کانترهای دیواری کلاسیک

كد HBCW01

اين طرح معرف سبك جديدى از كانترهاىِ بار ديوارى مى باشد. اين كانسپت ها و كمدها به شما اجازه مى دهند تا از فضاى زياد كه مناسب جاى دادن تمام تجهيزات شماست، برخوردار باشيد. درب هاى شيشه اى كابينت ها اجازه مشاهده شدن محتويات آن ها را مى دهند. از چوب سفيد و دستگيره هاى نيكل و لوله هاى نرم براى ساخت اين كانتر استفاده شده است. ابعاد اين كانتر عبارت است از؛ ١٨٠، ٦٠، ٢١٥  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری کلاسیک

كد HBCW02

ساخته شده از چوب درخت گيلاس و روكش چوب با كيفيت بالا مى باشد و برخى از مشخصات آن عبارت است از؛ سطوح قابل تنظيم، كشوها، قفسه ها و درب هاى حاوى محل ذخيره سازى بطرى ها و گيلاس ها. ابعاد آن عبارت است از؛ ١١٠، ٦٠، ١٩٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری کلاسیک

كد HBCW03

 در اينجا نيز شاهد يك كانتر يا بوفه ديوارى با صفحات و قفسه هاى ذخيره سازى فرآوان مى باشيم. استفاده از سطوح شيشه، درب شيشه اى، چوب درخت گيلاس، محل نگهدارى ١٣ بطرى و ٢ قفسه ثابت برخى از مشخصات اين طرح مى باشد. ابعاد آن عبارت است از؛ ٨٢، ٤٨، ٢٠٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری کلاسیک

كد HBCW06

يك مدل ديگر از كانترهاى ديوارى با قفسه ها و كابينت هاى متعدد مى باشد. استفاده از درب هاى شيشه اى براى كمد، قفسه مخصوص بطرى ها و كشوهاى متعدد برخى از مشخصات اين طرح مى باشد. ابعاد آن عبارت است از؛ ٢٤٥، ٦٥، ٢١٥  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری کلاسیک

كد HBCW08

يك نمونه ديگر از بار كانترهاى ايستاده و ديوارى مى باشد. همان طور كه مشاهده مى كنيد از سازماندهى داخلى بسيار خوبى برخوردار است و فضاى كافى براى جاى دادن بسيارى از تجهيزات را دارا مى باشد. طراحى آن به سبك كلاسيك انجام شده و ابعاد آن عبارت است از؛ ١٩٠، ٦٠، ١٩٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری کلاسیک

كد HBCW09

در اين كانتر فضاى خالى براى جاى دادن يخچال در نظر گرفته شده و همان طور كه در عكس ها مشاهده مى كنيد از قفسه ها، كشوها و كابينت هاى متنوع با درب هاى شيشه اى كه امكان ديد را به داخل ميسر مى سازد، تشكيل شده است. ابعاد آن عبارت است از؛ ١٨٢، ٦٣، ٢١٥  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری کلاسیک

كد HBCW12

يك نمونه از كنسول هاى سنتى با طراحى كلاسيك مى باشد كه ظرفيت جاى دادن ١٤ بطرى را در قسمت مركزى خود دارد. از چوب جنگلى رنگ سياه براى ساخت آن استفاده شده و ابعاد آن عبارت است از؛ ١٢٠، ٤٣، ١٠٥  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری کلاسیک

كد HBCW13

با الهام از طرح كتابخانه هاى كهنه لندن، اين ميز كانتر ساخته شده از چوبِ گردو پديد آمده است. درب هاى كار شده با فلز و زيور آلات به صورت لولايى باز شده و در پشت قفسه ها آينه كار گذاشته شده است. از مشخصات آن مى توان به استفاده از برنز عتيقه، سطح شيشه اى ٥ ميليمترى و ٣ ميليمترى، دارا بودن ٦ جاى بطرى، ٤ قفسه شيشه اى، ١ قفسه قابل تنظيم و ١ قفسه ثابت نام برد. ابعاد آن عبارت است از؛ ٨٠، ٤٠، ١٢٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری کلاسیک

كد HBCW19

از چوب درخت گيلاس براى ساخت اين ميز استفاده شده است. اين ميز از طراحى كلاسيك برخوردار بوده و گنجايش جاى دادن ٨ بطرى را دارا مى باشد. داشتن قفسه هاى قابل تنظيم و يك كشوى اضافى براى ذخيره سازى چند منظوره از ديگر مشخصات اين ميز مى باشد. ابعاد آن عبارت است از؛ ١٥٠، ٤٥، ١٠٥  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری کلاسیک

كد HBCW20

از چوب تيره درخت گيلاس براى ساخت اين بوفه استفاده شده است. طراحى اين كانتر به صورت كلاسيك انجام شده و حاوى قفسه ها، كشوها و كمدهاى متنوع و فرآوان براى جاى دادن وسائل مورد نياز مى باشد. ابعاد آن عبارت است از؛ ١٠٠، ١٠٥، ٢٠٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری کلاسیک

كد HBCW23

اين كنسول كلاسيك را مى توان در هال و پذيرايى با هر مقياسى جاى داد. صفحه روى ميز از سنگ گرانيت بوده و طراحى منحنى شكل آن بسيار زيبا مى باشد. قفسه اصلى با به كارگيرى درب شيشه اى ديد به داخل آن را ميسر كرده است و شما مى توانيد گيلاس ها و بطرى ها را مشاهده كنيد. ابعاد آن عبارت است از؛ ١١٠، ٥٥، ٩٥  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری کلاسیک

كد HBCW24

در اينجا شاهد يك ميز كنسول ساده و کلاسیک مى باشيد. جنس اين ميز از ام دى اف بوده و شامل يك كمد بزرگ در قسمت بالای آن كه ضلع روبروى آن نيز آينه كار شده و ٥ كشوى مجزا مى باشد. ابعاد آن عبارت است از؛ ١٣٥، ٥٧، ١٥٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری کلاسیک

كد HBCW26

زيبايى، سادگى، اندازه مناسب و طرح كلاسيك برخى از خصوصيات اين ميز مى باشد. اين كانتر ديوارى كه از چوب گردو ساخته شده داراى قفسه هاى متعدد براى قرار دادن لوازم و ظروف مورد نياز مى باشد. ابعاد اين ميز عبارت است. از؛ ١٣٠، ٥٥، ٩٥  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری کلاسیک

كد HBCW28

طراحى اين ميز يك تركيب ايده آل از زيبايى و عملكردگرايى است. شما مى توانيد از اين ميز كنسول كلاسيك در بيشتر فضاهاى خانه تان استفاده كنيد. دو قفسه كشويى آن قابليت جاى دادن ٨ بطرى را دارا مى باشند و فضاى مخصوص براى گيلاس ها، بطرى ها و ديگر تجهيزات در نظر گرفته شده است. ابعاد آن عبارت است از؛ ١٥٠، ٤٥، ١٠٥  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری کلاسیک

كد HBCW30

در اينجا شاهد يك كنسول ساده و كوچك و مدرن مى باشيم. اين ميز شامل دو كشو و قفسه دو طبقه مى باشد و شما مى توانيد ظروف و لوازم خود را درون آن جاى دهيد. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ١١٥، ٦٠، ٩٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us