کابینت های لوازم خانگی

این کابینت ها نیز از همان پانل های چوب بلوط با همان کیفیت ساخته می شوند و دارای طیف وسیعی هستند تا لوازم خانگی مختلف را در خود جای دهد. استفاده از این کابینت ها در آشپزخانه های امروزی از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که از نقطه نظر زیبایی شناسی نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند. در این راستا ما مجموعه ای از این کابینت ها را که مخصوص جای دادن فرهای مسکونی و مایکروویوها در عرض ها و ارتفاع های مختلف است، جمع آوری کرده ایم.

کابینت های مخصوص اجاق گاز

این کابینت ها از پانل های چوب جامد بلوط با ضخامت 18 میلیمتر ساخته شده اند و ابعاد آن ها با توجه به ابعاد مربوط به اجاق گازهای مختلف متفاوت می باشد. این کابینت ها دارای صفحه کانتر که روی آن گاز قرار می گیرد، می باشد. ما گزینه های مختلفی از اندازه ها و ترکیب های مختلف درب دار و کشو دار را در این راستا به مشتریان ارائه می دهیم.

کابینت های فر تمام قد

این کابینت ها به صورت تمام قد از روی زمین تا سقف می باشند و در فضای میانی خود محلی را برای تعبیه فرهای خانگی تعبیه کرده اند. فضای زیر فر ها می تواند قفسه بندی شود و هم به صورت درب دار و هم کشویی تولید شوند.

کابینت های مخصوص مایکروویو

این کابینت ها نیز از پنل های 18 میلیمتری ساخته شده که یک محفظه خالی برای جای دادن مایکروویو را در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهد. به علاوه در پشت آن ها فضایی تعبیه می شود تا شما به راحتی بتوانید مایکروویو خود را به برق متصل نمایید. در زیر می توانید برخی از این واحدهای کابینت را با تقسیم بندی های مختلف مشاهده نمایید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد موقعیت این کابینت ها و نحوه قفسه بندی آن ها همین حالا با ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است که تمام کابینت های فوق بنا به سفارش مشتری و بر اساس ابعاد و اندازه مورد نظر وی به صورت سفارشی قابل ساخت می باشند.

WhatsApp WhatsApp us