خانه / مبلمان / مبلمان فضای بیرونی / زمین بازیِ کودکان

بیش از ٩٠ بازی مختلف برای کودکان 

بيشترين چيزى كه كودكان در مورد تابستان دوست دارند، گذراندن زمان زياد خارج از منزل و بازى كردن با وسائل بازى و هم سن و سال هايشان مى باشد. اگر داراى حياط هستيد، مى توانيد برخى از وسائل مخصوص بازى كودكان را در حياط خود نصب كرده و محيطى جذاب را براى كودكان خود به وجود آوريد. 

كاربرد ديگر اين وسائل در پاساژها و مراكز خريد مى باشد. فرض كنيد كه با كودكان خود به خريد رفته ايد، وجود مكانى كه در آن كودكان به بازى مشغول شوند مى تواند باعث شود تا شما با خيال راحت و به دور از اِسترس وقت خود را به خريد كردن اختصاص دهيد.

سازه اصلى تمام اين تجهيزات از ترکیب آهن و چوب درخت روسی مى باشد كه هم داراى مقاومت بالايى است و هم مناسب استفاده در مكان هاى باز نیز مى باشد. در زير به معرفى ايده هاى مختلف و بازى هاى مختلف مخصوص كودكان مى پردازيم. 

١- نيمكت هاى مخصوص كودكان
کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE01

کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE02

کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE03

کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE04

در طراحى اين نيمكت ها از چوب و فلز استفاده شده است. ابعاد اين نيمكت ها بايد متناسب با كودكان طراحى شده باشد. اين نيمكت ها مى توانند به زمين متصل شده و در جاى خود فيكس شوند و يا به صورت متحرك بوده و قابليت جابجايى داشته باشند. اگر از اين نيمكت ها در فضاى باز استفاده شود مى تواند به عنوان ميز پيكنيك هم استفاده شود. و همچنین بنا به سفارش مشتری قابلیت باز و بسته شدن را نیز می توانند داشته باشند.

٢- سطل آشغال هاى مخصوص كودكان
کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE05

کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE06

نكته مهم در طراحى اين سطل آشغال ها، محاسبه ارتفاع مناسب قد كودكان مى باشد، طورى كه آن ها به راحتى بتوانند آشغال خود را به درون آنها بياندازند. به طور معمول اين ارتفاع نبايد بيش از ٨٥ سانتيمتر باشد. سازه اصلى اين سطل آشغال ها فلزى بوده و به زمين متصل شده و در جاى خود فيكس مى شوند. 

٣-  انواع نرده ها، موانع و جداكننده هاى چوبى
کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE07

کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE07

کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE08

کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE09

کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE10

کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE11

کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE12

نرده ها و موانع چوبى يكى از محبوب ترين انتخاب ها براى جداسازى فضاها در محيط هاى باز و محله هاى مسكونى مى باشد. به دليل توانايى بالاى چوب براى عمر طولانى، عمدتاً از اين مصالح براى اين موانع استفاده مى شود. همچنین براى حفظ امنيت كودكان معمولاً در فضاهايى كه خطر افتادن و يا دور شدن كودكان وجود دارد، از اين حفاظ ها استفاده مى شود. بنا به سفارش شما مشتریان گرامی و از آنجایی که چوب قابليت رنگ آميزى را دارد، بنابراين مى توان آنها را به رنگ هاى شاد و متناسب با روحيه كودكان رنگ آميزى كرد. 

٤- آلاچيق هاى چوبى 
کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE13

5- انواع تاب های کودکان
کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE14

سازه اين تاب ها از چوب كاج، فولاد گالوانيزه قطر ٣٥ و ورق هاى آلومينيومى رنگ شده مى باشد. زنجيرها همچنين از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند. دسترسى به فضاى داخل تاب توسط يك پِلت فرم چرخشى انجام مى شود. اين تاب مجهز به دستگاه هاى استاندارد براى قفل كردن صندلى تاب و همگى قطعات چوبى با نفوذ بالا و اشباع نشده و ضد آب مى باشند. از اتصالات فلز گالوانيزه گرم براى اتصال به زمين استفاده شده است. مُنتاژ تمامى قطعات با پيچ و مهره هاى فولاد گالوانيزه انجام شده است. 

کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE15

اين تابِ چوبی، نيز بر اساس استانداردهاى جهانى از يك ساختار متشكل از فولاد گالوانيزه گرم و چوب كاج اشباع شده، ساخته شده است. از لوله هاى فولادى براى اتصال ٤ ستون اصلى استفاده شده است. از اتصال دهنده هاى فلزى گالوانيزه داغ براى چسباندن آن به زمين استفاده شده است. اين تاب براى كودكان ٣ تا ١٢ سال طراحى شده است. 

کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE16

ساخته شده از چوب درخت كاج بوده و صندلى تاب از طناب مصنوعى رنگى و زنجيرهاى گالوانيزه جوش داده شده است. از فلز گالوانيزه گرم براى اتصال با زمين استفاده شده است. مناسب براى كودكان سنين ٣ تا ١٢ سال و ابعاد آن ٣٧٠، ١٦٠، ٢٣٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر مى باشد. 

کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE17

سازه آن چوب درخت كاج مى باشد. صندلى آن با لاستيك جذب شوك و زنجيره هاى جوش داده شده گالوانيزه ساخته شده است. مونتاژ قطعات با پيچ و مهره فولادى گالوانيزه انجام شده و از اتصالات فلز گالوانيزه گرم براى اتصال به زمين استفاده شده است. حداكثر طول این تاب ٢٢٥ سانتيمتر می باشد و مناسب براى گروه سنى ٣ تا ١٢ سال مى باشد. 

کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE18

ساخته شده از يك ساختار تركيبى از فولاد گالوانيزه گرم و چوب كاج مى باشد. صندلى تاب از لاستيك مقاوم در برابر ضربه می باشد كه با زنجير به سازه اصلى جوش داده شده است. مونتاژ قطعات با پيچ و مهره هاى گالوانيزه صورت مى گيرد و اتصال دهنده آن به زمين از فلز گالوانيزه داغ مى باشد. حداكثر طول آن ٢٦٥ سانتيمتر و مناسب گروه سنى بين ٣ تا ١٢ سال مى باشد. 

٧- کَشتی های بازی کودکان یا بازى هاىِ قايقى
کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE19

ساخته شده از چوب كاج و روس، وهمچنین تجهیزات پلی اتیلنی مى باشد. مونتاژ قطعات با پيچ و مهره هاى گالوانيزه انجام مى شود. حداكثر طول آن ٣٠٠ سانتيمتر و مناسب كودكان در گروه سنى بين ٣ تا ٨ سال مى باشد. این سبک از کَشتی های بازی کودکان، متناسب با فضای شما طراحی و ساخته خواهد شد.

٨- بازى هاى نوسانى

داراى محور اصلى است كه به صورت نوسانى عمل مى كند. ساخته شده از لوله گالوانيزه و چوب كاج مى باشد. حداكثر طول آن ٢٤٥ سانتيمتر و مناسب براى گروه سنى ٣ تا ١٢ سال مى باشد. 

کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE20

سازه اصلى از چوب درخت كاج انتخاب شده است. ستون مركزى از فولاد گالوانيزه گرم و پوشيده شده با تخته چوب كاج مى باشد. اتصالات از پيچ و مهره هاى فولادى گالوانيزه انجام شده است. حداكثر طول آن ٢٦٠ سانتيمتر و ارتفاع آن ٧٠ سانتيمتر بوده و مناسب گروه سنى بين ٣ تا ٨ سال مى باشد. 

٩- تجهيزات پناهگاهى، خانه سرخپوستی کودک
کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE21

اجزاى آن از چوب كاج كه در دو پنل شيبدار كار شده اند، تشكيل شده است و يك طناب كوهنوردى از يك طرف آن آويزان است. مونتاژ قطعات با پيچ و مهره هاى فولادى گالوانيزه انجام شده است. گروه سنى مناسب آن بين ٢ تا ٨ سال و ابعاد آن ٢٠٥، ٣٠٠، ١٨٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر مى باشد. 

کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE22

کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE23

ساخته شده از چوب كاج و مونتاژ با پيچ و مهره هاى فولادى گالوانيزه مى باشد. حداكثر طول آن ١١٠ و گروه سنى مناسب آن ٢ تا ٥ سال مى باشد. 

کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE24

متشكل از چوب كاج به صورت شيبدار و طناب رنگى نايلونى با هسته داخلى كابل فولادى مى باشد. مونتاژ توسط پيچ و مهره هاى فولاد گالوانيزه انجام شده است. 

کتابخانه های چوبی

تجهیزات زمین بازی کودکان، کد WPE25

ساخته شده از چوب كاج و پلت فرم ساخته شده با تخته هايى به ضخامت ٢.٥ سانتيمتر انجام شده است. در داخل اين كلبه دو نيمكت و يك ميز با قاب هاى فولادى رنگى وجود دارد. مونتاژ آن با پيچ و مهره هاى فولادى گالوانيزه صورت گرفته است. حداكثر طول آن ١٨٠ سانتيمتر و مناسب گروه هاى سنى بين ٢ تا ٨ سال مى باشد. 

1    2     3    Next Page

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us