفارشى شما مى باشد. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی ORT05

اين ميز متشكل از قاب استيل ضد زنگ و صفحه ٧ ميليمترى چوبی مى باشد. هر دو مصالح بسيار مقاوم در برابر شرايط آب و هوايى بوده و از اين رو مناسب استفاده در فضاهاى باز مى باشد. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ١٣٩، ٩٠، ٧٢ (طول، عرض، ارتفاع) سانتيمتر و قابلیت ساخت آن در رنگ هاى مختلف موجود مى باشد. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز ORT06

پايه هاى اين ميز ساده را لوله هاى استيل با روكش ضد زنگ و صفحه روى آن از لمينيت پر چگالى ١ سانتيمترى تشكيل مى دهند. قطر اين ميز ١٠٠ سانتيمتر و ارتفاع آن ٧٥ سانتيمتر مى باشد. مناسب براى استفاده در فضاهاى باز رستوران ها، فست فودها و كافى شاپ ها مى باشد. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی ORT07

صفحه روى اين ميز از چوب با روكش روغنى محافظ در برابر رطوبت و عوامل جوى كار شده است و پايه هاى آن از فولاد ضد زنگ تشكيل شده است. مناسب براى استفاده در محيط هاى تجارى باز، به خصوص رستوران ها مى باشد. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی ORT08

مصالح مورد استفاده در اين ميز عبارتند از؛ استيل، روكش ضد آب براى پايه هاى ٦ * ٦ سانتيمترى و صفحه چوبی روى ميز. ابعاد اين ميز عبارتد از؛ ٢٠٩، ٩٠، ٧٥ (طول، عرض، ارتفاع) سانتيمتر بوده و قابل استفاده در فضاهاى باز رستوران ها، كافى شاپ ها و فست فودها مى باشد. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی ORT09

اين ميز ساده، شكيل و زيبا از چوب بلوط ساخته شده و در ابعاد مختلف موجود مى باشد. اين ميز به گونه اى طراحى شده كه قابل تطابق با اكثر سبك ها و ديزاين ها مى باشد. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی ORT10

اين ميز چوبى با روكش ضد آب خود قابل استفاده در فضاهاى باز رستوران ها، فست فودها و كافى شاپ ها مى باشد. ابعاد اين ميز قابل سفارش بوده و بنا به درخواست مشتريان ساخته مى شوند. 

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us