میزهای جلو مبلی مدرن

میزهای جلو مبلی

كد MWDT12

از ترکیب سنگ مرمر و فلز برای ساخت این میز جلومبلی استفاده شده است. سطح این میز دایره ای شکل بوده و ابعاد آن سفارشی می باشد و پایه های میز از روکش کروم به رنگ نقره ای و یا برنج می باشد.

میزهای جلو مبلی

كد MWDT13

این میز جلو مبلی از طراحی مدرن برخوردار بوده و به صورت مدولار ساخته شده است. سازه اصلی این میز چوبی بوده و از روکش پارچه ای برای پوشاندن سطح روی آن استفاده شده است. ابعاد این میز عبارت است از : 160، 100، 42 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

میزهای جلو مبلی

كد MWDT14

صفحه روی این میز از سنگ مرمر بوده و بدنه آن چرمی می باشد. این میز از یک طراحی بسیار خلاقانه و منحصر به فرد برخوردار بوده و ابعاد آن عبارت است از : قطر 130 سانتیمتر و ارتفاع 40 سانتیمتر.

میزهای جلو مبلی

كد MWDT15

از ترکیب متریال های چوب، سنگ و فلز این میز جلو مبلی زیبا ساخته شده است. دقت و ظرافت در جزئیت اجرایی این میز یکی از مشخصات اصلی آن بوده و ابعاد آن عبارت است از : 150، 90، 40 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

میزهای جلو مبلی

كد MWDT16

این میز جلومبلی مدرن با خطوط تمیز و سبک مدرن خود فضای شما را بسیار جذاب کرده و زیبایی چوب گردو را به نمایش می گذارد. ابعاد این میز عبارت است از : 160، 90، 42 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

میزهای جلو مبلی

كد MWDT17

یکی از میزهای جلومبلی گرد است که بدنه آن از چرم با طرح لوزی شکل پوشانده شده است. این میز در دو سایز استاندارد قطر 100 و ارتفاع 40 سانتیمتر و قطر 50 و ارتفاع 60 سانتیمتر ساخته می شود.

میزهای جلو مبلی

كد MWDT18

این میز قهوه خوری بسیار مناسب استفاده در فضاهای باز می باشد و منعکس کننده ظرافت و دقت در جزئیات سازندگان آن می باشد. این میز در دو سایز استاندارد قطر 148 و ارتفاع 29.5 سانتیمتر و قطر 100 و ارتفاع 24 سانتیمتر ساخته می شود.

میزهای جلو مبلی

كد MWDT19

از رنگ مشکی براق برای ساخت این میز جلومبلی جذاب استفاده شده است که منعکس کننده یک طراحی لوکس و شیک می باشد. ابعاد این میز عبارت است از : قطر 70 و ارتفاع 55 سانتیمتر و قطر 90 و ارتفاع 42 سانتیمتر.

میزهای جلو مبلی

كد MWDT20

استفاده از متریال های لوکس، دقت در جزئیات و ظرافت در اجرا از مشخصات اصلی این میز می باشد. سطح مقطح صفحه روی میز دایره ای شکل بوده و قطر آن 60 و ارتفاع آن 48 سانتیمتر می باشد.

Previous Page    1    2     3     4     next Page

WhatsApp WhatsApp us