مبل مدرن

مبل مدرن

كد SOF-M11

سازه این مبل چوبی بوده و از فوم با مقاومت بالا برای ساخت آن استفاده شده است. پایه های آن فلز براق بوده که با رنگ پارچه روی آن تضاد زیبایی را به وجود آورده است.  پایداری و دوام ین مبل بی نظیر بوده و با انتخاب آن فضایی متفاوت و خلاقانه را برای پذیرایی خود به ارمغان آورید. ابعاد این مبل عبارت است از : 200، 85، 70 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

مبل مدرن

كد SOF-M12

این مبل از طراحی ظریف و منحنی شکل با روکش مخمل برخوردار است و مناسب فضاهای نشیمن طراحی شده به سبک مدرن می باشد. پایه های آن از فلز طلایی انتخاب شده که بستری محکم و مقاوم را برای این مبل به وجود آورده است. ابعاد آن عبارت است از : 190، 76، 83 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

مبل مدرن

كد SOF-M13

یک مبل مدرن با طراحی خاص و منحصر به فرد می باشد که از جذابیت فوق العاده ای برخوردار است. قاب سازه ای این مبل چوبی بوده و پایه های آن از جنس استیل می باشد. ابعاد کلی آن عبارت است از : 210، 90، 80 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

مبل مدرن

كد SOF-M14

این مبل با الهام از منحنی های ارگونومی متناسب با پشت بدن افرد طراحی و ساخته شده است. پشت مبل مملو از کوسن هایی با فوم هایی با  چگالی بالا پوشش داده شده است تا بستری راحت را برای استفاده کنندگان از آن پدید آورد. ابعاد کلی آن عبارت است از : 260، 88، 75 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

مبل مدرن

كد SOF-M15

این کاناپه با طراحی منحنی شکل و هلالی خود از جذابیت بسیار فوق العاده ای برخوردار است. سازه اصلی آن چوبی و پایه های آن از استیل می باشد. ابعاد کلی آن عبارت است از : 210، 90، 73 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

مبل مدرن

كد SOF-M16

یکی دیگر از مبلمان های طراحی شده به سبک مدرن می باشد که از سازه و پایه های چوبی برخوردار می باشد. این مبل دارای سه ابعاد (180، 95، 86) ، (200، 95، 86) ، (220، 95، 86) و  (250، 95، 86) (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر می باشد.

مبل مدرن

كد SOF-M17

این ست مبلمان از طراحی ساده ولی زیبا و مدرن برخوردار می باشد. سازه اصلی و پایه های آن چوبی بوده و قسمت پارچه ای آن از فوم با چگالی بالا پر شده تا آن را به مبلی راحت تبدیل کند.

مبل مدرن

كد SOF-M18

یکی از مبلمان های مدرن چستر می باشد که شامل یک مبل سه نفره، یک دو نفره و یک تک نفره می باشد. سازه اصلی مبل چوبی بوده ولی پایه ها فلزی می باشند.

مبل مدرن

كد SOF-M19

این  مبلمان مدرن چستر از طراحی بسیار ظریف و جذابی برخوردار بوده و پایه های آن از استیل می باشد. اگر به دنبال یک مبل مخملی منحصر به فرد هستید، این مبل یک انتخاب مناسب برای شما خواهد بود. سازه این مبل چوبی بوده و ارتفاع تمام شده آن از سطح زمین 70 سانتیمتر می باشد.

مبل مدرن

كد SOF-M20

در طراحی این مبل از کوسن هایی با ابعاد بزرگ استفاده شده تا ظاهری کاملا مدرن را به وجود آورند. این کاناپه در پنج سایز ساخته می شود که تفاوت آن در طول متفاوت آن می باشد. سازه اصلی و پایه های مبل از جنس فلز بوده و روکش پارچه روی آن از جنس چرم مصنوعی می باشد.

Previous Page    1    2    3    4     5     Next Page

WhatsApp WhatsApp us