لوسترهای روستیک ایــتــاران

مشخصات لوسترها و لامپ هاى روشنايىِ سبك روستيك

تا اينجا در بسيارى از مباحث به معرفى و بحث در مورد سبك روستيك پرداخته ايم، در اينجا كمى بيشتر راجب نورپردازى، شكل و فرم لوسترها و لامپ هاى روشنايى در سبك روستيك مى پردازيم. ايده هاى جديد نورپردازى در اين سبك را ارائه مى دهيم تا به شما در دستيابى به لوستر دلخواه تان يارى داده باشیم. 

روشنايى به سبك روستيك با الهام از طبيعت و برگرفته از مصالح طبيعى مى باشد. توجه داشته باشيد كه ما نمى توانيم اين سبك را فقط در خانه هايى واقع در كوه و طبيعت داشته باشيم. در حقيقت همه ما به اندازه كافى خوش شانس نيستيم تا يكى از اين خانه ها را در دل طبيعت داشته باشيم، بنابراين گاهى با الهام از اين سبك مى توان يك خانه شهرى را به همين روش طراحى كرد. چنانچه اين سبك را مى پسنديد راه هاى مختلفى وجود دارد تا از اين دكوراسيون در هر فضا، حتى در يك آپارتمان كوچك در مركز شهر استفاده كنيد. تنها لازم است مبلمان هاى مناسب اين سبك را پيدا كرده و فضا را با يك نورپردازى روستيك گونه كامل كنيد. 

لوسترهای روستیک
کد RWDC01

نمونه يك روشنايى روستيك مى باشد. پايه آن از چوب مكعب شكل انتخاب شده و تعدادی لامپ توسط سيم در ارتفاع هاى مختلف از آن آويزان شده اند كه همانند ستاره های آسمان روى آن مى درخشند و نور گرمی را در كل محيط پخش مى كنند.

لوسترهای روستیک
کد : RWDC02

اين لوستر زيبا از يك چوب به عنوان پايه و لامپ هاى آويزان طرح قديمى كه داخل شيشه هاى خالى و شفاف مربا قرار گرفته اند، تشكيل شده است. استفاده از متريال هاى بازيافتى يكى از مشخصه هاى اصلى سبك روستيك محسوب مى شود.

لوسترهای روستیک
کد RWDC03

در اين طرح شاهد دو قاب چوبى هستيم كه توسط چهار ميله فلزى به هم متصل شده اند. پنج لامپ اِديسونى داخل استوانه هاى شيشه اى قرار گرفته اند و نور كل محيط را تأمين مى كنند.

در نگاه اول مشخصه اصلى سبك روستيك دنج و صميمى بودن فضاى آن مى باشد و احساس مواقعى را دارد كه به آرامى در منزل هستيد، يا يك پياده روى صبحگاهى و يا ميل كردن يك وعده غذايى با دوستان و خانواده. رنگ هاى غالب در اين سبك، رنگ هاى زمستانى مانند قهوه اى، رنگ چوب و جنگل مى باشد. استفاده از ديوارهاى آجرى و يا سنگى طبيعى در اين سبك بسيار مرسوم است. در حال حاضر سبك روستيك بسيار تحت تأثير سبك نورديك قرار گرفته است و اين تأثير به وضوح در نورپردازى و سيستم هاى روشنايى قابل مشاهده مى باشد. ويژگى هاى نورپردازى به اين سبك عبارت اند از استفاده از فانوس، چراغ هاى شبيه شمع و استفاده از چوب و فلز. 

لوسترهای روستیک
کد RWDC04

لوستر مستطيل شكل ٨ شاخه اى از چوب روستيك، آهن و شمع هاى فومى تشكيل شده است. بدون نياز به نگرانى از بابت سوختن شمع ها، چرا كه اين شمع ها هرگز نمى سوزند، اين نور فوق العاده تمام فضا را گرم و روشن مى كند.

لوسترهای روستیک
کد RWDC05

اين روشنايى منحصر به فرد از يك اسلب چوب اوليه و طبيعى ساخته شده است. شكل اُرگانيك چوب، تمام بى نظمى هاى آن را به نمايش مى گذارد. لامپ هاى اِديسونى از اين چوب آويزان شده و ظاهرى زيبا و روستيك را پديد آورده اند.

