خانه / كابينتِ آشپزخانه / كابينتِ چوبی / کابینت های دیواری

کابینت های دیواری

کابینت های دیواری تمام چوب بوده و هر پانل به ضخامت ١٨ میلیمتر ساخته می شود تا کیفیت و دوام آن تضمین شود. تمامی لایه ها برای مقاومت بیشتر از سه مرحله لایه سازی و پوشش (برای ایجاد یک سطح مقاوم در برابر لکه و سهولت در تمیز کردن) تشکیل شده تا یک سطح صاف و هموار را به وجود آورد. استفاده از چوب بلوط دوام و زیبایی طبیعی را به این کابینت ها می بخشد.

در اینجا ما مجموعه ای مدولار را ارائه می دهیم که شامل ارتفاع های مختلفی از جمله ١٢٠٠ ، ٩٠٠ ، ٧٢٠ و ٥٧٠ میلیمتر می باشند. این یونیت ها طوری طراحی شده تا بهترین استفاده را از دیوار و فضای موجود در آشپزخانه داشته باشیم.

این واحد ها کوچک و جمع و جور بوده و از درب های لولایی برخوردارند و معمولا برای پر کردن فضای بالای یخچال استفاده می شود. این واحدها در ارتفاع های ٢٩٠ و ٣٦٠ میلیمتر و عرض های مختلف تا ١٢٠٠ میلیمتر موجود می باشند.

کابینت چوبی

این یونیت ها هم دارای درب های لولایی می باشند و ارتفاع آن ها بین ٥٧٠ تا ٧٢٠ میلیمتر متغیر و عرض آن ها بین ٥٠٠ تا ١٠٠٠ میلیمتر متغیر می باشد.

کابینت چوبی

ما همچنین دارای طیف وسیعی از کابینت های دیواری با درب های شیشه ای مات و رنگی می باشیم. این کابینت ها در انواع شیکر یا سنتی و یا شیشه های لعابی یا نقاشی شده در دسترس می باشد که یک چشم انداز جذاب و مدرن را خلق می کنند.

کابینت
WhatsApp WhatsApp us