صندلى هاى پايه بلند رستوران ها

در اينجا به طيف وسيعى از صندلى هاى پايه بلند، مخصوص كانترها و ميزهاى پايه بلند اشاره مى كنيم. كاربرد اين صندلى ها براى فضاهاى تجارى از جمله رستوران ها، فست فودها، كافى شاپ ها، تالارها و هتل ها مى باشد. 

صندلی های فست فود و رستوران

صندلی کد RST01 (صندلی Ashai)

راحتى و عملكرد گرايى، دو فاكتورى است كه در طراحى اين صندلى در نظر گرفته شده است. از چوب درخت افرا براى ساخت اين صندلى چوبی استفاده شده است تا ظاهرى مدرن را خلق كند. 

مشخصات آن عبارتند از؛ عرض: ٤٦ سانتیمتر – عمق: ٥٢ سانتیمتر – ارتفاع نشيمنگاه از زمين: ٧٣ سانتیمتر – ارتفاع كلى: ١٠٢٠ سانتیمتر.

صندلی های فست فود و رستوران

صندلی کد RST02 (صندلی Bono)

طراحى مدرن اين صندلى بسيار مناسب رستوران ها و فست فودهاىِ مدرن مى باشد. اين صندلى دست ساز و تمام چوب مى باشد. 

مشخصات آن عبارتند از؛ عرض: ٤١ سانتیمتر – عمق: ٤١ سانتیمتر – ارتفاع نشيمنگاه از زمين: ٧٦ سانتیمتر – ارتفاع كلى: ٧٦ سانتیمتر.

صندلی های فست فود و رستوران

صندلی کد RST03 (صندلی Caprice)

اين صندلى با طراحى ساده خود، راحتى و آسايش را براى مشتريان به ارمغان مى آورد. از تركيب چوب و پارچه اين صندلى شيك و مينيمال پديد آمده است. 

مشخصات آن عبارتند از؛ عرض: ٤٥ سانتیمتر – عمق: ٥٤ سانتیمتر – ارتفاع نشيمنگاه از زمين: ٧٦ سانتیمتر – ارتفاع كلى: ١١١٠ سانتیمتر.

صندلی های فست فود و رستوران

صندلی کد RST04 (صندلی Classique)

اين صندلى ساخته شده از چوب راش، زيبايى و عملكرگرايى را به محيط اطراف خود مى بخشد. بسيار مناسبِ استفاده در رستوران ها، فست فود ها و كافى شاپ ها مى باشد. 

مشخصات آن عبارتند از؛ عرض: ٤٤ سانتیمتر – عمق: ٤٤ سانتیمتر – ارتفاع نشيمنگاه از زمين: ٧٥ سانتیمتر.

صندلی های فست فود و رستوران

صندلی کد RST05 (صندلی Coleman Spinner)

از خصوصيات اين صندلى، قابل تنظيم بودن ارتفاع نشيمنگاه آن از طريق پيچ تنظيم كننده مى باشد. كاربرد اين صندلى در رستوران ها، فست فودها و ديگر فضاهاى تجارى ( فود كورت ها ) مى باشد. 

مشخصات آن عبارتند از؛ عرض: ٤٢ سانتیمتر – عمق: ٤٢ سانتیمتر – ارتفاع نشيمنگاه از زمين: ٦٥ سانتیمتر – ارتفاع كلى: ٧٨ سانتیمتر.

صندلی های فست فود و رستوران

صندلی کد RST06 (صندلی James)

نمونه يك صندلى مدرن معاصر مى باشد، كه به راحتى قابل شستشو و تميز شدن مى باشد. قابل استفاده در فضاهاى تجارى ( فود كورت ها ) از جمله؛ رستورانها، فست فود ها و كافى شاپ ها مى باشد. 

مشخصات آن عبارتند از؛ عرض: ٤٧ سانتیمتر – عمق: ٥٣ سانتیمتر – ارتفاع نشيمنگاه از زمين: ٧٦ سانتیمتر – ارتفاع كلى: ٩٧ سانتیمتر.

صندلی های فست فود و رستوران

صندلی کد RST07 (صندلی Nika)

از مشخصات اين صندلى مى توان به قاب محكم، تركيب دو عنصر چوب و فولاد، زيبايى و راحتى آن اشاره كرد. اين مدل صندلى مناسبِ هتل ها، كافى شاپ ها و رستوران ها مى باشد. 

