خانه / كابينتِ آشپزخانه / كابينتِ چوبی ٣

كابينت چوبی

كابينت چوبی كد WKCN25

این آشپزخانه دارای یکی از محبوب ترین و جذاب ترین کابینت های موجود می باشد. برای ساخت آن از کابینت های چوبی سفید رنگ با تزئینات موجود روی درب ها و کانتر سنگ مرمر سفید و مشکی استفاده شده است. پلان L شکل، تعبیه یک جزیره بزرگ در مرکز آشپزخانه و جاسازی فر و سینک اضافه روی فضای جزیره برخی از مشخصات این آشپزخانه جذاب می باشد.

كابينت چوبی كد WKCN26

در این آشپزخانه از دو چوب مختلف به رنگ های سفید و قهوه ای استفاده شده که کابینت های اصلی همگی سفید رنگ بوده و کابینت جزیره به رنگ قهوه ای درآمده است، که خود باعث ایجاد تضاد و در نتیجه جذاب تر شدن فضای آشپزخانه شده است.

كابينت چوبی كد WKCN27

این آشپزخانه در عین سادگی دارای ظرافت و زیبایی منحصر به فرد خود می باشد. جاسازی فر بر بالای فضای گاز و سینک روی فضای جزیره به جذابیت آن افزوده است.

كابينت چوبی كد WKCN28

پلان این آشپزخانهL مانند و یک جزیره مستطیل شکل کشیده در وسط آن تعبیه شده است. چوب کابینت های اصلی به رنگ کرم و از چوب قهوه ای سوخته برای کابینت های جزیره استفاده شده است.

كابينت چوبی كد WKCN29

از کابینت های چوبی کرم رنگ برای ساخت این آشپزخانه استفاده شده است. پلان این آشپزخانه L شکل و کابینت جزیره در وسط آن جانمایی شده است.

كابينت چوبی كد WKCN30

از چوب درخت افرا برای ساخت کابینت های این آشپزخانه استفاده شده است. استفاده از رنگ کرم برای کابینت ها و انتخاب کانتر چوبی برای کابینت جزیره در فضای مرکزی که باعث خلق یک نقطه توجه در آشپزخانه است، برخی از مشخصات این کابینت را تشکیل می دهند.

كابينت چوبی كد WKCN31

استفاده از پلان L شکل و تعبیه کابینت جزیره در فضای میانی آشپزخانه یکی از رایج ترین پلان ها در طراحی آشپزخانه های مسکونی، محسوب می شوند. در اینجا از کابینت های چوبی کرم رنگ و کانتر سنگی برای دیزاین آشپزخانه استفاده شده است.

كابينت چوبی كد WKCN32

اگر به دنبال تهیه یک کابینت لوکس چوبی برای فضای آشپزخانه تان هستید، این آشپزخانه یک گزینه بسیار مناسب برای شما محسوب می شود. تزئینات ظریف، زیبا و فرآوان موجود روی درب های کابینت، دیواره هود و دیگر اجزای آن بسیار چشمگیر و با شکوه می باشد.

كابينت چوبی كد WKCN33

از چوب درخت افرا برای ساخت این کابینت های سفید روشن و زیبا استفاده شده است. این کابینت ها فضای آشپزخانه شما را روشن، مملو از نور و تمیز جلوه می دهند.

كابينت چوبی كد WKCN34

این کابینت به سبک کلاسیک طراحی شده و از جزئیات ظریفی برخوردار می باشد. کابینت های چوبی سفید رنگ در تقابل با دیوار آبی پشت آن کاملا برجسته به نظر می رسند.

كابينت چوبی كد WKCN35

از چوب درخت افرا برای ساخت این کابینت ها استفاده شده و سپس رنگ سفید بر روی آن ها نقاشی شده است. استفاده از کفپوش های چوبی تیره در تضاد با رنگ سفید کابینت ها به جذابیت این فضا افزوده است.

كابينت چوبی كد WKCN36

کابینت های سفید یک گزینه مناسب برای بزرگ تر و دلباز تر نشان دادن فضای آشپزخانه می باشد. همان طور که در عکس مربوطه نیز مشاهده می کنید، این آشپزخانه از یک پلان L شکل به همراه جزیره برخوردار است و برای متریال کابینت ها از چوب و برای صفحه روی کانتر از سنگ استفاده شده است.

كابينت چوبی كد WKCN37

یک آشپزخانه بسیار شیک و دوست داشتنی می باشد که از پلان L شکل و جزیره مربعی شکل برخوردار است. کابینت ها همگی از جنس چوب بوده و به رنگ سفید نقاشی شده اند تا فضای آشپزخانه را دلبازتر جلوه دهند. شاهد جزئیات و تزئینات کلاسیک در درب های کابینت، هود و فضای جزیره می باشید.

Previous Page    1    2    3   

WhatsApp WhatsApp us