میزهای بیلیارد و اسنوکر

ميزهاى بيليارد و اسنوکر ميزهايى هستند كه محيط آن ها توسط جداره اى مشخص و محدود شده است. صفحه روى اين ميز ها را يك سطح صاف كه معمولاً از تخته سنگ باريك ساخته شده است، تشكيل مى دهند و اين صفحه توسط نوع خاصى از پارچه كه به آن Baize و یا ماهوت سبز مى گويند، پوشيده شده است. ميزهاى بيليارد مستطيل شكل بوده و به طور تقريبى به نسبت ٢ x ١ (طول به عرض) ساخته مى شوند. ميزهاى بيليارد به طول هاى ٧، ٨ و ٩ فوت ساخته مى شوند كه به ترتيب از ٢١٠ تا ٢٧٠ سانتيمتر متغير است. اين ميزها داراى ٦جيب بوده كه چهار تاى آن ها در كنج هاى ميز و دو عدد ديگر در وسط دو طول ميز تعبيه شده اند. 

رنگ پارچه ميز بيليارد متغير بوده ولى رنگ سنتى آن سبز مى باشد كه از ديرباز در آن استفاده شده است. انتخاب رنگ سبز در حقيقت به علت دلايل فيزيولوژيكى انجام شده كه يكى از آن ها مناسب بودن براى افرادى است كه كور رنگ هستند. 

میزهای بیلیارد

كد WPT01

اين ميز از طراحى كلاسيك برخوردار است. پايه هاى فرو رفته، گوشه هاى حك شده، تركيب متريال چوب و پلاستيك از مشخصات اين ميز بيليارد مى باشد. طول اين ميز ٢٤٥ سانتيمتر بوده و از چوب بلوط براى ساخت آن استفاده شده است. مونتاژ قطعات آن با استفاده از پيچ و مهره انجام شده است. 

میزهای بیلیارد

كد WPT02

پايه هاى مخروطى شكل اين ميز با قاب هاى درون آن نشان دهنده سبك كلاسيك مى باشد. چوب استفاده شده در اين ميز چوب درخت بلوط بوده و طول آن ٢١٥ سانتيمتر است. 

میزهای بیلیارد

كد WPT03

خطوط مستقيم، طراحى ساده و سنگين اين ميز از ويژگى هاى سبك هنرى سال هاى ١٨٩٠ تا ١٩١٠ برخوردار است. اين ميز شامل پاكت هاى چرمى و دو قفسه ذخيره سازى براى نشانه گذارى و لوازم جانبى است. طول اين ميز ٢٤٥ سانتيمتر بوده و از چوب درخت بلوط ساخته شده است. 

میزهای بیلیارد

كد WPT04

طراحى ظريف و دقت در جزئيات و برخوردار بودن از تزئينات لوكس نشان دهنده ذات كلاسيك اين ميز مى باشد. اين ميز بيليارد از چوب بلوط ساخته شده و طول آن ٢٤٥ سانتيمتر مى باشد. 

میزهای بیلیارد

كد WPT05

اين ميز با گرايش به سبك روستيك و با ظاهرى صنعتى طراحى و ساخته شده است. اين ميز از چوب هاى جنگلى و فلز ساخته شده است و طولى معادل ٢٤٥ سانتيمتر را دارا مى باشد. 

میزهای بیلیارد

كد WPT06

اين ميز بيليارد از چوب بلوط روشن ساخته شده است و با به كارگيرى رنگ خاكسترى اشاره به طبيعت و رنگ خاكى زمين دارد. طول اين ميز ٢٤٥ سانتيمتر مى باشد. 

میزهای بیلیارد

كد WPT07

ظرافت و زيبايى سبك كلاسيك در اين ميز به خوبى مشاهده مى شود. از ويژگى هاى خاص اين ميز مى توان به وجود گره هاى طبيعى و دانه بندى نمايان چوب اشاره كرد كه حال و هوايى روستيك را در ظاهر آن پديد آورده است. 

میزهای بیلیارد

كد WPT08

خطوط تميز و محكم و در عين حال ساده و عملكردگرا از مشخصات اين ميز مى باشد. پايه هاى اين ميز به شكل X و با رويكردى معاصر طراحى شده اند كه از الگوى گرم و طبيعى و بافت خشن چوب برخوردارند. بسط هاى فلزى و چكش خورده وظيفه اتصال قطعات چوبى را بر عهده دارند. طول اين ميز ٨ فوت که معادل ٢٤٥ سانتيمتر مى باشد. 

میزهای بیلیارد

كد WPT09

دو پايه چوبى و كلاسيك وزن صفحه روى ميز را تحمل مى كنند. خطوط جادويى و برازنده آن را به اثرى هنرى تبديل كرده است. 

میزهای بیلیارد

كد WPT10

اين ميز از تركيب سبك مدرن و كلاسيك پديد آمده است و شما مى توانيد از آن در بسيارى از فضاها با دكوراسيون هاى مختلف استفاده نماييد. طول اين ميز ٩ فوت که معادل ٢٧٥ سانتيمتر مى باشد. 

میزهای بیلیارد

كد WPT11

پايه هاى زيبا و كمانى يك ظاهر غنى و منحصر به فرد را كه در سبك كلاسيك جاى مى گيرد، پديد آورده است. طول اين ميز ٨ فوت که معادل ٢٤٥ سانتيمتر مى باشد. 

میزهای بیلیارد

كد WPT12

اين ميز داراى خطوط تميز و براق بوده و فرم هنرى را پديد آورده است. پايه هاى منحنى شكل آن پيچيدگى دلپذيرى را وارد طراحى آن كرده است. طول اين ميز ٨ فوت که معادل ٢٤٥ سانتيمتر مى باشد. 

میزهای بیلیارد

كد WPT13

اين ميز از طراحى مدرن برخوردار بوده و داراى ظاهرى ساده و خطوطى تميز مى باشد. پايه هاى زاويه دار آن و استفاده از فلز براق براى زيباتر كردن آن به كار رفته اند. طول اين ميز ٩ فوت که معادل ٢٧٥ سانتيمتر مى باشد. 

میزهای بیلیارد

كد WPT14

از تركيب چوب و فلز براق اين ميز زيبا پديد آمده است. برخوردار بودن از پايه هاى فلزى، خطوط چوبى منحنى شكل و فضاهاى ذخيره سازى برخى از مشخصات اين ميز مى باشد و طول آن ٩ فوت و معادل ٢٧٥ سانتيمتر مى باشد. 

میزهای بیلیارد

كد WPT15

با به كارگيرى چوب هاى ناهموار كه بافت و گره هاى آن قابل مشاهده مى باشد، ظاهرى روستيك در اين ميز پديدار شده است. با استفاده از نرده ها و عناصر فلزى، سبك صنعتى نيز به آن اضافه مى شود. طول اين ميز ٨ فوت که معادل ٢٤٥ سانتيمتر مى باشد. 

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us