مجموعه سِت هاى همراه با ميز تلويزيون امروزه از نظر تنوع، زيبايى و كاربردى، نوع هاى مختلفى را در بازار ارائه كرده اند. برخى از آن ها ظريف و كم جا بوده و برخى ديگر كل ديوار را اِشغال مى كنند. متريال به كار رفته در آن ها از چوب و روكش چوب گرفته تا فايبرگلاس مختلف مى باشند. اين سِت ها، براق و مدرن هستند و به طرح هاى مختلف همراه با كمدها، قفسه ها و دكورهاى متقارن و نامتقارن و با نورپردازى هاى خاص خود طراحى شده اند. 

ست میز تلویزیون مدرن

سِت میز تلویزیون مدرن، کد WTS01

فضاى اختصاص داده شده به بخش تفريحات و يا همان تلويزيون، امروزه از فضاهاى بسيار محبوب خانه ها محسوب مى شود و فضاى نسبتاً زيادى از خانه را به خود اختصاص مى دهند. اين سِت نيز فضای كل يك ديوار را اشغال كرده و اين مكان را به نقطه كانونى خانه تبديل كرده است. 

ست میز تلویزیون مدرن

سِت میز تلویزیون مدرن، کد WTS02

نمونه اى ديگر از يك سِت مبلمان تلويزيون مدرن مى باشد كه از تلفيق كمدها، كشوها و قفسه هاى مختلف پديد آمده است. تعبيه بوفه شيشه اى با نورپردازى خطى به زيبايى آن مى افزايد. 

ست میز تلویزیون مدرن

سِت میز تلویزیون مدرن، کد WTS03

يك سِت مبلمان تلويزيون مناسب، مى تواند خانه شما را مُتمايز سازد. در اين طرح از تركيب چوب و فايبرگلاس استفاده شده و يك طرح تركيبى مدرن را پديد آورده است. 

ست میز تلویزیون مدرن

سِت میز تلویزیون مدرن، کد WTS04

استفاده از مبلمان هاى چوبى همانند آوردن طبيعت و گرماى آن به داخل فضاى خانه شما مى باشد. همان طور كه در عكس مشاهده مى كنيد يك پنل كِرم رنگ بر روى ديوار آجرى قرار گرفته تا بستر مناسبى براى نصب سِت تلويزيون باشد. براى هماهنگى با طرح و ديزاين خانه از كمدها، كِشوها و قفسه هاى چوبى استفاده شده است. 

ست میز تلویزیون مدرن

سِت میز تلویزیون مدرن، کد WTS05

در اين طرح شاهد يك كنسول هستيد كه به راحتى قابل نصب بر روى ديوار مى باشد و ارتفاع آن تا سطح زمين قابل تنظيم مى باشد. اين ويژگى به شما اين امكان را مى دهد تا به راحتى تنظيمات خود را براى هر پيكربندى اتاق شخصى سازى كنيد. 

ست میز تلویزیون مدرن

سِت میز تلویزیون مدرن، کد WTS06

يك سِت مبلمان تلويزيون مناسب، نه تنها باعث ديد بهتر تلويزيون مى شود بلكه زيبايى فضاى شما را نيز افزايش مى دهد. به راحتى نشستن بر روى مبل يا كاناپه و لذت بردت از برنامه تلويزيونى مورد علاقه، يكى از تفريحات و ايده هاى سرگرمى همه ما محسوب مى شود. تلويزيون ها به عنوان يك رسانه محبوب امروزه يكى از تفريحات همگانى، منبع انتفال اطلاعات و سپرى كردن زمانى را با خانواده بسيار پركاربرد مى باشند. 

ست میز تلویزیون مدرن

سِت میز تلویزیون مدرن، کد WTS07

يك سِت تلويزيون، که مجهز به سيستم صوتى مناسب، كمدها، كِشوها و قفسه هاى وابسته به آن می باشد، امروزه يك سِت ايده آل براى فضاى نشيمن محسوب مى شود. 

