لوسترهای روستیک

لوستر روستیک

لوستر روستیک

كد RWDC28

این لامپ مناسب استفاده در فضاهای مختلفی از جمله فضای غذاخوری، اتاق نشیمن، بار، رستوران، هتل و غیره می باشد. این محصول کاملا دست ساز بوده و رنگ آن به صورت دستی زده شده است. همچنین این محصول به صورت سفارشی ساخته می شود بنابراین شما می توانید ابعاد و رنگ آن را به دلخواه خود تغییر دهید.

لوستر روستیک

لوستر روستیک

كد RWDC29

این لوستر با طرح آنتیک ساخته شده و تنها به عنوان عنصر روشنایی عمل می کند بلکه جزیی از دکوراسیون منزل شما می شود. این لوستر مناسب فضاهای پذیرایی و غذاخوری می باشد و ابعاد و جنس و رنگ آن به انتخاب و سفارش مشتری قابل تغییرمی باشد.

لوستر روستیک

لوستر روستیک

كد RWDC30

یک نمونه از لوسترهای طراحی شده به سبک روستیک می باشد و ایده آل برای سالن های غذاخوری، اتاق نشیمن و اتاق خواب می باشد. تعداد لامپ ها در این لوستر 6 عدد می باشد که شما به انتخاب خود قادر به افزایش و یا کاهش آن می باشید.

لوستر روستیک

لوستر روستیک

كد RWDC31

این چراغ ها به سبک قفس گونه طراحی شده و همان طور که در عکس ها مشاهده می کنید برای مقاصد مختلف قابل استفاده می باشد. از لامپ های ادیسونی در این چراغ ها استفاده شده و متریال کلی آن از جنس فلز می باشد. رنگ و ابعاد این چراغ ها سفارشی بوده و به انتخاب مشتری قابل تغییر می باشد.

لوستر روستیک

لوستر روستیک

كد RWDC32

طراحی این لوستر به سبک مدرن ولی با پیچیدگی های مخصوص به خود انجام شده است و همان طور که در عکس ها مشاهده می کنید هم نمونه آویزی و هم نمونه دیواری آن موجود می باشد.

لوستر روستیک

لوستر روستیک

كد RWDC33

یک طرح بسیار شیک از لوسترهای طراحی شده به سبک صنعتی می باشد. طرح توری شکل مشکی فلزی روی آن به گونه ای طراحی شده که طرح برنزی شکل داخلی را به نمایش بگذارد.

لوستر روستیک

لوستر روستیک

كد RWDC34

فرم این لوستر بسیار زیبا و هنری می باشد و مناسب استفاده در فضاهای هال و پذیرایی می باشد. چوب آن به صورت روستیک رنگ آمیزی شده و شامل چهار شعله می باشد. ابعاد این لوستر عبارت است از : 50، 50، 80 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

لوستر روستیک

لوستر روستیک

كد RWDC35

یک طرح بسیار شیک و جذاب مناسب بالای میز غذاخوری و فضای پذیرایی می باشد. طرح های بیضی شکل دور آن از جنس چوب بوده و سازه اصلی فلزی بوده و به رنگ سفید کلاسیک رنگ آمیزی شده است.

لوستر روستیک

لوستر روستیک

كد RWDC36

این لوستر ساده و در عین حال با شکوه طراحی شده است و مناسب فضاهای ورودی می باشد. لامپ های روشنایی آن شمعی شکل و در دو سطح ارتفاع طراحی شده است.

لوستر روستیک

لوستر روستیک

كد RWDC37

از آهن گالوانیزه برای ساخت این لوستر سبک روستیک استفاده شده است و حال و هوایی صنعتی را وارد فضای شما می کند.

Previous Page    1    2    3    Next Page

WhatsApp WhatsApp us