لوسترهای روستیک
کد RWDC06

شكل سنتى لوستر در اين طرح ديده مى شود. اين لوستر روستيك ساخته شده از چوب و فلز مى باشد كه در تركيب با هم كُنتراست جذابى را خلق كرده اند. بنا به سفارش قابلیت ساخت آن در سایزهای مختلف موجود می باشد.

لوسترهای روستیک
کد RWDC07

از چوب روس آنتيك خاكسترى رنگ و تركيب آن با ورقه هاى آهنى (با رنگ الکترواستاتیک) اين لوستر روستیک به وجود آمده است. ٤ شاخه داخلى حاوى لامپ هاى شمعى مى باشند. در حال حاضر از این مدل لوستر روستیک در سه سایز مختلف تولید و عرضه میگردد تا متناسب با هر فضایی بتوانید از آن استفاده نمایید.

لوسترهای روستیک
کد RWDC08

هويت اصلى سبك روستيك را به خوبى در اين لوستر روستیک میتوانید مشاهده كنيد. سازه اصلى اين لوستر روستیک از شاخه هاى درختان به دست مى آيد كه به موازات سقف گويى در حال رشد است. نورهاى شمع گونه همانند ستاره هایی معلق از اين شاخه ها آويزانند و جلوه خاصی را به فضا و محیط خانه شما میدهند.

لوسترهای روستیک
کد RWDC09

يك لوستر روستيك چيزى نيست كه شما در همه جا بتوانيد آن را پيدا كنيد. اگر به دنبال يك لوستر منحصر به فرد و تك در سبك روستيك هستيد، لوسترى كه همگان را به خود جذب كند، اين مدل لوستر همان چيزيست كه بايد وارد فضاى خود كنيد. تركيب چوب و شيشه هم زمان استحكام و سبكى را وارد اين طرح مى كند.

بسيارى از لامپ هاى مورد استفاده در اين سبك لامپ هایی به سبك قديمى، اِديسونى و عتيقه مانند مى باشند. استفاده از لامپ هاى آويزان با صفحه فلزى و لامپ هاى Retro و Vintage با سيم هاى رنگى، بسيار مناسب اينگونه محيط ها مى باشد. 

چگونگى نورپردازى يك محيط نقش مهمى در احساس منتقل شده از يك فضا دارد. نورپردازى در واقع تكميل كننده محيط و دكور خانه محسوب مى شود و بايد هماهنگ با سبك طراحى داخلى انتخاب شود. نورپردازى به سبك روستيك به دنبال تحريك احساس طبيعت دوستى در درون محيط خانه مى باشد. متريال هاى مورد استفاده در چراغ هاى به سبك روستيك متفاوت مى باشد، از مس، برنج و آهن گرفته تا چوب و پارچه هاى طبيعى. 

لوسترهای روستیک
کد RWDC10

يك لوستر فوق العاده و زیبا که در عین حالی که به سبک روستيك می باشد، نیز در تلفيق با سبك مدرن مى باشد كه براى استفاده در فضاهاى بزرگ و سقف هاى بلند، ايده آل مى باشد. از مصالح چوب و فلز براى ساخت آن استفاده شده است و قابلیت ساخت آن نیز متناسب با ابعاد فضای شما را نیز دارا میباشد.

لوسترهای روستیک
کد RWDC11

در اين لوستر روستیک منحصر به فرد، همانطور که مشاهده می نمایید طناب كاهى رنگ دور تا دور لوستر برنجى را احاطه كرده و باعث به وجود آمدن اين طرح خاص شده است. پنج لامپ شمعى، كل روشنايى لازم برای محیط خانه را تأمين مى كند که متناسب با فضای شما تعداد شاخه های این لوستر می تواند کم یا زیاد گردد.

