لوسترهای روستیک

لوستر روستیک

لوستر روستیک

كد RWDC38

این لوستر ترکیبی از سبک مدرن و روستیک می باشد. چوب و فلز رنگ برنز ترکیب بی نظیری را در این لوستر به وجود آورده اند. ابعاد این کار عبارت است از : 90، 90، 87 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

لوستر روستیک

لوستر روستیک

كد RWDC39

یکی دیگر از لوستر های ساخته شده به سبک روستیک می باشد که مناسب فضای پذیرایی و غذاخوری می باشد. این لوستر دارای هشت شعله می‌باشد که می‌تواند روشنایی لازم را برای فضای شما فرآهم کند.

لوستر روستیک

لوستر روستیک

كد RWDC40

چوب پتینه شده و زنجیر های آهنی ظاهری کاملا روستیک را به این لوستر بخشیده است. این لوستر شمل 13 شعله بوده و مناسب فضاهای پذیرایی، غذاخوری و ورودی های بزرگ می باشد. شعاع این لوستر 76 و ارتفاع آن 78 سانتیمتر می باشد.

لوستر روستیک

لوستر روستیک

كد RWDC41

از سه متریال چوب روستیک شده، فلز و مهره های چوبی این لوستر زیبا ساخته شده است. روشنایی این لوستر توسط چهار لامپ شمعی تامین می شود و ابعاد آن عبارت است از : 37، 37، 68 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

لوستر روستیک

لوستر روستیک

كد RWDC42

این لوستر تلفیقی از سبک های روستیک و مدرن می باشد. طرح هندسی شکل، برخوردای از متریال های آهن و چوب برخی از مشخصات این لوستر می باشد. این لوستر توسط چهار عدد لامپ شمعی روشن می شود و ابعاد آن عبارت است از : 60، 60، 75 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

لوستر روستیک

لوستر روستیک

كد RWDC43

یکی دیگر از لوسترهای طراحی شده به سبک روستیک می باشد که از آهن و مهره برای ساخت آن استفاده شده است. ابعاد آن عبارت است از : 63، 63، 135 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

لوستر روستیک

لوستر روستیک

كد RWDC44

سازه اصلی این لوستر چوبی بوده و از مهره های کرم رنگ برای تزئین آن استفاده شده است. ابعاد این لوستر عبارت است از : 40، 40، 70 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

Previous Page    1    2    3   

WhatsApp WhatsApp us