خانه / كابينتِ آشپزخانه / كابينتِ چوبی ٢

كابينت چوبی

كابينت چوبی كد WKCN11

این آشپزخانه از تزئینات سبک کلاسیک برخوردار است که این امر در قاب های کابینت قابل مشاهده می باشد. کشوها، قفسه ها و کابینت ها همگی از چوب و با بالاترین کیفیت موجود ساخته و در محل نصب شده اند.

كابينت چوبی كد WKCN12

از ترکیب کابینت های چوبی قهوه ای تیره و سفید، این آشپزخانه زیبا طراحی شده است. ظرافت و عملکردگرایی هر دو به یک میزان در طرح این آشپزخانه قابل مشاهده می باشد.

كابينت چوبی كد WKCN13

جزئیات زیبا و بی نظیر این کابینت فضای آشپزخانه را منحصر به فرد کرده است. استفاده از چوب درجه یک، تعبیه انواع مختلف کابینت ها، قفسه ها و کمدها به ابعاد مختلف به گونه ای که پاسخگوی نیازهای استفاده کنندگان باشد و سینک با طراحی خاص برخی از مشخصات این کابینت ها می باشد.

كابينت چوبی كد WKCN14

کابینت های چوبی با جزئیات ظریف و زیبای مخصوص به خود یک محیط جذاب و گرم را خلق کرده است. در اینجا شاهد استفاده از کابینت های چوبی با درب های ترکیبی از چوب و شیشه می باشیم.

كابينت چوبی كد WKCN15

از چوب درخت افرا برای ساخت این کابینت ها استفاده شده و همان طور که در عکس مربوطه مشاهده می کنید، با کشوها، قفسه ها و کمدهای تمام قد این آشپزخانه می تواند تمام نیاز یک خانواده را تأمین کند.

كابينت چوبی كد WKCN16

از آن جا که چوب یک متریال طبیعی می باشد، می تواند محیطی گرم و دلپذیر را در فضای خانه شما ایجاد کند. این کابینت از چوب درخت افرا ساخته شده و به رنگ شکلاتی می باشد.

كابينت چوبی كد WKCN17

این آشپزخانه به سبک کلاسیک طراحی شده و جزئیات زیبا و ظریف روی کابینت ها نشان دهنده همین موضوع می باشد. استفاده از سنگ برای پوشش روی کانتر، درب های شیشه ای مات و کنده کاری های موجود روی کابینت ها برخی از مشخصات این آشپزخانه می باشد.

كابينت چوبی كد WKCN18

این آشپزخانه از یک طراحی مدرن برخوردار بوده و جنس کابینت های آن چوبی می باشد. استفاده از کفپوش چوبی با کابینت های چوبی بسیار همخوانی داشته و محیطی یکپارچه و یکدست را به وجود آورده است.

كابينت چوبی كد WKCN19

از چوب بلوط برای ساخت این کابینت استفاده شده است. استفاده از کابینت جزیره این امکان را ممکن ساخته تا از فضای زیر آن به عنوان بوفه و دکور نیز استفاده شود.

كابينت چوبی كد WKCN20

این کابینت ها به رنگ خاکستری بوده و دانه بندی و بافت چوب در ظاهر آن قابل مشاهده می باشد. این کابینت ها می توانند برای هر خانه ای مناسب باشند چرا که رنگ خاکستری با اکثر رنگ ها هماهنگی خواهد داشت و این نکته باعث جذابیت آن می شود. پلان این آشپزخانه L  شکل بوده و شامل یک جزیره بزرگ مربعی شکل و صفحه کانتر سفید رنگ می باشد.

كابينت چوبی كد WKCN21

در اینجا شاهد یک آشپزخانه بزرگ می باشید که توسط کابینت های چوبی خاکستری رنگ فرنیش شده است. دو رنگ اصلی خاکستری و سفید در تضاد با یکدیگر قرار گرفته اند تا جذابیت بصری خاصی را ایجاد کنند. از کفپوش های چوبی در هماهنگی با متریال اصلی که چوب می باشد برای پوشش کف استفاده شده است.

كابينت چوبی كد WKCN22

در این آشپزخانه از کابینت های چوبی که روی آن ها یک لایه پوشش براق به کار رفته، استفاده شده است. پلان این آشپزخانه L شکل بوده و جزیره در وسط آن کار شده است. برای پوشش صفحه روی کانتر از رنگ سفید استفاده شده تا محیطی مدرن و شیک را خلق کند.

كابينت چوبی كد WKCN23

کابینت چوبی طوسی رنگ در ترکیب با صفحه کانتر سفید رنگ، یک محیط مدرن و جذاب را پدید آورده است. پلان آشپزخانه به صورت L شکل بوده و از یک جزیره بزرگ در وسط آن استفاده شده است تا فضای غذاخوری را نیز در آشپزخانه تامین نماید.

كابينت چوبی كد WKCN24

کابینت به کار رفته در این  آشپزخانه از نوع شیکر (SHAKER) و از متریال چوب و به رنگ سفید می باشد. پلان آشپزخانه L شکل بوده و جزیره بزرگ موجود در وسط آشپزخانه به گونه ای طراحی شده تا امکان غذاخوردن در آشپزخانه را میسر سازد. استفاده از کابینت هایی با درب های شیشه ای به جذابیت این آشپزخانه افزوده است.

Previous Page    1    2    3    Next Page

WhatsApp WhatsApp us