مبلمان هال و پذیرایی

در این قسمت مبلمان هایی که در هال و پذیرایی خانه قرار می گیرند، معرفی می شوند که برخی از آن ها عبارت اند از: انواع مبل ها و کاناپه های مدرن، کلاسیک، ال شکل، مدولار و راحتی، انواع میزهای جلومبلی مدرن، کلاسیک و روستیک که شما می توانید بسته به فضای خانه خود هر یک را انتخاب نمایید. از دیگر مبلمان های موجود در این بخش می توان به انواع میز تلویزیون، کتابخانه ها، دکورها و کانترهای دیواری، انواع کابینت بارها و میزهای شطرنج و بیلیارد اشاره نمود.

مبلمان فضای غذاخوری

فضای غذاخوری یکی از مهمترین فضاهای خانه محسوب می شود چرا که معمولا اعضای خانواده را برای صرف وعده های غذایی دور هم جمع می کنند. اگر یکی از طرفداران سبک مدرن، کلاسیک و یا روستیک هستید، در این بخش می توانید انواع میزهای غذاخوری به همراه صندلی و همچنین انواع بوفه و دیگر مبلمان هایی که در این فضا به سبک های مورد علاقه تان طراحی شده اند را بیابید.

مبلمان اتاق خواب

چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب بسیار با اهمیت می باشد. فرض کنید بعد از یک روز سخت کاری به خانه بر می گردید و میخواهید در اتاق خود آرامش داشته باشید، در این صورت چه مبلمان هایی را برای این فضا انتخاب می کنید؟ قطعا راحتی و آسایش یکی از معیارهای شما خواهد بود. در این قسمت شما می توانید انواع تختخواب ها و ست های پاتختی دراور، انواع کمد و میزهای تحریر را مشاهده کنید و بنا به سلیقه و سبک خانه خود مبلمان های مد نظرتان را پیدا کنید.

مبلمان اتاق کودک

چیدمان و دکوراسیون اتاق نوزاد، کودک و نوجوان سختی های خاص خودش را دارد و نسبت به چیدمان اتاق بزرگسالان بسیار متفاوت است. مبلمان هایی که در این فضاها استفاده می شوند عبارت اند از : تخت خواب، تخت نوزاد، صندلی راک، کمد، قفسه و میز مطالعه. در این بخش طیف وسیعی از این دست مبلمان ها گردآوری شده تا به شما در انتخاب چیدمان و دکوراسیون مد نظرتون یاری دهد.

مبلمان رستوران و فست فود

هنگامى كه شما طرح كانسپت كسب و كار ( Business Plan ) خود را نوشته، مكان مورد نظر براى بازگشايى رستوران و يا فست فود خودتان را انتخاب كرده، منوى خود را تهيه و مشتاق هستيد تا يك رستوران موفق داشته باشيد، آماده به كار هستيد. مبلمان ها بخش بسيار مهمى از رستوران و يا فست فود را تشكيل مى دهند كه اغلب ناديده گرفته مى شوند و آن اندازه كه نياز است به آن توجه نمى شود.

مبلمان فضای بیرونی

اگر میخواهید فضای تراس، پاسیو، روف گاردن، حیاط و یا باغ خود را مبله کنید، یکی از عناصری که حتما به آن احتیاج پیدا می کنید، فلاورباکس و یا گلدان می باشد که محلی را برای قرار دادن گل و گیاه در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر آن استفاده از سایبان و پرگولا نیز می تواند مکان هایی نیمه باز را برای شما به وجود آورند تا در زمان باران و یا آفتاب شدید محیطی مطلوب را برای شما خلق کنند. 

WhatsApp WhatsApp us