میزهای گروهی

ميزهاى غذاخورى بزرگ قادرند هشت تا ده نفر را دور خود جاى دهند. اين ميزها بسيار مناسب جشن ها و مهمانى ها مى باشند. اين ميزها به شكل هاى مستطيلى و گرد و با طيف گسترده اى از متريال ها در بازار موجود مى باشند. رستوران هاى بزرگ كه از فضاى بيشترى برخوردارند، اين امكان را براى تعبيه اين ميزها ميسر مى كنند.

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی GRT01

اين ميز از طراحى بسيار ساده اى برخوردار بوده و مناسب براى جاى دادن افرادى است كه به صورت گروهى به رستوران، فست فود و يا كافى شاپ مى آيند. ابعاد آن عبارتند از؛ ٣٠٠، ٩٠، ٧٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی GRT02

طراحى منحصر به فرد اين ميز آن را از طرح هاى مشابه متمايز مى كند. صفحه سنگ مرمر روى آن به خوبى بر روى پايه فلزى آن سوار شده و ميزى مستحكم را پديد آورده است. اين ميز در اندازه هاى مختلف موجود بوده و قابل استفاده در فضاهاى تجارى ( فودكورت ها ) مى باشد. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی GRT03

برخوردار بودن از صفحه چوبى كه به صورت طبيعى كارشده، اين ميز چوبی را در دسته ميزهاى روستيك قرار مى دهد. مناسب براى رستوران ها، فست فودها و كافى شاپ هايى است كه طراحى آن ها در همين سبك و سياق باشد. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی GRT04

اين ميز مستطيلى چوبى با طرح پايه خود بسيار جذاب به نظر مى رسد. از اين ميز مى توان براى پذيرايى از گروه دوستان، آشنايان و يا خانواده ها در رستوران ها استفاده نمود. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی GRT05

از دو رنگ چوب در طراحى اين ميز استفاده شده تا ظاهرى زيبا را در آن ايجاد كند. اين ميز در ابعاد و رنگ هاى مختلف موجود مى باشد و بنا به سفارش مشتری ابعاد آن قابل تغییر خواهد بود. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی GRT06

پايه هاى اين ميز همانند كمربندى دور تا دور آن را فرا گرفته است. از تركيب چوب و فلز اين ميز چوبی زيبا به وجود آمده است. بنا به سفارش مشترى ابعاد آن قابل تغيير بوده و گنجايش افراد بيشترى را خواهد داشت. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی GRT07

صفحه روى اين ميز از سنگِ مرمر سفيد و پايه هاى آن چوب درخت افرا مى باشد. يك طرح ساده و شكيل براى رستوران ها و يا فست فودهايى كه به ميز هاى گروهى احتياج دارند، مى باشد. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی GRT08

چوب اين ميز از درخت بلوط بوده و از طراحى بسيار زيبا و مستحكمى برخوردار است. مناسب براى استفاده در رستوران ها، كافى شاپ ها و فست فودها مى باشد. 

میزهای رستوران ها و فست فودها

ميز چوبی GRT09

اين ميز از دو پايه A مانند چوبى و صفحه مستطيل شكل چوبى به ابعاد ٢٣٠ * ١٠٠ (طول، عرض) سانتيمتر ساخته شده است. وجود كابل هاى كششى بين پايه ها صرفاً تزئينى بوده و عملكرد سازه اى ندارد. 

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us