کابینت بار کلاسیک خطی

در حال حاضر داشتن يك مينى بار كوچك در خانه بسيار آسان است، چرا كه بسيارى از مينى بارها پيش ساخته و آماده مى باشند و شما تنها كافى است تا يكى از آن ها را انتخاب كنيد. با اعضاء گروه ایــتــاران همراه باشید، تا برای منزل خود یک میز بار کاملاً سفارشی داشته باشید.

میزهای بار کلاسیک خطی

كد HBTS01

طول اين ميز ٢١٠ سانتيمتر بوده و از چوب بلوط قهوه اىِ سوخته ساخته شده است. اين ميز بار شامل سطل يخ، قفسه هاى ذخيره سازى فرآوان، كِشوها و كُمد هاى متنوع مى باشد. ابعاد اين ميز عبارت است از ؛ ٢١٠، ٧٠، ١١٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار کلاسیک خطی

كد HBTS05

اين ميز بسيار ساده و با ابعاد نسبتاً كوچك مى تواند نياز شما را براى داشتن يك بار خانگى بر طرف كند. كِشو، كمد و قفسه هاى ذخيره سازى به همراه جاى پاى ميله اى از مشخصات اين ميز مى باشد. ابعاد آن عبارت است از؛ ١٣٢، ٥٥، ١١٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار کلاسیک خطی

كد HBTS08

اين ميز ساده و كوچك مناسب خانه هايى است كه نمى توانند فضاى زيادى را به ميز بار اختصاص دهند. ابعاد اين ميز ٤٥، ٣٥، ٩٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر مى باشد و در رنگ ها و چوب هاى متفاوت قابل ساخت مى باشد. 

میزهای بار کلاسیک خطی

كد HBTS09

اين ميز بار داراى يك طراحى كلاسيك بوده و حاوى كشوها، قفسه هاى با درب شيشه اى و جاى بطرى مى باشد. ابعاد آن عبارت است از ١٢٠، ٤٠، ١٠٥  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار کلاسیک خطی

كد HBTS10

از اين ميز مى توان براى هر نوع فضايى و به هر ابعادى استفاده نمود. سطح روى اين ميز با سنگ مرمريت سياه با رگه هاى سفيد، پوشيده شده است. اين ميز ظرفيت جاى دادن ٢٠ بطرى را دارا بوده و از كشوها، چهار قفسه درب دار مجهز به لايه هاى حفاظتى ظروف و بطرى ها برخوردار مى باشد. ابعاد آن عبارت است از؛ ٦٠، ٤٥، ١٠٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار کلاسیک خطی

كد HBTS11

در اين ميز بار شاهد جزئيات سنتى و پيچيده اى مى باشيم. محتويات داخل كمدها با بسته شدن درب ها كاملاً مخفى مى شوند. از پايه هاى ضخيم چوبى و كابينت هاى چوبى قاب دار با جزئيات دقيق و قفسه هاى درب دار در اين ميز استفاده شده است. 

میزهای بار کلاسیک خطی

كد HBTS14

اين ميز بار به شما اجازه مى دهد تا ١٢ بطرى را به بهترين شكل ممكن به نمايش بگذاريد. شامل دو كشو و كمد مجزاء و قفسه هاى چوبى مى باشد. ابعاد آن عبارت است از ٢٠٠، ٦٧، ١١٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار کلاسیک خطی

كد HBTS15

از چوب درخت گيلاس براى اين ميز بار شكيل طراحى شده به سبك كلاسيك، استفاده شده است. اين ميز داراى ١٠ جاى مخصوص بطرى، دو كمد و سه كِشو مى باشد. همچنين برخوردار بودن از ميله افقى جاى پا، امكان استفاده از صندلى هاى پايه بلند و نشستن سر اين ميز را به وجود آورده است. 

میزهای بار کلاسیک خطی

كد HBTS16

اين ميز كلاسيك شامل يك فضاى باز براى قرار دادن يخچال مى باشد و از قفسه ها و كمدهاى مناسب براى ذخيره سازى استفاده شده است. ابعاد آن عبارت است از؛ ١٤٥، ٧٠، ١١٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار کلاسیک خطی

كد HBTS21

اين ميز بار ساخته شده از چوب بلوط بوده و شامل يك كشوى ذخيره سازى و ٢٤ جاى بطرى مى باشد. ابعاد آن عبارت است از؛ ٤٥، ٣٥، ٩٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار کلاسیک خطی

كد HBTS22

ساخته شده از چوب بلوط و از طراحى سبك روستيك برخوردار است. شامل دو عدد سطل يخ و دو قفسه ذخيره سازى و لوازم جانبى مربوطه مى باشد. ابعاد آن عبارت است از ١٨٠، ٦٠، ١١٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

1    2     Next Page

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us