لوسترهای روستیک
کد RWDC12

لوستر مينى كريستال در يك قاب چوبى كروى شكل كه با شبكه هاى فلزى پوشيده شده، قرار گرفته است. با تعبيه يك لولا بر روى بدنه آن، امكان باز كردن و تميز كردن آن فرآهم آمده است. لامپ هاى استفاده شده در اين لوستر ٦٠ وات مى باشد. لوستر داخلى از جنس برنز و ابعاد آن بر اساس سفارش قابل تغيير مى باشد.

لوسترهای روستیک
کد RWDC13

طرح محكم و ضمخت اين لوستر از آهن ساخته شده است و بسيار مناسب براى فضاهاى غذاخورى روستيك مى باشد. پيچيدگى ظريف اين طرح آن را از ديگر طرح ها متمايز مى كند. از ١٢ لامپ شمعى ٦٠ وات براى روشنايى بخشيدن به فضا استفاده شده است.

لوسترهای روستیک
کد RWDC14

اين لوستر روستیک زیبا از شاخه هاى اصلاح شده ساخته شده و عظمت و جذابيت سبك روستيك را کاملاً به معرض نمايش گذاشته و به طرز هنرمندانه اى طبيعى جلوه مى كند. لامپ هاى شمعى در داخل شاخه ها به فرمی پنهان كار گذاشته شده و ٤٠ وات مى باشند.

لوسترهای روستیک
کد RWDC15

اين طرحِ لوستر روستیک از آهن جامد ساخته شده و با رنگ الکروستاتیک مقاوم در برابر رطوبت و آب می گردد و بسيار صلب و ضمخت به نظر مى آيد. با قرار گرفتن آن بالاى ميز غذاخورى و يا كانتر آشپزخانه پيچيدگى و ظرافت وارد فضا مى گردد. لامپ هاى اِديسونى فضا را گرم و دلپذير مى كنند.

انتخاب اندازه مناسب براى لوستر ها و چراغ هاى روشنايى نيز از اهميت بالايى برخوردار است. براى يك فضاى بزرگ نظير اتاق نشيمن و يا سالن نهارخورى انتخاب يك لوستر مناسب تر از نور تكى آويزان مى باشد. لوسترها احساسى ناب و درجه يك را به يك فضا مى دهند. يك لوستر ساخته شده از آهن و يا شاخه هاى درختان مى تواند اثر خيره كننده اى را در فضا به جاى بگذارد. همچنين اين لوسترها تمام روشنايى لازم را براى كل فضا فرآهم مى كنند. عامل تعيين كننده ديگر در انتخاب روشنايى مناسب در نظر گرفتن ارتفاع فضاى مورد نظر مى باشد. براى سقف هايى با ارتفاع زياد لوسترهاى چند شاخه مناسب تر مى باشند. 

استفاده از شاخه هاى درختان مصنوعى و يا طبيعى يكى از رايج ترين شيوه ها در طراحى لوسترهاى روستيك محسوب مى شود. اين شاخه ها مى توانند شاخه هاى ريز در هم تنيده باشند و يا يك تنه درخت كه لامپ ها توسط ريسمانى به آن آويزان شوند. 

لوسترهای روستیک
کد RWDC16

يك نمونه از گرايش هاى صنعتى در سبك روستيك محسوب میشود. سطح داخلى اين لوستر از مس انتخاب شده تا نورى كه وارد محيط مى شود گرما و درخشش خاصى داشته باشد. اين سطح توسط ميله هاى فلزى قفس گونه پوشيده شده است.

لوسترهای روستیک
کد RWDC17

سبك متمايز، طراحى نوآورانه و صنعتى اين لوستر آن را از ديگر لوسترها متمايز كرده است. سطح برنزى آن به راحتى قابل تنظيم مى باشد. لامپ هاى اديسونى آن را از نظر زيبايى شناسى تقويت مى كند.

لوسترهای روستیک
کد RWDC18

اين لوستر روستيك براى ميز غذاخورى شما به اندازه كافى بزرگ و با شكوه است. بيضى شكل هاى سفید رنگ کلاسیکِ فلزى به گونه اى ساخته شده كه به نظر چوبى مى آيند و دور تا دور لوستر را احاطه كرده است.

