میزهای روستیک

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT12

یک میز بسیار ساده، شکیل و زیبا می باشد و با توجه به ماهیت دست ساز بودن آن نواقص و گره های چوب در سطح آن دیده می شود. ابعاد این میز عبارت است از؛ ١٠٥، ١٠٥، ٤٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT13

از چوب درخت کاج برای ساخت این میز بسیار زیبا استفاده شده است. این میز شامل کشو و فضای ذخیره سازی نیز می باشد. بسیار مناسب استفاده در اتاق نشیمن و فضای پذیرایی می باشد. ابعاد این میز عبارت است از؛ ٧٠، ٧٠، ٤٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT14

این میز به صورت استوانه ای شکل ساخته شده و با شکل ظاهری خود یک میز منحصر به فرد را پدید آورده است. ابعاد این میز عبارت است از؛ قطر ١١٥ سانتیمتر و ارتفاع آن از سطح زمین ٣٨ سانتیمتر.

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT15

این میز از چوب روستیک ساخته شده و پایه های آن آهنی می باشد. از این میز می توان در اتاق نشیمن و فضای پذیرایی استفاده نمود. ابعاد این میز عبارت است از؛ ١٠٠، ١٠٠، ٣٨ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT16

این میز با ظاهری صنعتی طراحی شده و از سه سینی مجزا که بر روی صفحه میز قرار می گیرند، تشکیل شده است. ابعاد این میز عبارت است از؛ ١٢٠، ١٢٠، ٤٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT17

طراحی نامتقارن یک هشت ضلعی سبب پدید آمدن این میز زیبا و منحصر به فرد شده است. این میز تماماً از چوب بوده و ابعاد آن عبارت است از؛ ١٣٥، ١٢٨، ٤١ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT18

این میز جلو مبلی با الهام از سبک روستیک ساخته شده است و دارای کشوها و فضاهای ذخیره سازی نیز می باشد. این میز دارای ظاهری منحصر به فرد بوده و ابعاد آن عبارت است از؛ ١٢٠، ٧٠، ٤٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT19

یک نمونه دیگر از میزهای روستیک جلو مبلی می باشد که از چوب گردو ساخته شده است و کُنتراست متنوع و جالبی در سطح روی آن قابل مشاهده است. این میز دارای سه فضای بزرگ برای ذخیره سازی بوده و ابعاد آن عبارت است از؛ ١٨٠، ٤٨، ٤١ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT20

این میز از چوب گردو ساخته شده و دارای دو فضای ذخیره سازی بزرگ می باشد و ابعاد آن عبارت است از؛ ١٥٢، ٧٦، ٣٦ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT21

این میز با گرایش صنعتی و چوب روستیک ساخته شده است. از آهن سیاه برای پایه ها استفاده شده و نقطه عطفی در دکور اتاق نشیمن شما خواهد بود. ابعاد این میز عبارت است از؛ ١١٥، ٦٨، ٥٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT22

یک نمونه دیگر از یک میز روستیک جلو مبلی می باشد. ظاهر این میز بسیار جذاب و حاوی گره های طبیعی چوب می باشد. کشوها برای محل ذخیره سازی تعبیه شده و ابعاد آن عبارت است از؛ ١١٥، ٦٨، ٤٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی روستیک

كد RWCT23

از چوب بلوط برای ساخت این میز استفاده شده است. مناسب برای استفاده در سالن پذیرایی و نشیمن بوده و ابعاد آن عبارت است از؛ ١٢٧، ٧٨، ٣٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

Previous Page    1     2

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us