ما یک سوم زندگی خود را در رختخواب سپری می کنیم، بنابراین تصمیم گیری در مورد رنگ و سبک آن بسیار مهم می باشد. تختخواب های سفید ظاهری تمیز، روشن و مدرن را به فضای شما می بخشد. برای اضافه کردن تم عاشقانه به فضای اتاق خواب معمولا از تخت سفید استفاده می کنند و از این رو این تخت ها بسیار مورد پسند نو عروس ها می باشد. در زیر مجموعه ای از تختخواب های سفید را جمع آوری کرده ایم و با دیدن آن ها می توانید ایده بهتری از تخت مد نظرتان داشته باشید.

تختخواب سفید

تختخواب سفید کد WWB01

این تختخواب به صورت سفارشی طراحی و رنگ آمیزی شده است. از چوب راش برای ساخت این تخت استفاده شده و با رنگ سفید رنگ آمیزی شده است. این ست اتاق خواب شامل یک تخت دو نفره، دو عدد پاتختی که یکی از آن ها بلندتر و شامل چهار کشو می باشد، یک عدد کمد و میز آرایش می باشد.

تختخواب سفید

تختخواب سفید کد WWB02

ست مبلمان فوق متشکل از یک تخت، یک عدد پاتختی، دراور و میز آرایش می باشد. در طراحی این تخت از خطوط منحنی و ابزار آلات خاص استفاده شده است. جنس آن از چوب راش بوده و رنگ آمیزی روی آن به رنگ سفید صورت گرفته است. 

تختخواب سفید

تختخواب سفید کد WWB03

اگر مایل هستید که تخت شما از کشوها و فضاهای ذخیره سازی متعددی برخوردار باشد، این تخت یک گزینه مناسب برای شما می باشد.

تختخواب سفید کد WWB04

همان طور که در عکس ها مشاهده می کنید، ست تختخواب فوق از ترکیب رنگی سفید و قهوه ای تشکیل شده است. در حقیقت سطوح روی کار همانند قاب دور تاج تخت و صفحه روی دراور، میز آرایش و پاتختی همگی از رنگ طبیعی چوب که همان تنالیته قهوه ای است، تشکیل شده تا تضاد بصری زیبایی را خلق کند. این ست اتاق خواب همگی از چوب راش ساخته شده و شامل یک تخت دو نفره، دو عدد پاتختی، یک دراور با شش کشو و میز آرایش می باشد.

تختخواب سفید

تختخواب سفید کد WWB05

در اینجا شاهد یک ست اتاق خواب مدرن می باشید که شامل یک تخت دو نفره به همراه یک پاتختی و یک دراور و میز آرایش می باشد که همگی از چوب راش ساخته شده و به رنگ سفید نقاشی شده اند. 

تختخواب سفید

تختخواب سفید کد WWB06

این ست اتاق خواب از یک طراحی منحصر به فرد برخوردار است و مناسب برای فضاهای کلاسیک و مدرن می باشد. همان طور که در عکس نیز مشاهده می کنید، تاج تخت به صورت منحنی ساخته شده و سطح روی آن با پارچه های مخصوص پوشانده شده تا نه تنها به زیبایی آن بیفزاید بلکه جنبه عملکردی آن این است که فضای راحتی را هنگام خوابیدن مهیا کند.

تختخواب سفید

تختخواب سفید کد WWB07

از چوب راش برای ساخت این ست اتاق خواب استفاده شده و با قاب بندی های خاص خود دارای ظاهری کلاسیک می باشد. همچنین تمامی مبلمان ها دارای شکل ظاهری آنتیک گونه می باشند. این ست شامل یک تخت دو نفره، یک پاتختی، یک دراور با شش کشو و یک میز آرایش می باشد.

تختخواب سفید کد WWB08

اگر می خواهید به فضای اتاق خواب خود کمی ظاهر لاکچری ببخشید، این تخت می تواند خواسته شما را تامین کند. این ست مبلمان اتاق خواب با الهام از سبک فرانسوی طراحی شده و می تواند فضای هر اتاق خوابی را جذاب کند. جنس این مبلمان ها همگی از چوب راش بوده و با رنگ سفید عتیقه ای رنگ آمیزی شده است. پایه های چوبی و بادوام این تخت می تواند آرامش ذهنی و خوابی خوش را در شب هنگام برای شما به ارمغان آورد.

تخت خواب سفید

تختخواب سفید کد WWB09

تزیینات، قاب بندی های دور تا دور سطوح و کشو ها و نوع دستگیره های به کار رفته برای این مبلمان همگی از این حکایت دارند که سبک به کار رفته برای طراحی و سبک این ست مبلمان، کلاسیک می باشد. از چوب راش برای ساخت آن استفاده شده و روی آن به رنگ سفید نقاشی شده است. این ست مبلمان اتاق خواب از یک تخت دو نفره، یک عدد پاتختی، یک دراور و یک میز آرایش تشکیل شده است.

تختخواب سفید کد WWB10

از سبک کلاسیک و ترکیب آن با کتاژ این ست مبلمان خواب زیبا پدید آمده است. پایه های سنگین و چوبی این مبلمان ها سنگینی و وقار را به فضای شما هدیه می دهد. این ست از چوب راش ساخته شده و شامل یک تخت دو نفره، یک پاتختی، یک دراور و یک میز آرایش می باشد.

1    2     3    Next Page

WhatsApp WhatsApp us