میزهای جلو مبلی مدرن

میزهای جلو مبلی

كد MWDT01

پروفيل باريك اين ميز به شما اجازه مى دهد تا فضاى كمترى را به اين ميز اختصاص دهيد و در فضا صرفه جويى كنيد. مناسب براى هر سبك مبلمان و طراحى داخلى فضاهاى مسكونى مى باشد. صفحه روى اين ميز چوبى بوده و داراى پايه هاى فولادى مى باشد. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ١١٠، ٦٠، ٤٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی مدرن

كد MWDT02

اين ميز از تركيب يك صفحه شيشه اى و يك صفحه چوب درخت گردو ساخته شده است. از قاب فلزى برنج طرح عتيقه براى پايه هاى آن استفاده شده است. ابعاد آن عبارت است از؛ ١١٥، ٦٥، ٤٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی مدرن

كد MWDT03

زاويه قرارگيرى چوب ها و فرم آن باعث پديد آمدن يك شكل جذاب و دوست داشتى به شكل مجسمه شده است. چوب به كار رفته در اين ميز، چوب گردو و صفحه روى ميز شيشه اى مى باشد. ابعاد آن عبارت است از؛ ١١٥، ٦٥، ٤٣ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی مدرن

كد MWDT04

ساخته شده از چوب جامد و سخت و از طراحى منحصر به فردى برخوردار است. اين ميز مجهز به لولاى تاشو بوده و قابليت استفاده در دو ارتفاع را دارا مى باشد. اين كاربرد آن ايده آل براى مواقعى است كه شما مى خواهيد روى مبل و جلوى تلويزيون غذاى خود را ميل كنيد و به ارتفاع بيشترى جهت قرار دادن بشقاب غذاى خود نيازمنديد. و يا هنگامى كه مى خواهيد روى مبل نشسته و از لب تاپ خود استفاده كنيد. اين طراحى عملكرد گرايانه اين ميز از خصوصيات منحصر به فرد آن مى باشد. اين ميز در دو سايز كوچك و بزرگ ساخته مى شود و ابعاد آن عبارت است از؛ ٩٥، ٥٥، ٤٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر براى سايز كوچك و ١٢٧، ٦٥، ٤٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر براى سايز بزرگ. 

میزهای جلو مبلی مدرن

كد MWDT05

با الهام از هنر تاشوى ژاپنى اين ميز با اين طرح خاص پديد آمده است. چوب اين ميز به رنگ قهوهاى روشن انتخاب شده و پايه هاى آن فلزى مى باشد. اين ميز در دو سايز متوسط و بزرگ ساخته مى شود كه ابعاد آن عبارت است از؛ قطر ٨٥ و ارتفاع ٤٥ سانتيمتر براى سايز متوسط و قطر ٩٥ و ارتفاع ٥٥ سانتيمتر براى سايز بزرگ. 

میزهای جلو مبلی مدرن

كد MWDT06

اين ميز از تركيب چوب گردو و شيشه پديد آمده است. قاب فلزى به كار رفته در آن از برنج طرح عتيقه مى باشد. قطر آن ٨٣ و ارتفاع آن از سطح زمين ٤٣ سانتيمتر بوده و فاصله بين دو صفحه دايره اى شكل آن ٢٠ سانتيمتر مى باشد. 

میزهای جلو مبلی مدرن

كد MWDT07

اين ميز از روكش چوب گردو ساخته شده و مناسب فضاهاى كوچك مى باشد. ابعاد آن عبارت است از؛ ١٤٧، ٦٠، ٤٣ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی مدرن

كد MWDT08

ساخته شده از چوب گردو و پايه هاى فلزى مشكى رنگ مى باشد. فضاى خالى بين كشوى ميز و صفحه روى آن فضاى ايده آلى را جهت جاى دادن برخى از وسائل به وجود آورده است. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ١٠٦، ٦٠، ٤٣ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی مدرن

كد MWDT09

با استفاده از چوب گردو و چهارچوب برنجى طرح عتيقه اين ميز مدرن پديد آمده است. صفحات اين ميز در سه ارتفاع متفاوت قرار گرفته اند و ارتفاع آن ها عبارت است از؛ ٣٠، ٤٠، ٤٥ سانتيمتر. 

میزهای جلو مبلی مدرن

كد MWDT10

در اينجا شاهد يك ميز چوبى ساده مدرن مى باشيد كه قابليت هماهنگى و سِت شدن با طيف وسيعى از مبلمان ها را دارا مى باشد. اين ميز مربع شكل بوده و طول هر ضلع آن ١ متر و ارتفاع آن از سطح زمين ٤٠ سانتيمتر مى باشد. 

میزهای جلو مبلی مدرن

كد MWDT11

صفحه مربعى اين ميز از چوب درخت كاج ساخته شده و پايه هاى آن فلزى مى باشد. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ٨٠، ٨٠، ٤٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

1     2     3     4     Next Page

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us