خانه / كابينتِ آشپزخانه / كابينتِ ام دی اف 2 

كابينت MDF (ام دی اف)

كابينت MDF كد MKCN08 

از تركيب ام دى اف سبز روشن و درب هايى با پنل هاى شيشه اى اين آشپزخانه زيبا پديد آمده است. تزئينات و جزئيات سبك كلاسيك در قاب بندى درب ها قابل مشاهده مى باشد. از دستگيره ها و يراق آلات برنزى طرح آنتيك در اين آشپزخانه استفاده شده است. 

كابينت MDF كد MKCN09 

در طراحى اين آشپزخانه از ام دى اف كرم روشن استفاده شده و درب هاى كابينت هاى بالايى از تركيب شيشه و ام دى اف ساخته شده است. درب ها همگى داراى قاب بندى و براى يراق آلات از دستگيره هاى برنزى كلاسيك استفاده شده است. 

كابينت MDF كد MKCN10 

از ام دى اف قرمز رنگ و دستگيره هاى برنزى به همراه سنگ روى پيشخوان سفيد رنگ، براى ساخت اين آشپزخانه استفاده شده است. براى ايجاد تنوع و زيبايى برخى از درب هاى كابينت ها شيشه اى بوده و داخل آن ها از نورپردازى مخصوص به خود برخوردار مى باشد. درب ها همگى داراى قاب بندى و تزئينات سبك كلاسيك مى باشد. 

كابينت MDF كد MKCN11 

در طراحى اين آشپزخانه از بهترين و مرغوب ترين متريال ها استفاده شده تا فضايى چشمگير و منحصر به فرد را خلق كند. براى سنگ روى پيشخوان و فضاى جزيره از سنگ مرمر كارارا ايتاليايى استفاده شده و يراق آلات و دستگيره ها نقره اى رنگ مى باشند. همان طور كه در عكس ها مشاهده مى كنيد، تزئينات سبك كلاسيك در قاب بندى كابينت ها و فضاى هود قابل مشاهده مى باشد. 

كابينت MDF كد MKCN12 

براى قاب بندى درب هاى اين آشپزخانه از پوشش طلايى رنگ استفاده شده كه با دستگيره ها و يراق آلات اين آشپزخانه كاملا هماهنگ مى باشد. استفاده از كابينت هاى با درب شيشه اى، تزئينات و جزئيات سبك كلاسيك و استفاده از MDF كرم رنگ برخى از مشخصات اين آشپزخانه مى باشد. 

كابينت MDF كد MKCN13 

از كابينت ام دى اف گرافيتى براى طراحى اين آشپزخانه استفاده شده است. استفاده از گرافيت مات خاكسترى، دستگيره و يراق آلات نقره اى رنگ، كابينت هاى ديوارى با ضخامت ٤٠ سانتيمتر، پانل هاى شيشه اى و سنگ مرمر كارارا برخى از مشخصات اين آشپزخانه مى باشد. طراحى اين آشپزخانه به سبك كلاسيك انجام شده و اين امر در جزئيات و تزئينات درب هاى كابينت كاملا مشهود است. 

كابينت MDF كد MKCN14 

نمونه يك اشپزخانه مدرن ساخته شده از ام دى اف مى باشد. همه پروفيل درب ها با زاويه ٣٠ درجه برش داده شده تا بتوان آن ها را بدون دستگيره خارجى باز و بسته نمود. اين كابينت در انواع مات و براق و تناليته رنگى هاى مختلف ساخته مى شود. 

كابينت MDF كد MKCN15 

اين آشپزخانه از زيبايى و ظرافت سبك مدرن برخوردار است. از يك سيستم يكپارچه براى جاى دادن وسائل الكتريكى از جمله مايكروويو و فرها استفاده شده است. درب هاى كابينت ها همگى داراى ضخامت ٢.٥ سانتيمتر مى باشد و براى سطوح برخى از آن ها از شيشه هاى لعابى در ١٢ رنگ با قاب آلومينيومى استفاده شده است. MDF لاكى در ٢٤ رنگ با دانه هاى چوب بلوط وجود دارد.

كابينت MDF كد MKCN16 

يكى ديگر از آشپزخانه هاى مدرن است كه تعادلى ايده آل را بين فرم و عملكردى به نمايش مى گذارد. اين آشپزخانه از ام دى اف لاكى ساخته شده و در ٢٤ رنگ مختلف توليد مى شود، دستگيره هاى منحصر به فرد، آن را از ديگر آشپزخانه ها مجزا مى كند. 

Previous Page    1    2   

WhatsApp WhatsApp us