انواع صندلی غذاخوری های روستیک

 

مبلمان هاى طراحى شده به سبك روستيك از مصالح طبيعى همانند؛ چوب و فلز و معمولاً به صورت دست ساز ساخته مى شوند. سبك روستيك به معناى احترام گذاشتن به طبيعت و مصالح طبيعى مى باشد. 

صندلى هاى غذاخورى روستيك
کد RWDCH01

اجازه دهيد تا اين صندلى خاص، آرامش و راحتى را بعد از يك روز كارى براى شما به ارمغان آورد. همان گونه كه مشاهده مى كنيد، اين صندلى از چوب تراورس می باشد و می توان از روکش چرم براى نشيمنگاه آن استفاده کرد. 

صندلى هاى غذاخورى روستيك
کد RWDCH02

اين صندلى به اندازه اى راحت است كه در رستوران ها نيز مى توان از آن استفاده نمود. كمربند ضربدرى موجود و پايه ها از شاخه هاى طبيعى درخت گردو كه داراى چوبى است متراكم و محكم، انتخاب شده است. 

صندلى هاى غذاخورى روستيك
کد RWDCH03

از تخته هاى ضخيم و يكپارچه چوب براى نشيمن و تكيه گاه اين صندلی استفاده شده است. طراحى اين صندلی ساده بوده، ولى ظاهر طبيعى چوب و رنگ آن بسيار ايده آل براى كسانى است كه به دنبال صندلى هاى روستيك هستند. 

صندلى هاى غذاخورى روستيك
کد RWDCH04

اين مجموعه با الهام از سبك روستيك و تلفيق آن با جذابيت هاى معاصر، طراحى شده است. صندلى هاى پشت دار از پارچه كرم رنگ انتخاب شده اند. اضافه شدن نيمكت به اين طرح به جذابيت آن مى افزايد. 

صندلى هاى غذاخورى روستيك
کد RWDCH05

طرح اين صندلى بسيار ساده و شیک می باشد و مناسب استفاده براى فضاهاى روستيك و همچنين فضاهاى كلاسيك مى باشد. 

صندلى هاى غذاخورى روستيك
کد RWDCH06

اين صندلى ها بسيار متناسب با سبك روستيك طراحى شده اند. صندلى هاى پارچه اى كرم رنگ نيز زيبايى اين سِت را تكميل كرده است. 

صندلى هاى غذاخورى روستيك
کد RWDCH07

پايه هاى فولادى اين صندلى پايه بلند، گرايش صنعتى را وارد طرح مى كند. اين صندلی بار، با طراحى ساده خود زيبايى سبك روستيك را به نمايش مى گذارد. 

صندلى هاى غذاخورى روستيك
کد RWDCH08

اين صندلى طراحى يكى از هنرمندان با نفوذ آمريكايى به نام Robert Rauschenberg مى باشد. با الهام از صندلى هاىِ لهستانى و تلفيق آن با پايه هاى فلزى اين طرح زيبا به وجود آمده است. 

صندلى هاى غذاخورى روستيك
کد RWDCH09

اين صندلى نهارخورى مجلل، جذابيت سبك روستيك را وارد فضا مى كند. متريال آن عبارت است از چرم و پارچه طرح دار. 

صندلى هاى غذاخورى روستيك
کد RWDCH10

اگر از طرفداران طرح هاى خلاقانه و درجه يك هستيد، حتماً عاشق اين صندلى ساده اما جذاب مى شويد. با استفاده از اين صندلى براى فضاى غذاخورى خود، به يك فضاى ناب دست يابيد. 

صندلى هاى غذاخورى روستيك
کد RWDCH11

براى ساخت اين صندلى، از چوب آنتيك استفاده شده و تا حدودی مايل به سبز رنگ می باشد. اين صندلى را مى توان به راحتى با يك ميز غذاخورى روستيك تركيب كرد و شاهد ظرافت و زيبايى آن بود. 

صندلى هاى غذاخورى روستيك
کد RWDCH12

اين صندلى نهارخورى بسيار سبك بوده و با شكل منحنى خود در قسمت پشتى باعث ارتقاء سطح اِرگونومى و راحتى آن با الهام از فرم بدنِ انسان مى شود. اين صندلى جذاب با طرح X شكل پشت صندلى و نشيمنگاه چوبى از ديگر صندلى ها مجزا مى شود.

موضوعات مشابه
پروژه های ایــتــاران
محصولات ایــتــاران
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us