میزهای کنسول کلاسیک

همانند دیگر مبلمان های طراحی شده به سبک کلاسیک، میزهای کنسولی کلاسیک نیز دارای تزئینات، ظرافت و پیچیدگی خاص این سبک می باشند. استفاده از متریال های گران قیمت و درجه یک از دیگر مشخصات این میزها می باشد. استفاده از میزهای کنسول در فضاهای غذاخوری، هال و فضای ورودی بسیار پر کاربرد می باشد.

میز کنسول

میز کنسول كد CCON01

این میز کنسول دارای سه کشو بوده و ایده آل برای فضاهای ورودی و سالن های پذیرایی طراحی شده به سبک کلاسیک می باشد. قوس به وجود آمده در سطح چوب کاملا دست ساز بوده و ابعاد آن عبارت است از : 110، 46، 92 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

میز کنسول

میز کنسول كد CCON02

ظرافت و زیبایی فرم منحنی شکل چوبی با تزئینات سبک کلاسیک و ترکیب آن با سنگ مرمر روی آن از مشخصات این میز کنسول منحصر به فرد می باشد.

میز کنسول

میز کنسول كد CCON03

این میز از ترکیب چوب و شیشه ساخته شده و به عنوان میز کنسول در فضاهای ورودی و سالن های غذاخوری کاربرد دارد. ابعاد آن عبارت است از : 120، 48، 76 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

میز کنسول

میز کنسول كد CCON4

میز کنسول فوق از طراحی کلاسیک برخوردار بوده و مناسب چیدمان فضاهای کوچک می باشد. این میز شامل دو قفسه، یکی بدون درب و دیگری با درب شیشه ای بوده و ابعاد آن عبارت است از : 70، 38، 80 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

میز کنسول

میز کنسول كد CCON05

یکی دیگر از میزهای کنسول طراحی شده به سبک کلاسیک می باشد که به خوبی قابل استفاده در فضاهای غذاخوری کوچک می باشد. ابعاد این میز عبارت است از : 96، 36، 78 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

میز کنسول

میز کنسول كد CCON06

این میز از طراحی نسبتا ساده ای برخوردار است و شامل دو کشو می باشد. این کار تمام چوب بوده و ابعاد آن عبارت است از : 127، 45، 70 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

میز کنسول

میز کنسول كد CCON07

این میز با دو پایه منحنی شکل خود زیبایی خاصی به فضای خانه شما می بخشد و ابعاد آن عبارت است از : 120، 40، 76 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

میز کنسول

میز کنسول كد CCON08

اگر از فضای غذاخوری بزرگی برخوردار نیستید، این میز کنسول می تواند یک گزینه مناسب برای تزئین و دکوراسیون منزل شما محسوب شود چرا که با وجود کارایی بالای خود، فضای بسیار کمی را اشغال می کند. ابعاد این میز عبارت است از : 60، 30، 76 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

میز کنسول

میز کنسول كد CCON09

برخوردار بودن از قاب بندی و تزئینات سبک کلاسیک از جمله مشخصات این میز کنسول می باشد. ابعاد آن عبارت است از : 152، 35، 82 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

میز کنسول

میز کنسول كد CCON10

یک میز کنسول منحصر به فرد با طرح انگلیسی می باشد که از چوب ماهون برای روکش روی آن استفاده شده است. ابعاد این میز عبارت است از : 81، 30، 83 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

1    2    Next Page

WhatsApp WhatsApp us