لوستر های بالای میز بیلیارد

لوسترهاى بالاى ميز بيليارد

كد BPTL01

اين چراغ به طور اختصاصى جهت قرار دادن بالاى ميز بيليارد طراحى شده و شامل سه عدد چراغ مى‌باشد. مواد تشكيل دهنده آن فلز مى‌باشد. 

لوسترهاى بالاى ميز بيليارد

كد BPTL02

يك چراغ آويزى صنعتى مى باشد كه از قاب فلزى برخوردار بوده و شامل ٥ عدد چراغ مى شود. مصالح به كار رفته در آن فلز و شيشه مى باشد و ابعاد آن عبارت است از؛ ١٥٥، ٥٠، ١٢٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. 

لوسترهاى بالاى ميز بيليارد

كد BPTL03

اين چراغ از مجموعه نورهاى آويزانى انتخاب شده كه از لوله ساخته شده و طراحى آن در سبك روستيك انجام شده است. اين لوستر از سه چراغ مجزا تشكيل شده و مواد اوليه آن فلزى است. 

لوسترهاى بالاى ميز بيليارد

كد BPTL04

اين لوستر هنرى به طور اختصاصى براى بالاى ميز بيليارد طراحى شده و دست ساز مى باشد. ارتفاع اين لوستر ها را مى توانيد بر اساس نياز خود تنظيم كنيد. تعداد چراغ هاى به كار رفته در آن سه عدد مى باشد. 

لوسترهاى بالاى ميز بيليارد

كد BPTL05

اين چراغ را مى توان در بالاى ميز بيليارد قرار داد تا از روشن شدن تمام سطح روى ميز اطمينان حاصل شود. همچنين اين لوستر داراى سه عدد چراغ مى باشد. 

لوسترهاى بالاى ميز بيليارد

كد BPTL06

اين لوستر از يك قاب مستطيل شكل فلزى و سه عدد لامپ اديسونى تشكيل شده كه به صورت خطى بر بالاى ميز بيليارد قرار مى گيرند. 

لوسترهاى بالاى ميز بيليارد

كد BPTL07

يكى ديگر از لوسترهاى مناسب براى نصب بالاى ميز بيليارد مى باشد كه شامل دو كاسه فلزى كه دو لامپ در داخل آن قرار مى گيرد، مى باشد. نور به طور مساوى در فضاى شما و بر روى ميز بيليارد توزيع خواهد شد و شما به راحتى مى توانيد از بازى بيليارد لذت ببريد. 

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us