لوسترهای روستیک
کد RWDC19

با انتخاب اين لوستر، سبك روستيك جسورانه اى را وارد فضاى غذاخورى خود مى كنيد. ميله هاى فلزى عمودى در يك قاب ثابت جاى گرفته اند و حلقه فلزى زيبايى را خلق كرده اند. با به كار بردن شيشه هاى ضخيم طرح دار اين لوستر ظاهرى صنعتى به خود گرفته است.

لوسترهای روستیک
کد RWDC20

اين لوستر روستیک مناسب براى استفاده در فضاهاى غذاخورى روستيكِ كوچك مى باشد و يا مى توان براى فضاهاى بزرگتر، از تعداد بیشتری از آن ها استفاده كرد. ابعاد و تعداد شعله های آن و همچنین رنگ آن نیز بنا به سفارش مشتری قابل تغییر می باشد.

لوسترهای روستیک
کد RWDC21

اين لوستر زیبا و منحصر به فرد، تلفيقى از سبك روستيك و مدرن محسوب مى شود و همچنين وجود گرايشات صنعتى در آن مشهود مى باشد. لامپ هاى اديسونى نورى گرم و يكپارچه را در كل محيط غذاخورى پخش مى كنند و جلوه خاصی را به محیط خانه اضافه میکند.

لوسترهای روستیک
کد RWDC22

اين لوستر روستيك جذاب داراى سه حلقه درهم مى باشد كه از طناب طبيعى براى پوشش ميله هاى برنزى آن استفاده شده است. لامپ هاى اديسونى كشيده به جذابيت اين طرح مى افزايد. در حال حاضر از این مدل لوستر روستیک در سه سایز مختلف تولید و عرضه میگردد تا متناسب با هر فضایی بتوانید از آن استفاده نمایید.

لوسترهای روستیک
کد RWDC23

اين لوستر روستیک از پوسته هاى صدفى تشكيل شده كه همانند يك تپه دور تا دور اين لوستر زیبا را فرا گرفته اند تا يك لوستر روستيك خاص و ویژه را پديد آورند. هنگامى كه از اين لوستر زیبا در فضاى غذاخورى استفاده مى كنيد، تمام توجه حاضرين را به سمت خود مى كشاند. این لوستر یک محصول کاملاً سفارشی میباشد.

لوسترهای روستیک
کد RWDC24

از شاخه هاى اصلاح شده درختان اين لوستر روستیک خاص پديد آمده است و تمام جذابيت لازم سبك روستيك را به همراه خود وارد فضای خانه مى كند. اندازه و شكل اين لوستر بسيار مناسب استفاده در فضاى غذاخورى مى باشد. از لامپ هاى شمعى براى روشنايى بخشيدن به فضا استفاده شده است که در لا به لای شاخه های درختان پنهان شده اند.

لوسترهای روستیک
کد RWDC25

با الهام از شاخ هاى گوزن اين طرح روستیک زیبا بوجود آمده است. اين محصول به صورت دستى و طبيعى ساخته شده و از لحاظ زيبايى و كيفيت بى نظير و منحصر به فرد است. این مدل در سایزهای مختلف و طرح و رنگها متفاوتی تولید و عرضه میگردد و ابعاد شاخ ها نیز قابل تغییر می باشد.

لوسترهای روستیک
کد RWDC26

اين لوستر زیبا و تک، از تركيب شاخه هاى درختان پديد آمده و به سبك روستيك طراحى و ساخته شده است. از رنگ سفيد براى پوشش روى شاخه ها استفاده شده تا حس و حال زمستان و هوای برفی را وارد فضای خانه آورد و همچنین چراغ های آن به رنگ سفید انتخاب شده تا طبیعی تر جلوه نماید.

لوسترهای روستیک
کد RWDC27

از شاخه هاى اصلاح شده درختان اين لوستر پديد آمده و تمام جذابيت لازم سبك روستيك را به همراه خود وارد فضا مى كند. اندازه و شكل اين لوستر بسيار مناسب استفاده در فضاى غذاخورى مى باشد. از لامپ هاى شمعى براى روشنايى بخشيدن به فضا استفاده شده است.

1    2     3    Next Page

موضوعات مشابه
پروژه های ایــتــاران
محصولات ایــتــاران
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us