بوفه های مدرن

بوفه

كد MBUF21

وجود طرح های چندضلعی نامنظم در بدنه این بوفه از مشخصه های بارز آن می باشد و شامل چهار درب بوده و ابعاد آن عبارت است از : 204، 55، 75 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

بوفه

كد MBUF22

یکی از لوکس ترین بوفه ها می باشد که می تواند به در هر فضایی خودنمایی کند. از دو رنگ متضاد برای ترکیب بندی رنگی آن استفاده شده که بر جذابیت آن می افزاید. ابعاد این بوفه عبارت است از : 225، 53، 90 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

بوفه

كد MBUF23

یک بوفه کاملا دست ساز بوده و شامل دو درب و دو کشو می باشد و ابعاد آن عبارت است از : 160، 40، 74 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

بوفه

كد MBUF24

سازه این بوفه چوبی بوده و از متریال های فلز، آینه و چرم برای پوشش روی آن استفاده شده است. این بوفه شامل سه فضای اصلی بوده و ابعاد آن عبارت است از : 200، 52، 62 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

بوفه

كد MBUF25

یکی از مدل های طراحی شده به سبک لاکچری ایتالیایی می باشد که برای پوشش روی آن از رنگ براق استفاده شده است. این بوفه شامل چهار درب بوده و ابعاد آن عبارت است از : 220، 52، 85 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

بوفه

كد MBUF26

این بوفه کاملا دست ساز و سفارشی ساخت می باشد. دارای چهار درب بزرگ با قفسه های داخلی می باشد و ابعاد آن عبارت است از : 210، 45، 69 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

بوفه

كد MBUF27

این بوفه از طراحی زیبا و خیره کننده ای برخوردار بوده و جزئیات اجرایی آن بسیار ظریف و دقیق می باشد. شامل چهار درب بزرگ با قفسه های داخلی می باشد و ابعاد آن عبارت است از : 230، 42، 86 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

بوفه

كد MBUF28

یک طرح خلاقانه و خیره کننده که به صورت دستساز ساخته شده است و می تواند به هر محیطی زیبایی ببخشد. این بوفه به صورت جفت طراحی شده و هر کدام از آن ها شامل دو درب با قفسه های داخلی می باشد. ابعاد این بوفه عبارت است از : 100، 45، 106 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

بوفه

كد MBUF29

این بوفه کاملا دست ساز بوده و شامل سه در ریلی چوبی در بدنه خود می باشد که دو تا از آن ها با طرح هندسی تزئین شده است. سبک طراحی آن مدرن می باشد و مناسب استفاده در فضاهای غذاخوری و پذیرایی می باشد. فرم کشیده این بوفه این امکان را به شما می دهد تا فضای خود را توسط آن تفکیک کنید. ابعاد این بوفه عبارت است از : 240، 48، 74 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

Previous Page    1    2    3   

WhatsApp WhatsApp us