کابینت بار روستیک خطی

در حال حاضر داشتن يك مينى بار كوچك در خانه بسيار آسان است، چرا كه بسيارى از مينى بارها پيش ساخته و آماده مى باشند و شما تنها كافى است تا يكى از آن ها را انتخاب كنيد. با اعضاء گروه ایــتــاران همراه باشید، تا برای منزل خود یک میز بار کاملاً سفارشی داشته باشید.

میزهای بار روستیک خطی

كد HBTS02

طول اين ميز ٢ متر بوده و از چوب هاى اصلاح شده و آهن ساخته شده است. سطل يخ و قفسه هاى متنوع ذخيره سازى لوازم از مشخصات آن بوده و با ظاهر صنعتى خود در دسته ميز بارهاى طراحى شده به سبك روستيك قرار مى گيرد. ابعاد آن عبارت است از؛ ٢٠٠، ٧٠، ١١٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار روستیک خطی

كد HBTS12

عناصر طراحى به سبك روستيك در خطوط و بافت چوب بلوط نارنجى رنگ ظاهر شده است. اين ميز بار ساخته شده از چوب صنوبر و روكش چوب بلوط مى باشد. ويژگى هاى ديگر اين ميز عبارت است از كشوى ذخيره سازى، كابينت هاى درب دار و چهار قفسه قابل تنظيم. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ١٣٢، ٥٥، ١٠٥  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار روستیک خطی

كد HBTS18

در اينجا نيز شاهد يكى ديگر از ميز بارهاى خطى با طراحى روستيك مى باشيم كه از قفسه ها، كشوها، كمدها و محل قرار گيرى بطرى متعددى برخوردار است. ابعاد آن عبارت است از؛ ١٠٥، ٥٠، ٩٥  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار روستیک خطی

كد HBTS20

اين ميز بار روستيك ظاهرى ساده و زيبا را به معرض نمايش گذاشته است. ساخته شده از چوب بلوط بوده و حاوى قفسه ها و كشوهاى متعدد مى باشد. ابعاد آن عبارت است از؛ ١٣٥، ٦٠، ١١٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار روستیک خطی

كد HBTS30

اين ميز از چوب درخت افرا ساخته شده و ظاهر آن روستيك گونه مى باشد. شامل كشوها، قفسه ها و محل نگهدارى بطرى مى باشد و ابعاد آن عبارت است از؛ ١٦٠، ٦٥، ١٠٥  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us