خانه / كابينتِ آشپزخانه / كابينتِ چوبی / کابینت پایه

کابینت پایه

کابینت پایه (Base Cabinets)

پایه کابینت های تولیدی ما از چوب جامد و ضخیم با بالاترین کیفیت تولید می شوند. انعطاف پذیری و دوام پایه ها اثبات شده می باشد. قبل از اعمال فرآیند پوشش سه لایه، تمام واحد ها به یک سطح صاف و صیقلی و مقاوم در برابر لکه در می آیند. تمام واحدها با بالاترین کیفیت عرضه می شوند. کابینت ها در طیف گسترده ای از اندازه های مدولار و استاندارد ساخته می شوند و به شما این امکان را می دهند تا نیازهای خود را با استفاده از آن ها برطرف نمایید. به طور مثال ما سه عمق متفاوت 570، 450 و 300 میلیمتر را به عنوان اندازه های استاندارد عرضه می نماییم و عرض کابینت های پایه ما از 1200 تا 1500 میلیمتر متغیر می باشد. ما بر این باوریم که این ترکیب بندی ها و استفاده از متریال های با کیفیت می تواند تاثیر خیره کننده ای بر فضاهای طراحی شده داشته باشد.

اطلاعات فنی پایه ها، خدمات و مونتاژ قطعات

کابینت های پایه دارای ارتفاع 720 میلیمتر از پایه که خود پایه قابل تنظیم بین 135 تا 175 میلیمتر است، می باشد. تمامی کابینت های پایه دارای پایه های قابل تنظیم بوده و تعداد پایه های مورد نیاز با توجه به عرض کابینت متفاوت می باشد. واحدهای 600 میلیمتر با چهار پایه و واحدهای 800 میلیمتری یا بزرگ تر نیز دارای پایه های مرکزی نیز می باشند.

قفسه ها

تمام کابینت ها مجهز به قفسه های داخلی هستند که تمام چوب می باشند. ابعاد و تقسیم بندی قفسه ها نیز تماما بر اساس استاندارد انجام می شود.

با اطمینان خریداری کنید

خدمات آنلاین ما سریع، آسان و مقرون به صرفه می باشد. شما می توانید برای اطمینان حاصل کردن از کیفیت محصولات ما یک بسته نمونه از کابینت ها را خریداری نمایید. نمونه کابینت ها در ابعاد 160x80x18 میلیمتر موجود می باشد که شما می توانید به صورت آنلاین یکی از این نمونه ها را سفارش داده و در درب منزل خود تحویل بگیرید.

WhatsApp WhatsApp us