قفسه های نگهداری چوب های بیلیارد

چوب هاى بيليارد 

چوب هاى بيليارد براى ضربه زدن به توپ ها در روى ميز به كار مى روند. اين چوب ها از طولى معادل ٥٩-٥٧ اينچ كه تقريباً برابر ١٥٠ سانتيمتر مى باشد، برخوردار می باشند. متوسط وزن آن ها نیز در حدود ٥٠٠ گرم مى باشند. مصالح به كار رفته در ساخت آن ها عمدتاً از چوب بوده و گاهى با مواد ديگر براى خلق تركيبى زيباتر به وجود مى آيند كه اين مواد مى توانند شامل؛ فيبرهاى كربن و فايبرگلاس باشد. نام لاتين اين چوب ها كيو (Cue Stick) مى باشد.

تركيب بندى چوب هاى بيليارد 

انتهاى كيو یا همان چوب بیلیارد (Cue Stick) داراى محيط بزرگترى است كه براى دست گرفتن بازيكنان مناسب تر است. همان طور كه از سمت انتهاى كيو به سمت نوك آن نزديك تر مى شويم محيط يا قطر آن كمتر مى شود. بدنه كيو، انتهاى آن را به نوك كيو كه همان فرول (Ferrule) مى باشد، وصل مى كند. در زير به برخى از مبلمان و قفسه هايى كه براى جاى دادن چوب هاى بيليارد ساخته شده اند، اشاره مى كنيم.

جهت سفارش محصول و یا محصولات سفارشی کافیست با مشاوران ما در تماس باشید و کد مورد نظرتان را اطلاع دهید.

قفسه های نگهداری چوب های بیلیارد

كد PCR01

اين قفسه بسيار محكم و با كيفيت بالا ساخته شده است كه براى ساليان طولانى همچنان استحكام خود را حفظ خواهد كرد. اين قفسه به شما اجازه مى دهد تا ١٠ چوب بيليارد را در آن جا داده و همچنين محل مناسب براى جاى دادن توپ های بیلیارد را نيز دارا مى باشد. اين قفسه در رنگ هاى مختلف قابل ساخت مى باشد و ابعاد آن عبارت است از؛ ٣٥، ٣٥، ٧٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. 

قفسه های نگهداری چوب های بیلیارد

كد PCR02

يك نمونه ديگر از مبلمان هاى چوبى است كه براى فضاى ذخيره سازى چوب هاى بيليارد، توپ ها و لوازم جانبى ديگر به كار مى رود. اين مبلمان زيبا داراى طراحى سبك كلاسيك بوده و بسيار ساده و مناسب هر اتاق و فضايى مى باشد. اين قفسه قابليت جاى دادن ١٢ كيو را دارد و ابعاد آن عبارت است از؛ ٩٦، ١٣، ١١٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. 

قفسه های نگهداری چوب های بیلیارد

كد PCR03

اين كنسول زيبا از چوب گردو ساخته شده است و ايده آل براى هر كسى است كه ميز بيليارد دارد. هشت چوب بيليارد را در خود جاى داده و حاوى يك كشوى ذخيره سازى و محل جمع آورى توپ ها نيز مى باشد. شما مى توانيد تمام لوازم جانبى خود را به درستى در اين ميز سازماندهى كنيد. ابعاد آن عبارت است از؛ ٧٥، ٣٠، ٧٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. 

قفسه های نگهداری چوب های بیلیارد

كد PCR04

يك قفسه مختصر و مفيد براى اتاق بيليارد مى باشد كه شما مى توانيد لوگوى انتخابى خود را سفارش داده تا وسط آن قرار گيرد. قفسه هاى چوبى سوراخ هايى دارند كه چوب هاى بازى بيليارد را در خود نگه داشته و آن ها را از آسيب هاى احتمالى حفظ مى كنند. اين قفسه از چوب بوده و ابعاد آن عبارت است از؛ ٣٥، ٥، ٨٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. 

قفسه های نگهداری چوب های بیلیارد

كد PCR05

اين قفسه گنجايش جاى دادن ٨ چوب بيليارد را داشته و روى ديوار نصب مى شود. همچنين جنس آن تمام چوب بوده و ابعاد آن عبارت است از؛ ٩٠، ٩٨ (طول، ارتفاع) به سانتيمتر. 

قفسه های نگهداری چوب های بیلیارد

كد PCR06

اين قفسه داراى فضاى كافى براى جاى دادن ٨ چوب بيليارد مى باشد و قابل تطابق با هر دكوراسيون داخلى است. ابعاد اين قفسه عبارت است از؛ ٩٥، ١٥، ١٣٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. 

قفسه های نگهداری چوب های بیلیارد

كد PCR07

يك نمونه ديگر از قفسه نگهدارى چوب و توپ هاى بيليارد مى باشد كه همان طور كه در عكس مشاهده مى كنيد اين مبلمان ظرفيت جاى دادن ٨ چوب بيليارد را دارا بوده و توپ ها در قفسه هاى آن جاى داده مى شوند. ابعاد آن عبارت است از؛ ٩٥، ١٥، ١٣٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. 

قفسه های نگهداری چوب های بیلیارد

كد PCR08

يك قفسه نگهدارنده مدرن براى چوب هاى بيليارد مى باشد كه قابل استفاده در فضاهاى مدرن است. اين قفسه داراى ٦ سوراخ جهت جاى دادن چوب ها مى باشد و ابعاد آن عبارت است از؛ قطر ٣٥ سانتيمتر و ارتفاع ٦٠ سانتيمتر. 

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us