میزهای جلو مبلی کلاسیک

میزهای جلو مبلی کلاسیک

كد CCT01

در اينجا شاهد يك ميز جلو مبلى كلاسيك چوبى مى باشيم. پايه هاى اين ميز از تزئينات كلاسيك برخوردار بوده و ابعاد آن عبارت است از؛ ١٣٥، ١٠٠، ٤٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی کلاسیک

كد CCT02

اين ميز از چوب درخت گيلاس ساخته شده و با شكل بيضى مانند خود و پايه هاى كار شده در دسته ميزهاى كلاسيك قرار مى گيرد. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ١٢٠، ٧٥، ٤٨ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی کلاسیک

كد CCT03

اين ميز نيز از چوب درخت گيلاس ساخته شده و تزئينات موجود در آن، فرم پايه ها، وزن نسبتاً بالاى اين ميز و برخوردارى از دو كشوى ذخيره سازى وسائل از مشخصات اين ميز مى باشد. ابعاد آن عبارت است از؛ ١٢٠، ٧٠، ٤٨ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی کلاسیک

كد CCT04

يكى از ميزهاى گرد كلاسيك مى باشد. صفحه روى ميز شيشه اى بوده و پايه هاى آن از چوب مى باشد. قطر اين ميز ٩٠ سانتيمتر بوده و ارتفاع آن ٤٣ سانتيمتر مى باشد. 

میزهای جلو مبلی کلاسیک

كد CCT05

فرم زيباى پايه هاى اين ميز آن را از ديگر ميزها متمايز مى كند. صفحه روى ميز يك مربع شيشه اى بوده و جنس پايه هاى آن از چوب گردو مى باشد. اين ميز جزء دسته ميزهاى كلاسيك بوده و ابعاد آن عبارت است از؛ ١٠٥، ١٠٥، ٤٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی کلاسیک

كد CCT06

اين ميز از تركيب چوب و شيشه ساخته شده و با فرم ساده و مستطيل شكل خود قابل تركيب با انواع مبلمان و دكوراسيون داخلى مى باشد. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ١٢٠، ٧٠، ٤٨ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی کلاسیک

كد CCT07

ميز فوق داراى تزئينات كلاسيك بوده و داراى دو كشوى مجزا مى باشد. از چوب هاى مختلف روس گرجستانى، راش، كاج و تراورس مى توان براى ساخت اين ميز استفاده كرد. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ١٢٠، ١١٥، ٥٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی کلاسیک

كد CCT08

از چوب سياه جنگلى براى ساخت اين ميز استفاده شده است. صفحه روى ميز شيشه اى بوده و قابليت سِت كردن با طيف وسيعى از مبلمان ها را دارد. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ١٢٠، ٧٠، ٥٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی کلاسیک

كد CCT09

اين ميز شامل جزئيات معمارى كلاسيك گرجستانى مى باشد. از چوب بلوط براى ساخت اين ميز استفاده شده و صفحه گرد چوبى روى آن قطرى معادل ١١٠ سانتيمتر دارد. ارتفاع اين ميز از سطح زمين ٥٠ سانتيمتر مى باشد. 

میزهای جلو مبلی کلاسیک

كد CCT10

از چوب ماهون براى ساخت اين ميز چوبى زيبا استفاده شده است. صفحه روى آن از شيشه و با طراحى خاص خود تزئين شده است. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ١٢٥، ٧٠، ٥٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای جلو مبلی کلاسیک

كد CCT11

يك نمونه ديگر از ميزهاى صفحه گرد چوبى مى باشد كه به سبك كلاسيك طراحى شده است. قطر اين ميز ٩٠ سانتيمتر و ارتفاع آن از سطح زمين ٤٠ سانتيمتر مى باشد.

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای

WhatsApp WhatsApp us