ست میز تلویزیون مدرن

سِت میز تلویزیون مدرن، کد WTS08

انتخاب يك سِت مبلمان تلويزيون علاوه بر نظم دادن به فضا، خانه را شيك و سازماندهى شده نشان مى دهد. انتخاب اين مبلمان نياز به توجه داشتن به جزئيات، ابعاد و سبك خانه شما دارد و بايد به گونه اى طراحى شوند كه با بقيه مبلمان ها و دكوراسيون فضاى شما هماهنگ باشد. 

ست میز تلویزیون مدرن

سِت میز تلویزیون مدرن، کد WTS09

استفاده از درب هاى شيشه اى روشن يا مشكى براى كمدهاى مبلمان تلويزيون يكى از طرح هاى رايج در اين سبك مى باشد. در اين موارد اين قفسه ها همچون دكور عمل كرده و با تعبيه يك نورپردازى مناسب مى توان بر جذابيت آن افزود. 

ست میز تلویزیون مدرن

سِت میز تلویزیون مدرن، کد WTS10

استفاده از چوب هاى بلوط، راش و گردو در ساخت اين مبلمان ها رايج مى باشد. چوب يكى از بادوام ترين مصالح بوده و در كيفيت مبلمان هاى شما بسيار تأثير گذار مى باشد. 

ست میز تلویزیون مدرن

سِت میز تلویزیون مدرن، کد WTS11

اين واحدها به صورت مدولار طراحى و بر روى ديوار به صورت عمودى نصب شده اند كه قسمتى از آن با سطوح شفاف طراحى شده اند. اين واحدها توسط يك پنل افقى از نظر بصرى با يكديگر پيوند خورده اند. 

ست میز تلویزیون مدرن

سِت میز تلویزیون مدرن، کد WTS12

اين سِت در رنگ ها و ابعاد مختلف قابل ساخت مى باشد. واحدهاى پايه دار داراى درب هاى كشويى مى باشند و شما مى توانيد اين طرح را با سِت موجود تلويزيون خود نيز تركيب كنيد. 

ست میز تلویزیون مدرن

سِت میز تلویزیون مدرن، کد WTS13

اين سِت از (Mdf) ام دى اف هایگلاس مى باشد. در اين طرح پايه به صورت كاملاً ساده طراحى شده تا تلويزيون های منحنىِ مُدرن بر روى آن خودنمايى كند. 

ست میز تلویزیون مدرن

سِت میز تلویزیون مدرن، کد WTS14

سازه اين سِت میز تلویزیون از ٤ واحد عمودى ديوارى و يك دكور كشيده افقى ساخته شده است. تمامى پنل ها از ام دى اف سفيد براق مى باشد. 

ست میز تلویزیون مدرن

سِت میز تلویزیون مدرن، کد WTS15

سطح شيشه اى به كار رفته در اين سِت ها به خوبى با فلز بادوام و كيفيت مناسب بر روى پنل هاى چوبى كار گذاشته شده اند. ما بهترين كيفيت شيشه را انتخاب و بر روى سِت ها قرار مى دهيم. نورهاى خطى تأكيد بر روى خطوط افقى دارند. 

ست میز تلویزیون مدرن

سِت میز تلویزیون مدرن، کد WTS16

در اين سِت از پنل هاى سياه و سفيد در تضاد با هم استفاده شده اند. در طراحى اين سِت ها، يونيت هاى مختلف به گونه اى با هم تركيب شده اند كه تعادل و توازن بصرى را به خوبى حفظ كنند و اين يكى از مهمترين نكات در طراحى آن ها محسوب مى شود. 

ست میز تلویزیون مدرن

سِت میز تلویزیون مدرن، کد WTS17

سِت ميز تلويزيون ساده چوبى در تركيب با ديوار بتنى پشت آن، محيطى كاملاً مدرن را پديد آورده است. تلويزيون بر روى ديوار نصب شده تا فضاى مفيد بيشترى به وجود آيد. 

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us