ميزهاى غذاخورى روستيك 

ميز نهارخورى گرما و سرگرمى را وارد محيط خانه مى كند. خاطرات خانوادگى بيشمارى در دور اين ميز شكل خواهد گرفت. بنابراين انتخاب يك ميز مناسب براى فضاى غذاخورى از اهميت بالايى برخوردار است. در زير به چندين نمونه از اين سبك ميزهاى نهارخورى اشاره مى كنيم. توجه داشته باشيد كه ابعاد و نوع چوب ميزها قابل تغيير بوده و ايــتــاران امكان تغيير در طرح ميزها را نيز براى شما فرآهم نموده تا با كمك متخصصان و طراحان ايــتــاران به ميز دلخواه خود دستيابى پيدا كنيد. 

میز غذاخوری روستیک

کد RWDT01

ميز غذاخورى گرد باعث افزايش تمركز و گفتگو مى شود. پايه هاى اين ميز از شاخه هاى اُرگانيك تشكيل شده است. اين ميز قابل ساخت از چوب هاى روس، كاج، تراورس و راش مى باشد. بنا به قطر ميز مناسب براى تعداد ٤، ٦ و ٨ نفر مى باشد.

میز غذاخوری روستیک
میز غذاخوری روستیک
میز غذاخوری روستیک

ميز فوق دست ساز بوده و با روش هاى سازگار با محيط زيست ساخته مى شود. چنانچه صفحه روى ميز از چوب كاج باشد مناسب استفاده در فضاهاى داخلى بوده و استفاده در محيط هاى باز توصيه نمى شود. همچنين مى توان به جاى صفحه چوبى روى آن از يك صفحه شيشه اى استفاده نمود. 

میز غذاخوری روستیک

کد : RWDT02

يك نمونه از ميز غذاخورى مستطيل به ابعاد ٢٠٠، ١٠٠، ٧٦ (طول، عرض، ارتفاع) سانتيمتر مى باشد. زيبايى اين ميز به اختلاف سطح هاى ظاهرى موجود در آن مى باشد. چرا كه اين چوب ها كاملاً طبيعى و دست ساز مى باشند. بنابراين اين اختلاف سطوح را نبايد به عنوان نقطه ضعف در نظر گرفت. 

میز غذاخوری روستیک
میز غذاخوری روستیک
میز غذاخوری روستیک

کد : RWDT03

اين ميز غذاخورى روستيك توسط يك ايتاليايى دوستدار عتيقه طراحى شده است. Messina Dining Table ظاهر فوق العاده و ظريف صفحه روى آن كه اسيدى بوده، به نظر مى رسد كه مربوط به نسل قبلى مى باشد. پايه هاى كار شده آن اين طرح را منحصر به فرد كرده است. اين ميز از چوب، تخته سه لا و صفحه فلزى روى ساخته شده است. 

میز غذاخوری روستیک

کد : RWDT04

اين طرح ميز بار تمامى جذابيت سبك روستيك را وارد فضاى شما مى كند. ظاهر ساده و تمام چوب اين ميز با انتخاب صندلى هاى پايه بلند فلزى كامل شده است. ارتفاع اين ميز ٨٩ سانتيمتر و طول و عرض آن ١٦٠ و ٦٥ سانتيمتر مى باشد. البته لازم به ذکر است که ابعاد و نوع چوب آن قابل تغییر خواهد بود.

میز غذاخوری روستیک
میز غذاخوری روستیک

کد : RWDT05

ميز نهارخورى Banchwright يك طرح خلاقانه در سبك روستيك مى باشد. همان طور كه در عكس مشاهده مى كنيد، پيچ و مهره هاى بزرگ آن كه پايه ها و بدنه آن را به هم وصل مى كند، به راحتى قابل رويت مى باشد كه خود يكى از نشانه هاى سبك روستيك مى باشد. ميله هاى آهنى، جذابيت اين ميز را دو برابر كرده است. 

میز غذاخوری روستیک
میز غذاخوری روستیک

کد : RWDT06

با انتخاب ميز نهارخورى Barkman از اينكه يك فضاى غذاخورى تكرار نشدنى خواهيد داشت اطمينان حاصل كنيد. اين ميز همانند يك گنجينه در فضاى غذاخورى شما باقى مى ماند. پايه آن از فرم زيبايى انتخاب شده كه علاوه بر زيبايى تحمل وزن ميز را نيز داشته باشد. 

میز غذاخوری روستیک

کد : RWDT07

اين ميز که از مجموعه Vallery Cannon Jofran انتخاب شده، به گونه اى صنعتى طراحى شده كه حس اداى احترام به گذشتگان را نيز به همراه دارد. خطوط تميز و كشوهاى ذخيره سازى از مشخصه هاى اين ميز مى باشد. 

میز غذاخوری روستیک
میز غذاخوری روستیک

کد : RWDT08

اين ميز با طراحى توسكانى Toscana و سازه X شكل از ديگر طرح ها متمايز مى شود. چوب هاى ضمخت و اتصالات نمايان آن، اين ميز را كاملاً روستيك گونه كرده است. اين ميز قابل ساخت با چوب هاى روس، كاج، تراورس و راش مى باشد. همچنين در سه سايز به ترتيب زير توليد مى شود؛

سايز كوچك:  ١٥٠، ٩٥، ٧٦ (طول، عرض، ارتفاع) سانتيمتر.

سايز متوسط:  ١٨٥، ١٠٠، ٧٦ (طول، عرض، ارتفاع) سانتيمتر.

سايز بزرگ:  ٢٢٥، ١١٠، ٧٦ (طول، عرض، ارتفاع) سانتيمتر.

میز غذاخوری روستیک
میز غذاخوری روستیک
میز غذاخوری روستیک

کد : RWDT09 

در اين ميز از موم سبك استفاده شده تا زيبايى طبيعى چوب، دانه بندى و رنگ آن حفظ شود. اين ميز براى استفاده روزمره بسيار مناسب و پر دوام است. طرح اين ميز از هنر آمريكايى الهام گرفته شده و ابعاد آن؛ ٢١٥، ١٠٠، ٧٦ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر بوده و گنجايش ١٠ نفر را نيز دارا مى باشد. 

میز غذاخوری روستیک
میز غذاخوری روستیک
میز غذاخوری روستیک

کد : RWDT10

اين ميز نهارخورى چوبی با الهام از ميزهاى صنعتى اوايل قرن بيستم طراحى شده است. سطح و بافت روى چوب به خوبى قابل لمس مى باشد. پيچ و مهره هاى بزرگ و فلزى آن سبك روستيك را به نمايش مى گذارد. همچنين اين ميز قابليت طويل شدن را از هر طرف به اندازه ٤٥ سانتيمتر نیز دارد. 

موضوعات مشابه
پروژه های ایــتــاران
محصولات ایــتــاران
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us