میزهای جلو مبلی کِشودار

میزهای جلو مبلی کشودار

كد SDT01

اين ميز داراى يك كشوى نسبتاً بزرگ بوده و شما مى توانيد لوازم مورد نياز خود را در آن جاى دهيد. از چوب هاى مختلف و بنا به سفارش مشترى براى ساخت اين ميز استفاده مى شود. ابعاد آن عبارست از؛ ١٢٠، ٦٠، ٤٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. 

میزهای جلو مبلی کشودار

كد SDT02

بر خوردارد بودن از كِشو در ميزهاى جلو مبلىِ هال و پذيرايى، اين امكان را به ما مى دهد تا برخى از لوازم مورد نياز براى پذيرايى از مهمانان را در درون آن ها جاى دهيم. همانطور كه در عكس مشاهده مى نمائيد، اين ميز داراى دو كِشوى مجزا و يك قفسه چوبى است. ابعاد آن عبارست از؛ ١٠٥، ٥٥، ٤٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. 

میزهای جلو مبلی کشودار

كد SDT03

اين ميز از چوب بلوط ساخته شده و به رنگ مشكى مات مى باشد. از قاب هاى فولادىِ دست سازِ جوش داده شده، در اطراف كِشوها و فضاهاى ذخيره سازى استفاده شده است. اين ميز در دو سايز كوچك و بزرگ ساخته مى شود. 

سايز كوچك آن داراى ٨ كِشو بوده و ابعاد آن عبارست از؛ ١٤٠، ٨٠، ٤٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر، با ٨ كِشو كه  ابعاد آنها عبارستند از؛ ٦٣.٥، ٣٥، ١٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. 

سايز بزرگ آن داراى ١٢ كِشو بوده و ابعاد آن عبارست از؛ ٢٠٠، ٨٠، ٤٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر، با ١٢ كِشو كه  ابعاد آنها عبارستند از؛ ٦٠، ٣٥، ١٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. 

میزهای جلو مبلی کشودار

كد SDT04

همانطور كه در عكس مشاهده مى كنيد اين ميز داراى دو فضاى ذخيره سازى مجزا مى باشد كه يكى از آنها به صورت كِشويى و ديگرى با درب لولايى طراحى شده است. ابعاد آن عبارست از؛ ١١٥، ٨٠، ٤٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. 

میزهای جلو مبلی کشودار

كد SDT05

طراحى اين ميز از تركيب چوب و فلز پديد آمده است. اين ميز از دو فضاى ذخيره سازى كلى به صورت كِشودار و ديگرى به صورت قفسه باز تشكيل شده است. ابعاد آن عبارست از؛ ١٢٠، ٦٠، ٤٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. 

میزهای جلو مبلی کشودار

كد SDT06

اين ميز چوبى از چوبِ درخت كاج ساخته شده است و طراحى آن به سبك ارگانيك و طبيعى صورت گرفته است. گره بندى و دانه بندى زيباى اين چوب، آن را از ديگر ميزها مجزا مى نمايد. دو كِشوى كار شده در آن اجازه ذخيره سازى وسائل مورد نياز را مى دهد. ابعاد آن عبارست از؛ ١٢٧، ٨١، ٥٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. 

میزهای جلو مبلی کشودار

كد SDT07

در اينجا شاهد يك ميز بسيار كارآمد و عملگرا مى باشيم. قفسه ها و فضاهاى ذخيره سازى بسيارى در اين ميز وجود دارد كه بسيار هوشمندانه طراحى شده است. به علاوه از ميز مى توان در دو ارتفاع استفاده كرد. ابعاد آن عبارست از؛ ١٢٧، ٧٠، ٤٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. 

میزهای جلو مبلی کشودار

كد SDT08

اين ميز كه ظاهرى صنعتى دارد از چوبِ كاج ساخته شده است. صفحه روى آن شيشه اى بوده و محتويات كِشوها از بالاى ميز قابل مشاهده مى باشد. همچنين اين ميز داراى سه كِشوى مجزا مى باشد. ابعاد آن عبارست از؛ ١٢٧، ٦٥، ٤٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. 

میزهای جلو مبلی کشودار

كد SDT09

يك ميز روستيك مستطيلى شكل بسیار جذاب مى باشد. اين ميز از چوب كاج ساخته شده است و قابل استفاده در دو ارتفاع مختلف مى باشد. قفسه ها و كِشوهاى متعددى در اين طرح تعبيه شده است. ابعاد آن عبارست از؛ ١٤٥، ٥٥، ٤٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. 

میزهای جلو مبلی کشودار

كد SDT10

طراحى اين ميز به سبك كلاسيك طراحى شده است و با ريزه كارى و تزئينات مخصوص به خود، يك فرم زيبا و جذاب را به وجود آورده است. داراى يك كِشوى ذخيره سازى و فضاى خالى، زير صفحه روى ميز مى باشد. ابعاد آن عبارست از؛ ١٢٧، ٧٥، ٥٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. 

میزهای جلو مبلی کشودار

كد SDT11

اين ميز جلو مبلى مستطيلى شكل با الهام از ميزهاىِ تصفيه شده كشور فرانسه طراحى شده است. استفاده از رنگ سفيدِ آنتيك، تزئينات پايه ها و قاب ها و كِشو از مشخصات اين ميز مى باشد. ابعاد آن عبارست از؛ ١٢٧، ٧٥، ٥٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. 

میزهای جلو مبلی کشودار

كد SDT12

اين ميز از طراحى آنتيك گونه و سبك كلاسيك برخوردار بوده و داراى ٤ كِشوی ذخيره سازى مى باشد. ابعاد آن عبارست از؛ ١٢٠، ٦٥، ٥٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. 

میزهای جلو مبلی کشودار

كد SDT13

یک میز ساده، مدرن و جذاب می باشد که قابلیت ذخیره سزی را نیز دارا می باشد. از روکش گردو برای این میز استفاده شده و سطحی براق و صاف را به وجود آورده است. ابعاد این میز عبارت است از : 150، 70، 35 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

میزهای جلو مبلی کشودار

كد SDT14

از یک سازه چوبی با روکش رنگ براق برای ساخت این میز جلومبلی استفاده شده و دارای یک کشوی مرکزی و دو جای قفسه مانند در روی سطح میز می باشد. ابعاد این میز عبارت است از : 100، 100، 35 (طول، عمق، ارتفاع) به سانتیمتر.

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us