کابینت بار مُدرن خطی

در حال حاضر داشتن يك مينى بار كوچك در خانه بسيار آسان است، چرا كه بسيارى از مينى بارها پيش ساخته و آماده مى باشند و شما تنها كافى است تا يكى از آن ها را انتخاب كنيد. با اعضاء گروه ایــتــاران همراه باشید، تا برای منزل خود یک میز بار کاملاً سفارشی داشته باشید.

میزهای بار مدرن خطی

كد HBTS03

در اينجا شاهد يك ميز بار خطى مدرن مى باشيد كه از شيشه مشكى و سفيد و فلز كُرم ساخته شده است. ابعاد اين ميز عبارت است از ؛ ١٢٠، ٤٠، ١١٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار مدرن خطی

كد HBTS04

متريال به كار رفته در ساخت اين ميزِ بار، ام دى اف روکش چوب مى باشد. اين ميز شامل ١٨ جاى بطرى، قفسه ها، كمدهاى ذخيره سازى و فلزهاى مخصوص آويزان كردن گيلاس مى باشد. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ١٣٥، ٤٠، ١١٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار مدرن خطی

كد HBTS06

اين ميز بار شيك و مدرن قابليت هاى عالى را ارائه مى دهد. براى صرفه جويى در فضا، از قفسه هاى افقى استفاده شده است. متريال اين ميز، ام دى اف روکش چوب بوده و ابعاد آن عبارت است از؛ ١٢٠، ٤٠، ١١٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار مدرن خطی

كد HBTS07

اين ميز مدرن با استفاده از چوب روس، فلز و شيشه ساخته شده است. قفسه هاى افقى شيشه اى امكان استفاده بهينه از فضا را ميسر مى سازند. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ١١٠، ٤٠، ١١٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار مدرن خطی

كد HBTS13

ساخته شده از چوب گردو و داراى قفسه هاى بزرگ و كشو مى باشد. ابعاد آن عبارت است از؛ ١٢٧، ٤٥، ١١٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار مدرن خطی

كد HBTS17

اين ميز با ظاهر پيچيده خود بسيار چشم نواز به نظر مى رسد. با ادغام اين ميز با شومينه و سيستم صوتى و تلفن، اين ميز را به يك ميز بار چند منظوره تبديل کرده است. اين ميز شامل سيستم بلندگوى بى سيم، شومينه الكتريكى، سينى نگهدارنده ظروف، قفسه هاى نگهدارى بطرى، دو قفسه قابل تنظيم و يك قفسه ثابت و تورى گرانيت سياه و سفيد مى باشد. ابعاد آن عبارت است از؛ ١٨٠، ٧٠، ١١٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار مدرن خطی

كد HBTS19

اين ميز زيباى مدرن از طراحى منحصر به فردى برخوردار است. قفسه هاى سبك، استفاده از آينه، قفسه هاى جانبى مخصوص قرار دادن وسائل و ١٨ جاى بطرى از مشخصات اين ميز مى باشد. 

میزهای بار مدرن خطی

كد HBTS31

ساخته شده از چوب بلوط و طراحى شده به سبك مدرن مى باشد. قفسه هاى جانبى مناسب براى جاى دادن بطرى هاى بزرگ بوده و از كشوها و ديگر كمدها براى تجهيزات جانبى استفاده شده است. ابعاد آن عبارت است از؛ ٨٠، ٣٥، ٩٥  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us