انواع درب های کابینت 

کابینت
کابینت
کابینت

در اینجا مجموعه ای از درب های چوبی از جنس چوب بلوط را به شما ارائه می دهیم. دو طرح کلی از این درب ها به درب های SHADER  (شیدر) و TRADITIONAL  (سنتی) معروف می باشند که در زیر عکس آن ها را مشاهده می کنید.

کابینت

کابینت سنتی (TRADITIONAL)

کابینت

کابینت شیکر (SHAKER)

توجه داشته باشید که درب هایی که در بالا نشان داده شده است به صورت خام آورده شده تا شما با ساختار کلی آن آشنا شوید. برای پوشش نهایی روی آن ها ما از طیف وسیعی از رنگ ها و لعاب ها استفاده خواهیم کرد.

با به کارگیری کابینت تمام چوب استحکام و دوام بسیار بالایی را برای کابینت خود انتخاب کرده اید. مقاطع درب های کابینت به صورت مستطیلی و با اندازه های استاندارد تهیه می شوند و به شما این اجازه را می دهند تا محل لولا ها را بنا به نیاز خود بر روی آن مشخص کنید. این درب ها به صورت کاملا یکپارچه و با کیفیت بالا مطابق با استانداردهای جهانی در کارخانه ما تولید می شوند. نمونه های اولیه ما به شما این امکان را می دهد تا قبل از خرید با کیفیت و ظاهر این محصولات از نزدیک آشنا شوید ، همین طور نمونه های رنگی موجود را مشاهده کرده و کابینت مورد علاقه خود را انتخاب نمایید.

پرداخت و پوشش نهایی روی درب های کابینت

برای پرداخت و پوشش نهایی روی درب های کابینت سه گزینه وجود دارند که شما می توانید یکی از آن ها را انتخاب نمایید که این سه گزینه عبارت اند از؛ رنگ، لاک الکل و شسته شده. پوشش های لاک الکلی مناسب برای مشتریانی است که تمایل دارند پوشش طبیعی خود چوب را در لایه نهایی داشته باشند. درب های لاک الکلی دارای یک پوشش ابریشمی صاف است که تحت فرآیند لاک زدن در سه لایه انجام می شود. در نهایت شما از یک پوشش صاف و ضد ضربه برخوردار خواهید بود که بسیار ساده می توان سطح روی آن را تمیز نمود.

کابینت

sanded

کابینت

Parma Gray

کابینت

Mizzle

کابینت

All White

کابینت

New White

lacquered

lacquered

همین طور شما می توانید از پوشش های رنگی بر روی چوب استفاده نمایید. در این صورت طیف وسیعی از رنگ ها وجود دارند که شما می توانید برای کابینت آشپزخانه خود انتخاب نمایید. در نهایت شما می توانید از مواد نفتی نیز برای پوشش های شسته شده استفاده نمایید.

طیف های رنگی مورد استفاده در کابینت های چوبی

درب های شیشه ای

درب های شیشه ای از ادغام شیشه با کیفیت بالا و چوب به وجود می آیند. این درب ها نیز در دو نوع شیکر (SHAKER) و سنتی (TRADITIONAL) وجود دارند. از شیشه های مات و رنگی در این درب ها استفاده می شوند که بنا به انتخاب و سلیقه مشتریان تعیین می شوند.

درب های کابینت ما در کارخانه تولید تولید و نگهداری می شوند. با توجه به طیف گسترده ای از انتخاب ها ما قادر به برآورده کردن نیازهای شما خواهیم بود. طراحان و متخصصان ما قادرند تا به شما برای یک انتخاب مناسب، زیبا و کاربردی کمک کنند. پس از بازدید از کارخانه و آشنا شدن از نزدیک با کیفیت چوب ها و پروسه تولید، طراحان ما از محل پروژه شما بازدید کرده و با ارائه طرح های سه بعدی به شما در تجسم کردن آشپزخانه ی جدیدتان یاری می دهند. سپس شما می توانید از طراحان، طرح ها و رنگ های متنوعی را درخواست نمایید تا در نهایت به طرح مطلوب خود دست یابید. پس از دستیابی به طرح مد نظر، پروسه ساخت در کارخانه آغاز شده و در مرحله نهایی نصابان ماهر ما به محل پروژه اعزام شده و پروسه نصب را انجام خواهند داد.

کارکنان ما با سال ها تجربه در زمینه طراحی، ساخت و نصب کابینت آشپزخانه قادرند تا با بالاترین کیفیت محصولات چوبی را تولید و با قیمت های مناسب و مقرون به صرفه به کارفرمایان ارائه دهند، بنابراین فرصت را از دست نداده و همین حالا با متخصصان ما تماس گرفته و پروژه ساخت آشپزخانه خود را شروع نمایید.

WhatsApp WhatsApp us