تختخواب های چوبی

تختخواب های چوبی

كد WBD21

اين تختخواب را مى توان از چوب هاى مختلفى نظير چوب گردو، چوب بلوط، راش و روس ساخت. طرح اين تخت تركيبى از طراحى روستيك و معاصر مى باشد و طبقه زير تخت به گونه اى قفسه بندى شده تا از آن بتوان براى نگهدارى كتاب، وسائل تزئنى و غيره استفاده نمود. ابعاد آن عبارت است از؛ ٢١٥، ٢٢٠، ٩٣ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

تختخواب های چوبی

كد WBD22

تغييرات طبيعى در بافت و تناليته رنگى چوب، برجستگى ها و تورفتگى هاى آن، همگى به خوبى در اين تخت قابل مشاهده مى باشد. طراحى اين تخت به سبك روستيك انجام شده و ابعاد آن عبارت است از؛ ٢٤٣، ٢٣٦، ١٤٧ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

تختخواب های چوبی

كد WBD23

اين تخت با الهام از تختخواب هاى گرجستانى ساخته شده و از ظاهرى شكيل و كلاسيك برخوردار است. براى پاك كردن و تميز كردن آن از يك دستمال مرطوب استفاده كرده و از به كار بردن شوينده هاى شيميايى خوددارى كنيد چرا كه عمر مفيد چوب را كاهش مى دهد. ابعاد اين تخت عبارت است از؛ ٢٠٨، ٢٢٨، ١٣٢ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

تختخواب های چوبی

كد WBD24

اين تخت با الهام از فرم box يا همان جعبه طراحى شده و از سبك مدرن برخوردار است. تاكيد بر روى خطوط افقى يكى از مشخصات اين طرح بوده كه ظاهرى منحصر به فرد را به وجود آورده است. ابعاد آن عبارت است از؛ ٢١٥، ٢٢٨، ١١٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

تختخواب های چوبی

كد WBD25

يك تختخواب بسيار راحت و با طراحى روستيك مى باشد. همان طور كه در عكس ها مشاهده مى كنيد، بافت طبيعى چوب، برآمدگى و فرورفتگى هاى آن كاملا قابل مشاهده مى باشد. ابعاد اين تخت عبارت است از؛ ٢٠٥، ٢٢٠، ١٣٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

تختخواب های چوبی

كد WBD26

يك تختخواب ساده، زيبا و سازگار با محيط زيست مى باشد كه به سبك روستيك طراحى و ساخته شده است. گره ها و ناهنجارى طبيعى روى پلت فرم آن قابل مشاهده مى باشد كه يكى از خصوصيات اصلى سبك روستيك مى باشد. ابعاد آن عبارت است از؛ ٢٠٨، ٢٢٠، ١٤٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

تختخواب های چوبی

كد WBD27

خطوط ساده و طراحی مکعبی شکل این تخت نشان دهنده سبک مدرن آن می باشد. استفاده از چوب و بافت گرم، زیبایی آن را دو چندان کرده است.

تختخواب های چوبی

كد WBD28

این تخت از طراحی ساده و بسیار ظریفی برخوردار بوده و مناسب ست کردن با بیشتر فضاهای مدرن و کلاسیک می باشد.

تختخواب های چوبی

كد WBD29

اين تختخواب نيز تمام چوب بوده و به سبك روستيك طراحى و ساخته شده است. ابعاد آن عبارت است از؛ ٢١٥، ١٨٥، ١٥٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

تختخواب های چوبی

كد WBD30

يكى ديگر از تختخواب هاى طراحى شده به سبك روستيك مى باشد كه از تركيب چوب و آهن ساخته شده است. قفسه هاى تعبيه شده در زير تخت امكان استفاده از اين فضا را ميسر ساخته است. ابعاد آن عبارت است از؛ ٢٤٥، ٢٣٠، ١٤٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

Previous Page    1      2     3     4     5     6    Next Page    

WhatsApp WhatsApp us