طراحى ساده و شكيل، اساس شكل گيرى اين سِت خواب مى باشد. گرما از روكش چوب بلوط به صورت يكپارچه و با خطوط تميز و هندسىِ تخت هدايت مى شود. ايجاد يك تخته براى پس زمينه به رنگ مشكى بر سنگينى و وقار تخت مى افزايد.

سادگى و خلوص در طراحى اين تخت خواب موج مى زند. تمامى عناصر تشكيل دهنده تخت، تمام چوب مى باشند. با به كارگيرى تخته چوب بالاى سر امكان تكيه دادن روى آن فرآهم شده است. در طراحى پاتختى ها از همان سبك طراحى تخت استفاده شده است.

سِت تختخواب سيلك، با هدف تحقق روياى شبانه ی شيرين براى شما ساخته شده است. اين تخت از يك پِلت فرم مُدرن و يك صفحه اصلى به وجود آمده است. قاب بندى چوب ها به گونه اى انجام شده تا فضايى گرم و آرام را خلق كند. اين تختى است كه شما مى توانيد در فضاهايى با سبك ها و سياق ها مختلف و با رنگ بندى هاى متفاوت قرار دهيد. 

سِت تختخواب نِلسون بسترى مناسب از فرم و عملكرد را پديد آورده است، فضاى زير تخت به گونه اى قفسه بندى شده كه بتوان از آن به عنوان كتابخانه و يا محل دكور استفاده كرد. قابل ذكر است كه با توجه به كمبود فضا در خانه هاى امروزه، استفاده چند عملكردى از فضاها از اهميت بالايى برخوردار است. اين تخت از پِلت فرم چوب گردو ساخته شده كه با تركيب بندىِ رنگى مختلف موجود مى باشد. 

تختخواب های سفید ظاهری تمیز، روشن و مدرن را به فضای شما می بخشد. برای اضافه کردن تم عاشقانه به فضای اتاق خواب معمولا از تخت سفید استفاده می کنند و از این رو این تخت ها بسیار مورد پسند نو عروس ها می باشد. برای دیدن تمام مدل های تختخواب های سفید بر روی لینک زیر کلیک کنید. 

تختخواب های سفید

تختخواب روستیک

این تختخواب چوبی به سبک روستیک طراحی و ساخته شده است. از دو رنگ چوب در آن استفاده شده و اتصالات نمایان آن با پرچ می باشد. اگر علاقه مند به سبک روستیک می باشید این تختخواب می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

تختخواب چوبی چهارستون

پایه های این تختخواب نه تنها نقش سازه ای را بر عهده داشته بلکه تبدیل به ستون هایی شده که از چهار طرف تخت بالا آمده و چادر پارچه ای را نگه داشته است.

تختخواب سالی

تختخواب سالی یک نمونه از تختخواب های چوبی طراحی شده به سبک مدرن می باشد. همانطور که مشاهده می کنید تأکید بر روی خطوط افقی و کشیده که یکی از خصوصیات سبک مدرن می باشد و به خوبی در آن مشاهده می شود.

تختخواب روستیک ٢

سِت اتاق خواب شامل تختخواب، میزهای پاتختی، درآور و کمد همگی با استفاده از چوب گردو به سبک روستیک و همراه با آهن مشکی ساخته شده تا این سِت بسیار زیبا و شکیل را به وجود آورد.

سِت اتاق خواب Roma

در این سِت تختخواب، شاهد ایده های جدید برای طراحی اتاق خواب می باشید. دیوار کوب چوبی پشت تختخواب، کتابخانه جلوی آن، پاتختی ها و نورپردازی های بالای تخت همگی به شکلی کاملاً خلاقانه انجام شده است. برای سفارش این مدل کافیست با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

تختخواب کلاسیک Massello

این سِت تختخواب تمام چوب بوده و طراحی آن به سبک کلاسیک می باشد. از چوب های مختلف؛ گردو، راش، روس و بلوط می توان برای ساخت آن استفاده نمود.

1     2      3     4     5     6     Next Page

موضوعات مشابه
WhatsApp WhatsApp us