میزهای کنسول مدرن

هنگامی که تمایل به اضافه نمودن یک میز کنسول به فضای خود دارید ابتدا باید از ابعاد مفیدی که برای جای دادن یک میز کنسول نیاز دارید مطمئن شوید. شما می توانید از میز کنسول برای فضاهای مختلفی نظیر اتاق خواب، فضای ورودی، هال و پذیرایی استفاده نمایید. فرآموش نکنید که یک میز کنسول ایده آل هر دو آیتم زیبایی و کاربردی را دارا می باشد.

میز کنسول

میز کنسول مدرن كد MCON01

یک نمونه از میز کنسول مدرن می باشد که صفحه روی آن از جنس سنگ مرمر بوده و پایه های فلزی آن پوشش رنگ برنجی دارد. از این میز کنسول می توان در راهروها و فضای نشیمن استفاده نمود. ارتفاع این میز کنسول 75 سانتیمتر و عرض آن 140 و عمق آن 40 سانتیمتر می باشد.

میز کنسول

میز کنسول مدرن كد MCON02

سازه این میز کنسول چوبی بوده و از روکش رنگ براق برای پوشش روی آن استفاده شده است. این میز شامل دو کشو بوده و شما می توانید از این میز برای فضای غذاخوری، اتاق خواب و راهروها استفاده کنید. 83،45،160 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

میز کنسول

میز کنسول مدرن كد MCON03

این میز از طراحی ایتالیایی برخوردار بوده و جنس پایه آن چوبی و با روکش چرم می باشد و برای صفحه روی آن از جنس سنگ مرمر می باشد. ظرافت و زیبایی این میز قابل تحسین بوده و به فضای شما جلوه خاصی می بخشد. ابعاد این میز کنسول عبارت است از : 80،40،160 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

میز کنسول

میز کنسول مدرن كد MCON04

این میز از طراحی و جزئیات اجرایی منحصر به فردی برخوردار بوده و می تواند به عنوان یک اثر هنری در هر کجای خانه شما خودنمایی کند. ابعاد این میز عبارت است از : 180، 40، 70 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

میز کنسول

میز کنسول مدرن كد MCON05

سازه چوبی این کنسول بر روی پایه های مدرن برنجی که روی آن با پوشش چرم تزئین شده است، قرار دارد. این کنسول مناسب استفاده در فضاهای پذیرایی، غذاخوری، راهروهای ورودی و اتاق خواب می باشد و ابعاد آن عبارت است از: 150، 40، 75 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

میز کنسول

میز کنسول مدرن كد MCON06

این میز کنسول به صورت منحنی طراحی شده و پایه های فلزی وزن اصلی کنسول را تحمل می کنند. از پوشش چرمی برای بدنه کنسول استفاده شده و سطح روی میز کنسول از سنگ مرمر انتخاب شده است. ابعاد این میز عبارت است از : 130، 50 ، 72 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

میز کنسول

میز کنسول مدرن كد MCON07

سازه زیبای دایره ای شکل ساختار اصلی این میز کنسول را تشکیل می دهند و ترکیبی منحصر به فرد را خلق کرده اند. این میز مناسب استفاده در فضاهای مدرن و کلاسیک و معاصر می باشد و ابعاد آن عبارت است از : 160، 30، 90 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

میز کنسول

میز کنسول مدرن كد MCON08

پایه های لوله ای شکل و فلزی این میز بار صفحه سنگی روی آن را تحمل می کند. این میز مناسب فضاهای طراحی شده به سبک مدرن می باشد و ابعاد آن عبارت است از : 150، 85، 40 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

میز کنسول

میز کنسول مدرن كد MCON09

سازه اصلی این میز کنسول چوبی بوده و بر روی پایه های فلزی قرار گرفته است. برای پوشش روی سطح کشوها از چرم کرم رنگ استفاده شده و ابعاد آن عبارت است از : 140، 50، 80 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

میز کنسول

میز کنسول مدرن كد MCON10

این میز برای کسانی طراحی شده که عاشق جزئیات دقیق و طرح های ظریف می باشند. سازه این میز چوبی بوده و پایه های آن استیل بوده و با پوشش ضد زنگ پوشیده شده است.این میز در دو سایز استاندارد ساخته می شود که عبارت است از : 160، 40، 83 (طول، عمق، ارتفاع) و 120، 40، 83 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

1    2    Next Page

WhatsApp WhatsApp us