خانه / كابينتِ آشپزخانه / كابينتِ چوبی / کابینت های گوشه 

کابینت های گوشه

ضخامت این کابینت ها ١٨ میلیمتر بوده و با سه مرحله پرداخت روی چوب و لاک زدن شاهد یک سطح کاملا صاف و یکدست خواهیم بود. برای کابینت هایی که در گوشه ها کار می شوند طیف گسترده ای از اندازه های استاندارد مدولار وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تا نیازهای خود را برطرف سازید. در حال حاضر سه نوع مختلف کابینت هایی که در گوشه کار می شوند وجود دارد؛ دیواری (Wall)، راه حل گوشه (Corner Solution) و L شکل (L-Shape Corner). این کابینت ها روش های مختلفی را در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهند که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم.

واحدها و یونیت های مورد استفاده در ایتاران از شکل طبیعی چوب و تلفیق آن با تکنولوژی مدرن امروزی برخوردار می باشد. هر پانل با پوشش لاک الکل تولید می شود و مزیت اصلی آن ایجاد کابینت هایی با سطوح کاملا یکدست و صاف و مقاوم در برابر لکه می باشد و شما می توانید به راحتی آن را  با آب گرم و صابون تمیز نگه دارید.

راه حل گوشه (Corner Solution)

این روش ساده ترین و ارزان ترین روش برای استفاده از کابینت های گوشه می باشد. در این روش ما ابزارهای لازم را برای استفاده از این فضای گوشه و خالی فرآهم می کنیم. از لولاهای نرم و سازه های جدید برای اتصال گوشه های پانل استفاده می شود.

کابینت L  شکل دیواری

با استفاده از کابینت های L  شکل دیواری ما به یک راه حل مناسب برای استفاده از فضاهای خالی در گوشه می رسیم. در این روش از درب های دو لولایی استفاده می شود که یکی از لولا ها کاملا فیکس و ثابت و دیگری متحرک می باشد. همان طور که در عکس ها مشاهده می کنید، در این حالت از این فضاهای گوشه به خوبی می توان استفاده نمود.

کابینت L  شکل زمینی

کابینت های گوشه L شکل برای به حداکثر رساندن استفاده از فضای کابینت به کار می روند. این کابینت ها نیز مجهز به درب هایی هستند که از دو لولا، یکی متحرک و دیگری ثابت تشکیل شده اند. این لولا ها به گونه ای کاملا نرم و انعطاف پذیر عمل می کند تا نه به سازه کابینت آسیبی وارد شود و نه استفاده از آن برای مشتریان سخت باشد.

WhatsApp WhatsApp us