خانه / كابينتِ آشپزخانه / كابينتِ چوبی / کابینت های خاص

کابینت های خاص

کیفیت و دوام بالا و برخورداری از پنل های 18 میلیمتری برخی از خصوصیات این کابینت ها می باشند. توجه به جزئیات در کار کابینت بسیار پر اهمیت می باشد. تمام واحد ها به صورت کاملا صاف و یکدست به مشتری عرضه خواهند شد.

در برخی خانه ها از وسائل و تجهیزاتی استفاده می شود که نیاز به طراحی کابینت های خاص دارند. به طور مثال می توان به استفاده از سینک های بلوک و دستگاه تصفیه آب خانگی و به طور کلی هر جزئیاتی که مربوط به همان آشپزخانه باشد، اشاره نمود. در این صورت باید طراحی کابینت ها بر اساس موارد موجود و به طور کاملا سفارشی برای آن ها انجام شود.

اگر نیاز به جای دادن بطری های مختلف در فضای کابینت خود دارید، در این صورت می توانید از کابینت های مخصوص جای دادن بطری، همان گونه که در عکس ها مشاهده می کنید، استفاده نمایید. اگر می خواهید فضای بالای سینک نیز چوبی طراحی شود باز هم نیازمند طراحی کابینت های خاص خواهید بود. بنابراین در این زمینه با طراحان و متخصصان ما مشورت کرده و موارد دلخواه خود را با آن ها مطرح کنید سپس یکی از نمونه کابینت هایی را که برای شما ارسال می کنند را انتخاب نمایید تا آشپزخانه خود را همان گونه که نیاز دارید طراحی کنید.

WhatsApp WhatsApp us