کانترهای دیواری روستیک

كد HBCW04

طراحى اين كانتر با الهام از سبك روستيك انجام شده و داراى قفسه ها، كشوها و محل نگهدارى گيلاس ها مى باشد. ابعاد اين كانتر عبارت است از؛ ٧٠، ٤٥، ١٨٥  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری روستیک

كد HBCW07

عملكرد و زيبايى در اين كانتر ساخته شده از چوب بلوط به خوبى مشاهده مى شود. ظاهر آن به گونه اى است كه در سبك روستيك جاى مى گيرد. برخوردارى از قفسه هاى گوناگون، كشوها و محل نگهدارى گيلاس برخى از مشخصات اين طرح مى باشد. ابعاد آن عبارت است از؛ ١٩٥، ٩٥، ١٨٥  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری روستیک

كد HBCW10

در اين كانتر بار ديوارى شاهد تركيب چوب و فلز هستيم. صفحه روى ميز متحرك بوده و قابليت جا به جايى و جدا شدن را دارد. از آن مى توان به عنوان يك سينى استفاده نمود. اين ميز روستيك گونه قابليت جاى دادن ٢٠ بطرى را نیز دارا مى باشد. ابعاد آن عبارت است از؛ ١٣٠، ٤٥، ٩٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری روستیک

كد HBCW15

از تركيب چوب و فلز هندسى شكل، اين ميز روستيك پديد آمده است. اين ميز از طراحى داخلى نسبتاً ساده اى برخوردار بوده و فضاى داخل آن به سه قسمت افقى تقسيم شده كه مى توان گيلاس ها، بطرى ها، ظروف يخ و ديگر وسائل مورد نياز را در آن جاى داد. ابعاد آن عبارت است از؛ ٩٠، ٤٠، ١٣٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری روستیک

كد HBCW21

ساخته شده از چوب گردو تيره رنگ مى باشد. اين كانتر گنجايش جاى دادن ١٨ بطرى را دارا بوده و كشوها و قفسه هاى ديگر وسائل جانبى را در خود جاى مى دهند. ابعاد آن عبارت است از؛ ٨٥، ٤٠، ٩٢  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری روستیک

كد HBCW27

اين كانتر ديوارى از دو بخش اصلى تشكيل شده است. بخش بالايى كه بدون درب بوده و محل قرار دادن گيلاس ها و برخى بطرى ها مى باشد و بخش پايينى كه از دو كمد مجزاىِ دو طبقه ای تشكيل شده و شما مى توانيد لوازم مورد نياز خود را در آن ها جاى دهيد. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ١٤٥، ٣٠، ١١٨  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری روستیک

كد HBCW30

در اینجا شاهد یک یونیت دیواری چند منظوره می باشید که به سبک تلفیقی روستیک و صنعتی طراحی و ساخته شده است. متریال آن از چوب و فلز بوده و کاربری های آن شامل قفسه های باز که کارایی کتابخانه و ویتیرین را دارند و میز تلویزیون به هراه کشوهای زیر آن می باشد. ابعاد کنسول تلویزیون عبارت است از : 165، 45، 115 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر و ابعاد کتابخانه عبارت است از : 45، 45، 115 (طول، عرض، ارتفاع) به سانتیمتر.

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us