مشخصات آن عبارتند از؛ عرض: ٤٧ سانتیمتر – عمق: ٤٧ سانتیمتر – ارتفاع نشيمنگاه از زمين: ٧٦ سانتیمتر.

صندلی های فست فود و رستوران

صندلی کد RST08 (صندلی Parker)

نمونه اى از يك صندلى پايه بلند مدرن محسوب مى شود. پايه هاى آن از چوب طبيعى انتخاب شده اند و بسيار مناسب رستوران ها، كافى شاپ ها و فست فودها مى باشند. 

مشخصات آن عبارتند از؛ عرض: ٤٩ سانتیمتر – عمق: ٤٢ سانتیمتر – ارتفاع نشيمنگاه از زمين: ٧٥ سانتیمتر.

صندلی های فست فود و رستوران

صندلی کد RST09 (صندلی Retro X)

اين صندلى داراى يك طراحى شيك و مدرن مى باشد. مناسب براى هتل ها، رستوران هاو كافى شاپ ها مى باشد. رنگ هاى مختلف آن سازگار با محيط هاى مختلف مى باشدد

مشخصات آن عبارتند از؛ عرض: ٥٧ سانتیمتر – عمق: ٦٠ سانتیمتر – ارتفاع نشيمنگاه از زمين: ٧٥ سانتیمتر – ارتفاع كلى: ١٠١٠ سانتیمتر.

صندلی های فست فود و رستوران

صندلی کد RST10 (صندلی Sally)

اين صندلى با دو نوع نشيمنگاه چوبى و پارچه اى طراحى شده است. فرم ساده، عملكردگرا بودن و راحتى این صندلی، آن را به يكى از محبوب ترينِ صندلى ها براى استفاده در رستوران ها، كافى شاپ ها و فست فودها تبديل كرده است. 

مشخصات آن عبارتند از؛ عرض: ٤٤ سانتیمتر – عمق: ٤٢ سانتیمتر – ارتفاع نشيمنگاه از زمين: ٧٢ سانتیمتر – ارتفاع كلى: ١٠٤٢ سانتیمتر.

صندلی های فست فود و رستوران

صندلی کد RST11 (صندلی Weston)

استحكام اين صندلى توسط يك قاب فولادى قوى تضمين مى شود. صفحه روى نشيمنگاه آن به سبك فرم هاى هندسى طراحى شده است. يك نمونه صندلىِ مدرن براى رستوران ها، فست فودها و كافى شاپ ها مى باشد. 

مشخصات آن عبارتند از؛ عرض: ٤٦ سانتیمتر – عمق: ٤٦ سانتیمتر – ارتفاع نشيمنگاه از زمين: ٧٧ سانتیمتر.

صندلی بار

صندلی کد RST12

این صندلی به سبک مینیمال طراحی شده و از پایه های فلزی مشکی رنگ و نشیمن چوبی برخوردار است. ابعاد کلی این صندلی عبارت است از : 48، 50، 105 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر. ارتفاع نشیمنگاه از سطح زمین 76 سانتیمتر و عرض تکیه گاه چوبی 48 و ارتفاع آن 44 سانتیمتر می باشد.

صندلی بار

صندلی کد RST13

مورد استفاده این صندلی برای میز بارها، کانتر و پیخوان آشپزخانه ها می باشد. سازه اصلی صندلی چوبی بوده و برای نشیمنگاه از پوشش پارچه ای استفاده شده است. ابعاد کلی این صندلی عبارت است از : 45، 50، 110 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

صندلی بار

صندلی کد RST14

این صندلی ها قابلیت ست شدن با بیشتر مبلمان ها را دارا می باشند. نشیمنگاه و تکیه گاه پارچه ای این صندلی را به یکی از راحت ترین صندلی های پایه بلند تبدیل کرده که راحتی و آسایش را می توان با آن تجربه کرد. ابعاد کلی این صندلی عبارت است از : 45، 52، 91 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر. ارتفاع نشیمنگاه از سطح زمین 62 سانتیمتر می باشد.

صندلی بار

صندلی کد RST15

از این صندلی می توانید هم برای محیط های بیرونی و هم برای محیط های داخلی استفاده کنید. پایه های صندلی فلزی و نشیمنگاه آن چوبی می باشد. ابعاد کلی این صندلی عبارت است از : 38، 38، 76 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us