کانترهای دیواری مدرن

كد HBCW05

عملكرد و زيبايى اين كانتر از مشخصه اصلى آن محسوب مى شود. شما مى توانيد تعداد زيادى بطرى، ليوان و لوازم جانبى را درون آن جاى دهيد. ابعاد آن عبارت است از؛ ٩٥، ٥٥، ١٨٥  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری مدرن

كد HBCW11

با انتخاب اين كانتر ديوارى ساده و مدرن، دكورى زيبا و عملكردگرا را براى منزل خود به ارمغان آوريد. اين كانتر داراى يك درب لولايى و دو كشو مى باشد. شما مى توانيد بطرى ها و گيلاس هاى خود را داخل فضاى بزرگ بالايى و تجهيزات جانبى و كوچك تر خود را داخل كشوها جاى دهيد. ابعاد آن عبارت است از؛ ٦٢، ٤٦، ١٢٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری مدرن

كد HBCW16

زيبايى، سادگى و ظرافت در طراحى اين كانتر بار به خوبى مشاهده مى شود. از تمام فضاى موجود درون آن به بهترين نحو استفاده شده تا بيشترين وسائل را بتواند در خود جاى دهد. سيستم تاشوى اين ميز منحصر به فرد است و ابعاد آن عبارت است از؛ ٥٥، ٣٥، ١٠٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری مدرن

كد HBCW18

در اينجا شاهد يك كانتر بار مدرن هستيد كه از ام دى اف ساخته شده است. صفحات داخلى آن قرمز رنگ بوده تا توجه بيشترى را به خود جلب كند. ابعاد آن عبارت است از؛ ٩٠، ٣٥، ١٠٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری مدرن

كد HBCW25

اين ميز كنسول تاشو داراى قفسه هاى متعددى است كه ظروف و بطرى و گيلاس ها را در خود جاى مى دهد. شما مى توانيد بنا به سليقه خود از اين ميز به حالت بسته و يا باز استفاده كنيد. ابعاد آن عبارت است از؛ ٥٥، ٣٥، ١٠٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

کانترهای دیواری مدرن

كد HBCW29

يك ميز كنسول چند منظوره مى باشد كه شما مى توانيد به دلخواه خود داخل آن را چيدمان كنيد. طراحى مدرن و سبك فانتزى آن مناسب خانه هاى امروزى مى باشد. ابعاد آن عبارت است از؛ ٩٠، ٤٠، ١٠٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us