آشپزخانه های کلاسیک

انتخاب كفپوش براى آشپزخانه

انتخاب يك كفپوش مناسب براى آشپزخانه موضوع بسيار پر اهميتى مى باشد. از يك طرف يك كفپوش مناسب بايد راحتى لازم را براى ايستادن هاى طولانى مدت تأمين كند و از طرف ديگر از مقاومت بالايى برخوردار باشد تا در برابر رفت و آمد هاى زياد پاسخگو باشد. همان طور كه مى دانيم اتفاقاتى نظير افتادن و شكستن ظرف و ظروف در آشپزخانه، به صورت مكرر اتفاق مى افتد، از اين رو يك كفپوش مناسب بايد به تعمير و نگهدارى كمى نياز داشته باشد تا در هزينه ها نيز صرفه جويى شود.

آشپزخانه ماركو (Marco)

نمونه اى از آشپزخانه L شكل كلاسيك مى باشد. جزئيات سبك كلاسيك در سازه طاقچه هاى ديوارى، پايه هاى ميز و هود به وضوح قابل رويت مى باشد. در اينجا شاهد سازماندهى خوب فضاهاى داخل كابينت هستيم؛ سطل زباله، فضاى مخصوص قاشق و چنگال و … نمونه اى از آن محسوب مى شوند. ادامه مطلب

كفپوش هاى چوبى


اين كفپوش ها از ديرباز در آشپزخانه ها به كار رفته اند و گرما و صميميت خاصى را به محيط مى بخشند، ولى انتخاب اين كفپوش ها ممكن است منجر به پرداخت هزينه هاى نگهدارى زيادى شود. چوب جاذب رطوبت مى باشد كه منجر به ترك خوردن و يا تغيير شكل آن مى شود. هنگامى كه چوب مقدار زيادى رطوبت را به خود جذب مى كند، باد كرده و سطح ناصافى را در كف آشپزخانه ايجاد مى كند. در اين حالت تنها راه حل تعويض قسمت هاى آسيب ديده با قطعات جديد مى باشد كه ملزم به صرف وقت و هزينه زيادى مى باشد. استفاده از چوب هايى با روكش ضد آب و همچنين تايل هاى سنگى و سراميكى اين مشكل را به همراه نخواهد داشت.

آشپزخانه ماريا (Maria)

آشپزخانه ماريا با طرح L شكل طراحى شده و وجود كابينت هاى قاب بندى شده و قوسى شكل نمايانگر سبك كلاسيك مى باشد. تيرهاى چوبى موجود در سقف و همچنين ديوار سنگى آشپزخانه حال و هواى سبک روستيك را به همراه مى آورد. ادامه مطلب

كفپوش هاى سنگى و سراميكى


تايل هاى سنگى و سراميكى در رنگ ها و طرح هاى مختلف در بازار موجود مى باشند. همچنين داراى مقاومت ضربه اى و سايشى بالايى مى باشد كه آن ها را تبديل به كفپوش هاى مناسبى براى آشپزخانه كرده اند.

آشپزخانه مارتينا (Martina)

فرم L شكل، كابينت هاى قاب دار چوبى، فضاى پيشخوان طراحى شده با تايل هاى سفيد و نورپردازى هوشمندانه از جمله مشخصات اين طرح مى باشد. ادامه مطلب

كفپوش هاى لمينيتى


از راه حل هاى مناسب ديگر براى انتخاب كفپوش آشپزخانه استفاده از كفپوش هاى لمينيتى مى باشد. براى دستيابى به ظاهر گرم و زيباى چوب و در عين حال برخوردارى از مقاومت رطوبتى و سايشى، كفپوش هاى لمينيتى بهترين گزينه مى باشند. 
اين كفپوش ها قابليت نصب راحتى دارند و نیز مقرون به صرفه بوده و مقاومت بالايى در برابر آب و رطوبت دارند. همچنين كفپوش هاى لمينيتى براى مكان هاى پر رفت و آمد طراحى شده اند و داراى مقاومت فشارى بالايى هستند.

آشپزخانه ميلان (Milano) 

تايل هاى كاشى كرم رنگ در برگيرنده كابينت هاى قهوه اى مى باشد. پروفيل نماى هود با صفحات به كار رفته در طاقچه كنار آن هماهنگ مى باشد. فرم آشپزخانه به صورت L شكل مى باشد و يخچال در درون كابيت جاى گرفته است. ادامه مطلب

در نهايت آشپزخانه محلى پر اِسترس براى كفپوش ها محسوب مى شود و انتخاب يك كفپوش مناسب و با مقاومت بالا و همچنین هزينه تعمير و نگهدارى پايين، براى آن بسيار پر اهميت مى باشد.

Previous Page    1     2    3    4    Next Page    

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us