میزهای بیلیارد و غذاخوری

ميزهاى بيليارد و غذاخوری میزهایی دومنظوره هستند که هم می توانند به عنوان میز غذاخوری و هم به عنوان میز بیلیارد مورد استفاده قرار گیرند. صفحه روی این میز ها عمدتا به صورت چند تکه ای ساخته می شوند تا بتوان با اضافه نمودن و برداشتن آن به قابلیت های متفاوت این میز دست یافت.

میزهای بیلیارد و غذاخوری

كد WِDPT01

صفحه این میز چوبی و پایه های آن فلزی می باشد. صفحه روی میز با سه قطعه چوبی به گونه ای پوشیده می شود که یک سطح صاف و هموار را برای غذاخوری پدید آورد و با برداشتن این سه صفحه می توانید به راحتی بر روی آن بیلیارد بازی کنید.

میزهای بیلیارد و غذاخوری

كد WِDPT02

پایه های این میز فلزی می باشد و صفحه روی آن سه تکه و به گونه ای ساخته شده که قابلیت میز غذاخوری و بیلیارد را با هم دارا می باشد. این میز به سبک مدرن طراحی و ساخته شده است که ابعاد آن قابل سفارش می باشد.

میزهای بیلیارد و غذاخوری

كد WِDPT03

یکی از معدود میزهایی است که به سبک مینیمال طراحی و ساخته شده است. در صورت عدم استفاده از میز بیلیارد می توان با گذاشتن صفحه، آن را تبدیل به میز غذاخوری نمود تا به کاربری آن اضافه شود. بزرگترین اندازه برای این میز بیلیارد 8 فوت می باشد.

میزهای بیلیارد و غذاخوری

كد WِDPT04

از ترکیب چوب و فلز طلایی رنگ برای ساخت این میز استفاده شده است. طراحی منحنی شکل، پایه های مخروطی شکل و به کارگیری نوار فلزی برخی از مشخصات این میز می باشد.

میزهای بیلیارد و غذاخوری

كد WِDPT05

یکی دیگر از میزهای بیلیارد دو منظوره می باشد که از طراحی ساده و شیکی برخوردار است. با قرار دادن صفحه روی میز تبدیل به یک میز غذاخوری 8 نفره می شود و با برداشتن صفحه روی آن می توان یک میز بیلیارد را مشاهده نمود.

میزهای بیلیارد و غذاخوری

كد WِDPT06

مهمترین قسمتی که در این میز بیلیارد خودنمایی می کند، طرح متفاوت و چشمگیر پایه های آن می باشد که به شکل یک گل طراحی شده است. این میزها کاملا سفارشی ساز بوده و شما می توانید ابعاد، رنگ و جنس متریال ها را به دلخواه خود تغییر دهید.

میزهای بیلیارد و غذاخوری

كد WِDPT07

یکی از میزهای بیلیارد و غذاخوری طراحی شده به سبک روستیک می باشد  که مناسب استفاده در فضاهای روستیک می باشد. فرم پایه ها با الهام از پایه های درخت ساخته شوده و از الوارهای افقی برای ساخت بدنه آن استفاده شده است.

میزهای بیلیارد و غذاخوری

كد WِDPT08

این میز به سبک مدرن ساخته شده و از طراحی ساده ای برخوردار است. با قرار دادن صفحه روی میز از آن می توان به عنوان میز غذاخوری استفاده نمود.

میزهای بیلیارد و غذاخوری

كد WِDPT09

این میز از ظرافت و زیبایی خاصی برخوردار بوده و جزئیات آن با دقت انجام شده است. پایه های V شکل سفید، وزن صفحه یکپارچه روی میز را تحمل می کند.

میزهای بیلیارد و غذاخوری

كد WِDPT10

یک میز دو کاره کشیده و ساده می باشد که به سبک مدرن طراحی و ساخته شده است. صفحه روی میز سه تکه اجرا شده و با برداشتن قطعات آن می توان از آن به عنوان میز بیلیارد استفاده نمود.

میزهای بیلیارد و غذاخوری

كد WِDPT11

صفحه روی این میز دو تکه اجرا شده که با برداشتن قطعات از آن می توان به عنوان میز بیلیارد و با گذاشتن دو قطعه به عنوان میز غذاخوری استفاده نمود.

میزهای بیلیارد و غذاخوری

كد WِDPT12

صفحه روی این میز دو تکه اجرا شده که از سطوح شفاف برای پوشش روی صفحات استفاده شده است. این میز همچنین مناسب استفاده در فضاهای بیرونی نیز می باشد.

میزهای بیلیارد و غذاخوری

كد WِDPT13

یکی دیگر از میزهای بیلیارد و غذاخوری طراحی شده به سبک مدرن می باشد که تمام سادگی سبک مدرن را به نمایش می گذارد. صفحه روی میز از چهار قطعه مجزا تشکیل شده که با برداشتن قطعات آن می توان از آن به عنوان میز بیلیارد استفاده نمود.

میزهای بیلیارد و غذاخوری

كد WِDPT14

صفحه روی این میز از چهار تکه چوبی مجزا تشکیل شده که با کنار هم قرار گرفتن آن ها می توان از میز به عنوان میز غذاخوری استفاده نمود. پایه های این میز فلزی و سبک طراحی آن مدرن می باشد.

میزهای بیلیارد و غذاخوری

كد WِDPT15

این میز از ظرافت و زیبایی فوق العاده ای برخوردار است. پایه های آن از منحنی شکل بوده و صفحه روی آن از دو قطعه مجزای چوبی تشکیل شده که با برداشتن این دو قطعه می توان از آن به عنوان میز بیلیارد و با گذاشتن قطعات به عنوان میز غذاخوری استفاده نمود.

WhatsApp WhatsApp us